Monitör Standı

Monitör Standı Fiyatları

1.618 farklı Monitör Standı için fiyatlar listeleniyor.

North Bayou Monitör Standı Electroon Monitör Standı Everest Monitör Standı Twisted Minds Monitör Standı Dark Monitör Standı Npo Monitör Standı

Fiyatı Düşen Monitör Standları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Monitör Standları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

  • Fiyatı0 - 250 TL
  • Fiyatı250 - 500 TL
  • Fiyatı500 - 750 TL
  • Fiyatı750 - 1.000 TL
  • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (1.618)

iPhone 15 Pro 128 GB Oyuncu Koltuğu Rampage Oyuncu Monitörü Gamer Klavye Gaming PC Laptop Ekran Monitör Lambası Monitör Adaptörü Monitör Ekran Koruyucu North Bayou Monitör Standı Electroon Monitör Standı Everest Monitör Standı

En Çok Karşılaştırılan Monitör Standları

Monitör Standı Sıkça Sorulan Sorular

Monitör Standı

İster tam zamanlı olarak evde ister ara sıra ofiste çalışıyor olsun, farklı sektörlerdeki çalışanların en sık karşılaştığı sorunlardan biri, monitörlerin doğru yüksekliğe ayarlanmasıdır. Farklı tasarımlara ve kullanımlara sahip monitör standı ürünleri bu konuda size büyük kolaylık sağlar. Bir dizüstü bilgisayarınız varsa özel bir standa ihtiyaç duyabilirsiniz; ancak bağımsız bir monitör için daha sağlam bir yapı kurmanız gerekebilir. Çoklu monitör standı ise uzun süreli çalışmalarda büyük bir fark yaratır. Hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlarda kullanılan çoğu ekran, monitör yükseltme standı olmadan yüksekliği değiştirmenize izin vermez. Bu ayaklı modeller ise bel ve boyun ağrılarınızın önüne geçecek yüksekliği ayarlamanıza fırsat tanır. Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilen yeni nesil stantlar, hafif tasarımları nedeniyle masanızda ağırlık yaratmaz. Yükseklik ayarlı monitör standı sayesinde ekrana bakış açınızı değiştirebilir ve ihtiyaçlarınıza göre ekrana farklı bir pozisyon verebilirsiniz. Film izlerken aşağıya indirebilir, ders çalışırken dik bir konuma getirebilirsiniz. Tüm bu özellikler size konforlu bir çalışma alanı yaratır.

Monitör Standı Modelleri

Masa üstü monitör standı yalnızca masanızda size ekstra alan sağlamakla kalmaz; aynı zamanda ekranı daha kullanışlı bir pozisyona getirir. İdeal yüksekliğe getirilen ekran, boyun ve bel ağrılarını azaltmaya da yardımcı olur. Ayarlanabilir yükseklik seviyelerine sahip olan bu modeller ile istediğiniz zaman dizi izleyebilir, istediğiniz zaman internette gezinebilirsiniz. Ayaklı monitör standı modelleri arasından seçim yaparken göz önünde tutmanız gereken bazı önemli noktalar vardır. Her şeyden önce, tercih ettiğiniz ürünün masanıza sığacağından emin olmanız gerekir. Ayrıca farklı uzunluklara sahip olan stantlar, farklı ihtiyaçlara çözüm sunabilir. Alüminyum monitör standı 7'den 70'e her bilgisayar kullanıcısı tarafından popüler olarak tercih edilen ürünlerden biridir. Kolay erişmeniz gereken kalemler, kağıtlar ve diğer ofis aksesuarları için saklama alanlarına sahip olan bu tasarımlar; siyah, beyaz, gri veya daha canlı renk seçeneklerine sahip olmasıyla masanıza ekstra şıklık katar. İdeal boyutlara sahip olan ürünler, kullanmadığınız zamanlarda klavye veya fareyi saklama fırsatı sunar. Bilgisayar ekran yükseltici modeller, ekranı doğru yüksekliği elde edecek şekilde ayarlamanıza izin verir. Yukarı ve aşağı kaldırabilen yükseltici ürünler, yüksekliği farklı seviyelere ayarlamanızı sağlar. Duvara monte edilen ya da masada kullanılan ayaklı stant çeşitleri Akakçe’de cazip fırsatlarla satışa sunulur. Ev ve ofis tipi masalar için ideal ölçülere sahip olan 21.5 inç monitör ve yükseltici modellere göz atabilir, uygun fiyatlı ürünler arasından ihtiyacınıza hitap eden parçayı sepete ekleyebilirsiniz.

