Mekanik Klavye

Mekanik Klavye Fiyatları

2.852 farklı Mekanik Klavye için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

MekanikMekanik HisliBlueRed250 - 500 TL 500 TL üstüKabloluKablosuzQFSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Mekanik Kaydet

Fiyatı
- 0 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 TL üstü
Markası Özellikler Arayüz Tuş Dizilimi Bağlantı Türü Mekanik Genişlik Pil Tipi Tuş Ömrü Ağırlık Kablo Uzunluğu Yükseklik Derinlik Switch Türü SatıcıToplam 120 satıcı. Ürün Puanı Renk

Gaming Kulaklık 4. Nesil iPad Kablosuz Klavye Red Switch Klavye Kablosuz Gaming Klavye Logitech Oyuncu Klavye Q Klavye Asus Gaming Klavye Kablolu Klavye Blue Switch Klavye Işıklı Klavye MSI Oyuncu Klavye

En Çok Karşılaştırılan Klavyeler

En Ucuz Mekanik Klavye Fiyatları Akakçe'de!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bilgisayar donanımları da bünyesine yeni özellikler katmaya devam etmektedir. Her geçen gün farklı bir özellik ile donatılan bilgisayar donanımları arasında mekanik klavye oldukça önemli bir yere sahiptir. Mekanik klavye modelleri düz klavyelere kıyasla üstün özelliklerle donatılmaktadır, bu sayede kullanıcılarına uzun süreli kullanımlarda kolaylık, performans ve hız etkilerini bir arada sağlar. Bu özellikler ile birlikte birçok konuda sıradan klavyelere kıyasla üstün özellikler ile donatılan mekanik klavye sayesinde yüksek eğlence deneyimini hissedersiniz. Mekanik klavyeler; özelliklerine, görsel unsurlarına, tuş hızına ve tepki süresine göre çeşitlilik gösterir. Bu mekanik klavye modelleri arasından karar vermek için akakce.com'u inceleyebilirsiniz. Alışveriş yapmanın en keyifli yolu olan akakce.com, site site gezmenize gerek kalmadan en uygun fiyatları sizin için bulur. Bu sayede güvenilir ve kolay alışveriş imkanı elde edersiniz. Ayrıca mekanik klavye yorumları ve özelliklerini inceleyerek kriterlerinize en çok uyan seçimi yapabilirsiniz.

En iyi Mekanik Klavye Modelleri

Mekanik klavyeler özellikle uzun süre bilgisayar başında çalışan kişiler ve oyuncular için gerekli donanımların başında gelir. Mekanik klavyenin hızlı bir şekilde tepki vermesi sayesinde bilgisayardaki işlerinizi hallederken herhangi bir bekleme sorunu ile karşı karşıya kalmazsınız. Bu sayede çalışmalarınızı vakit kaybetmeden hızlı ve sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Ancak mekanik klavye modelleri ve bilgisayar çevre birimleri sadece çalışma esnasında gerekli olan bir ürün değildir. Bilgisayar oyunu oynanırken de mekanik klavye kullanılması önemli bir ihtiyaçtır. Çünkü özellikle büyük boyuta sahip, grafiklerin yüksek ve kontrol etmenin zor olduğu oyunlarda doğru klavye kullanılması oldukça önemlidir.
Sıradan klavyeler oyunu oynamayı zorlaştıracağından, hatta bazı durumlarda imkansız hale getireceğin, eğlenceye erişimi de güçleştirir. Bununla birlikte mekanik klavye kullanımı ergonomik açıdan da gereklidir. Mekanik klavyeler, ellerin ve parmakların yorulmasını sıradan klavyelere göre daha aza indirerek, bilgisayardaki işlerinizi yaparken konforu sağlar, bu sayede ellerinizde ve parmaklarınızda herhangi bir ağrı ya da acı gibi zorluk yaşamazsınız. Aksine rahat, keyifli ve hızlı performans deneyimi yaşarsınız.

