LG Fiyatları ve Kampanyaları

LG Bluetooth HoparlörLG Bluetooth KulaklıkLG CD/DVD YazıcıLG Cep TelefonuLG Ev Sinema SistemiLG Hava Temizleme CihazıLG Müzik SetiLG PilLG Projeksiyon CihazıLG Su Arıtma FiltresiLG Televizyon Askı AparatıLG Vantilatör

En Popüler LG Ürünleri

En Çok Takip Edilen LG Ürünleri

En Çok Yorum Alan LG Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen LG Ürünleri

LG

LG, sizlere her zaman en üstün teknolojiye sahip ürünler sunar. Marka, ev ve ofis gibi yaşam alanlarında kullanılan ürünlerden cep telefonu gibi kişisel kullanım ürünlerine kadar birçok farklı teknolojik ürüne imza atar. Geniş bir ürün gamına sahip olan markanın ürün portföyünde televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşya olarak adlandırılan ürünlerin yanında farklı modellere sahip akıllı telefonlar da yer alır. Her evin ihtiyacı olan beyaz eşya modelleri son teknolojilere ve dayanıklı tasarımlara sahiptir. Beyaz eşyaların yanı sıra klima gibi yaşam kalitenizi yükseltecek ürünleri de markanın geniş ürün portföyünde bulabilirsiniz. Mobil iletişim dünyasında LG telefon modelleri ile siz de yerinizi alabilirsiniz. LG markasının son zamanlarda en revaçta olan ürünleri akıllı telefonlardır. Farklı ekran büyüklüklerinde ve depolama alanı kapasitelerinde üretilen telefon modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. LG özellikleri arasında çok yönlü üretim yer alır. Marka, evde ya da iş yerinde kullanabileceğiniz üstün ses ve görüntü teknolojilerine sahip ürünlerle hayata renk katar. Modern tasarımlar ile yenilikçi teknolojiyi birleştirerek sizlere farklı ev sinema sistemleri, projektörler ve kamera sistemleri sunar.

Hayata Değer Katan LG Teknolojisi

Teknolojinin gelişimi ile birlikte ev içerisinde kullanılan elektronik cihazlar vazgeçilmez ürünler arasında yer almıştır. Günlük hayatta en fazla kullanılan cihazlardan biri de televizyondur. LG birçok farklı ekran modelleri sayesinde hayatınızı çok daha kolay ve eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlar. Her daim gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek ürünler tasarlayan LG, ev teknolojisinde adından söz ettiren ve ürün portföyünü sürekli güncel tutan bir markadır. Markanın son teknoloji ürünü televizyonları sayesinde izlediğiniz filmlerin her karesinden keyif alabilir, dev ekranda maç heyecanı yaşayabilir, arkadaşlarınızla oyun oynayabilir ya da dilerseniz televizyonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak sosyal medya hesaplarınızı yönetebilirsiniz. Kalitesi ve teknolojisiyle dünyanın her yerinde geniş kitlelere ulaşan LG’nin ürünlerini tercih ederek siz de daha keyifli bir hayata adım atabilirsiniz. LG markasının en çok beğenilen ürünlerinden biri de LED TV’lerdir. LG marka LED TV modelleri pek çok özelliklere sahiptir. Bu sayede sizlere çeşitli avantajlar sunar. Günümüz teknolojisi ile birlikte üretilen modeller aynı zamanda modern yaşam trendlerine uygun şık ve zarif tasarımlara sahiptir. Tasarımları ile dikkat çeken LG televizyon modelleri evinizin havasını tamamen değiştirir. Televizyonunuzu değiştirmek istediğinizde ya da evin herhangi bir odasına televizyon almak istediğinizde markanın ürünlerine göz atabilirsiniz. Farklı özelliklere ve fiyatlara sahip olan ürünler arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir model bulabilirsiniz.