Mekanik Klavye Yorumları

Mekanik klavyeler başta Logitech, Kingston, Asus, Everest olmak üzere birçok farklı marka tarafından satışa çıkarılır. Genellikle kablolu olan klavyelerin görsel açıdan estetik olanları olduğu gibi sıradan renklerde olanları da vardır. Renkli mekanik klavyeler genellikle oyuncular tarafından seçilirken, düz renkteki klavyeler çalışma hayatında tercih edilir. Ayrıca mekanik klavye modelleri arasında LED ışıklı olanlar ilgi çeker. akakce.com tarafından satışa çıkarılan mekanik klavye fiyatları birçok satıcı tarafından farklı aralıklarda karşımıza çıkar. Bu nedenle ürünü satın almadan önce mekanik klavye yorumları ve fiyat karşılaştırmasını iyi bir şekilde inceleyerek karar vermeniz gerekir.
akakce.com satışa sunduğu mekanik klavyelerin kaç satıcı tarafından hangi fiyatlarla satışa çıkarıldığını gösterir. Ancak bununla birlikte kullanıcı yorumlarını okumanıza da imkan tanır. Bu sayede hangi mekanik klavye sizin için uygun olduğuna ve diğer kullanıcıların düşüncelerine dair fikir edinebilirsiniz. Mekanik klavye yorumları ve puanlamasını akakce.com üzerinden inceleyerek en doğru kararı verebilirsiniz. Ayrıca mekanik klavyeyi satın aldıktan sonra siz de yorumunuzu yapabilir, diğer alıcıların alışveriş esnasında karar vermesine yardımcı olabilirsiniz.

Mekanik Klavye İndirimleri ve Kampanyaları

Mekanik klavye çeşitleri, sıradan klavyelere göre daha uzun süreli kullanım imkanı tanır. Bozulma ihtimalinin de sıradan klavyelere kıyasla hayli düşük olduğu bu klavye çeşitleri, 20-80 milyon arasında vuruş kabiliyetine sahiptir. Bu sayede klavyenizi uzun süre herhangi bir sorun ile karşılaşmadan rahatlıkla kullanma imkanı elde edersiniz. Mekanik klavyeler kullanım amaçlarına göre mekanik anahtarlarla tasarlanır. Her bir ürünün farklı mekanik anahtarlar ile tasarlanması sayesinde mekanik klavye fiyatı da değişen aralıklarda karşımıza çıkar. Genel itibari ile orta/yüksek segment arasında yer alan mekanik klavye fiyatları alıcıları düşündürse de, akakce.com sayesinde, zaman zaman uygulanan indirimli fiyatlarla ürünlere ulaşma imkanı vardır. Bu sayede gerçek satış fiyatının çok altında ekonomik fiyatlar ile alışveriş yapma şansı elde edersiniz. Ekonomik alışverişi seven ve bütçesini düşünen kullanıcıların, akakce.com üzerinden mekanik klavye indirimleri ve kampanyaları takip etmesi gerekir.

Mekanik Klavye Önerisi

Mekanik klavye satın alırken doğru seçimlerde bulunmak oldukça önemlidir. Aksi takdirde klavyeden istenilen performans seviyesine erişilemez. Bu nedenle mekanik klavye satın almadan önce hangi amaçlarla kullanacağınızı iyi bir şekilde belirlemeniz gerekir. Eğer klavye almaktaki amacınız oyun oynamak ise tepki süresi hızlı ürün seçiminde bulunmanız oldukça önemlidir. Ancak yazı yazmak ya da çalışmak amacı ile klavye satın alacaksanız yazım hissini yüksek seviyede veren ve vuruş geri bildirimini en iyi hissetmenizi sağlayan klavyeyi seçmeniz gerekir. Ayrıca yazı yazmak amacı ile kullanacağınız klavyenin sessiz çalışması da oldukça önemlidir. Özellikle; yazar ve editörler için tıklama sesinin daha az geldiği, kullanım açısından rahat ve parmakların hareket kabiliyetinin kısıtlanmadığı klavyelerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Bu sayede çalışmalar esnasında hissedilen parmak ağrıları da en aza iner.
Siz de mekanik klavye fiyatları açısından incelemede bulunarak kriterlerinize en çok uyan ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca akakce.com'un sunduğu güvenilir ödeme seçenekleri ile bütçenize uygun alışveriş imkanı değerlendirebilirsiniz.