Yenilikçi LG Ürünleri

LG markasının en yaygın olan ve tercih edilen ürünleri olan televizyonlar farklı modellere sahipir. Yenilikçi teknoloji ile birlikte üretilen LG modelleri evinize farklı bir hava katar. Televizyon modelleri hem tasarımları hem de işlevselliği sayesinde kullanıcıların büyük oranda beğenisini kazanır. LG televizyon modelleri;

82 ekran televizyon modelleri salon, oturma odası ya da başka bir odada konumlandırabileceğiniz türden ürünlerdir. 106 ekran LED TV’ler ise evinizde bir sinema ortamı oluşturmanıza yardımcı olur. İzlediğiniz film, video, dizilerin keyfini büyük ekran ile ikiye katlayabilirsiniz. 140 ekran LED TV modelleri ise şık tasarımların yanı sıra evinizde oyun ya da sinema salonu oluşturmak istediğiniz takdirde satın alabileceğiniz türden modellerdir. Oyun konsolunuz ile uyumlu olan ekran modeli ile dev ekranda oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. LG 4K televizyonlar ise Ultra HD özelliğe sahiptir. En net görüntüyü sizlere sunmak için son teknolojiler kullanılır. Yayınlarda görünen renkler çok daha canlı, cisimler daha net, video ve çekimlerde yer alan hareketler ise çok daha hızlıdır. LG LED TV modellerinin tamamını inceleyerek satın alacağınız ürüne karar verebilirsiniz.

Şık ve Zarif LG Tasarımları

Televizyon günümüzde hemen hemen tüm evlerde yer alan teknolojik bir üründür. Genellikle evlerin merkezi olan salonlarda yer alan televizyon modellerinin tasarımları son derece önemlidir. Yenilikçi teknolojileri takip eden LG ürünlerinin yer aldığı mekanın dekorasyonuna katkıda bulunarak ortamın havasını bir anda değiştirebilir. Siz de televizyon satın alırken farklı tasarımlara sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. LED TV’lerin konumlandırıldıkları alan ile uyumlu olmaları gerekir. Genel olarak siyah çerçevelere sahip olan televizyon modelleri günümüzde beyaz, gri gibi klasik renklerin yanı sıra kırmızı, mavi, lacivert gibi farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Satın almak istediğiniz ürünün renklerine karar verirken odada yer alan diğer eşyaların renklerini de göz önüne alabilirsiniz. Bu sayede ortamla uyumlu ürünler satın alabilirsiniz. Televizyon modellerinde kullanılan çerçeve tasarımları teknolojinin gelişmesi ile birlikte incelir ve ekran boyutu artar. Curved ekran tasarımına sahip olan LG yeni modelleri yenilikçi teknolojiye sahip ürünlerdir. Ekran derinliği yüksek olan curved ekranlar sayesinde kendinizi izlediğiniz dizi, film ya da videoların içinde hissedebilirsiniz. Televizyonları hem ayakları sayesinde konsol ya da TV üniteleri içerisinde konumlandırılabilir hem de duvara asma aparatı ile duvara asabilirsiniz. Ayaklı modellerde birçok farklı tasarım vardır, LG fiyatlarına bakarak seçiminizi yapabilirsiniz.

LG ile Mobil Hayat

LG marka bir ürün satın almadan önce markanın farklı ürün gruplarını inceleyebilirsiniz. Mobil iletişim kategorisinde üretilen LG telefon modelleri sayesinde günlük hayatınızı daha keyifli ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Farklı ekran büyüklüklerine sahip olan telefon modelleri 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olmak üzere farklı depolama alanı kapasitelerinde üretilir. Siyah, beyaz, gri, lacivert, kırmızı, gold gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Akıllı telefon teknolojisini kullanan LG mobil iletişim ürünleri Android altyapısını kullanır. Minimal ve kolay kullanılabilir arayüzleri sayesinde LG telefon modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dönemsel olarak düzenlenen LG kampanyalarını takip ederek satın almak istediğiniz ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Farklı LG marka ürünleri için alışverişlerinizin doğru adresi Akakçe’dir. Sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek online alışveriş kolaylığı ile dilediğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

LG Ürünleri Nasıl Seçilmeli?

LG ürünlerini satın almadan önce markaya ait tüm modelleri inceleyebilir, teknik özellikleri ve fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz LG ürününün son modelini avantajlı fiyatlarla satın almak için LG indirim dönemlerini takip edebilir, hayatı kolaylaştıran teknolojilere hemen sahip olabilirsiniz. LG ucuz ürünleri sayesinde farklı bütçelere hitap eder. LG ürünlerini sizden önce satın alan kullanıcıların yaptıkları LG yorumlarını okuyarak ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bütçeniz için belli bir limitiniz varsa LG ürünlerine ait fiyatları minimum ve maksimum şekilde filtreleyebilirsiniz. Bu sayede en ucuz LG ürünlerine en kolay şekilde ulaşırsınız. Satın almayı düşündüğünüz ürün beyaz eşya kategorisine ait ise satın almadan önce;

Eğer telefon modellerinden birini tercih edecekseniz;

Yeni bir TV satın almak istiyorsanız;