Monitör Standı Tasarımları

Çiftli monitör standı görsel detay açısından size üstün kontrol sağlar. Ekranlarınızı en rahat çalışma deneyimi için ayarlamak istediğinizde tüm olasılıkları mümkün kılar. Üretkenliğinizi artıran ürünleri yan yana veya üst üste koyarak kullanabilirsiniz. Serbest ayaklı veya masaya sabitlenen modeller her zevke ve ihtiyaca hitap eder. Farklı boyutlardaki monitörleri ister yatay ister dikey olarak yerleştirebilirsiniz. Çalışma alanınızı şık ve kullanışlı tasarımlara sahip 2’li, 3’lü, 4’lü monitör standı ile geliştirebilirsiniz. Daha hızlı ve çoklu görev yapmanızı sağlayan ve aynı zamanda üretkenliğinizi artıran ürünler oldukça kullanışlıdır. İş dosyalarınızı iki ayrı ekranda karşılaştırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Dikey veya yatay görüntüleme yapmak için monitörleri 360 derece döndürebilirsiniz. Standın çapraz çubuk tasarımı, rahat bir görüntüleme sağlamanız için monitörleri olabildiğince düz şekilde tutar. Monitörünüzü geniş bir açıyla eğmenizi sağlayan hareketli monitör standı ürünlerini optimum görüş için aşağı ve yukarı doğru çevirebilirsiniz. Uzatma, geri çekme ve yön değiştirme için kullanılan gaz amortisörleri sayesinde tek el hareketlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Standı masa üstüne sabitleyerek güvenle kullanabilirsiniz. Ayak sayesinde ideal görüş açınızı ayarlayabilir, çok yönlü görüntüleme sağlayabilir, daha fazla bağlantı yapabilir ve daha çok alana sahip olabilirsiniz.

Küçük Mekanlara Büyük Monitör Standı

Stüdyo monitör standı üst düzey tasarımları sayesinde kabin sistemlerinin stüdyo ortamında kullanım rahatlığını artırır. Monitörleri stantlara yerleştirmenin avantajları arasında monitör performansını ve monitörlerin stüdyolarda üretebileceği genel ses kalitesini iyileştirmesi yer alır. İhtiyacınıza göre farklı tasarımlara sahip ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Stantlar arasında yükseklik ayarlı ayaklı monitör ve raf tipi duvar modülleri sunulur. Ayarlanabilir yüksekliğe ve katlanabilir tasarıma sahip ürünler stüdyoda çok yönlü ve taşınabilir özelliktedir. Zemine sabitlenen modeller yer tasarrufu, dağınıklık giderme ve titreşim yalıtımı ön planda tutularak stüdyo kullanımına uygun olacak şekilde tasarlanır. Daha az yer kaplamasıyla küçük mekanlar için ideal olan masaüstü modelleri, güçlü kenetleme mekanizması ile masa kenarına sabitlenir. Bu sayede size diğer eşyalarınız için ekstra yer kazandırır. Ekran standı, rahat bir çalışma duruşu ve gözler için daha az yorgunluk sağlayan kullanışlı bir ekipmandır. Masa, duvar veya tavan gibi farklı noktalara monte edilebilen stant, monitörünüzü ideal yüksekliğe getirmenizi sağlayan bir koldur. Çalışma tarzınıza göre ister ayakta isterseniz oturduğunuz yerde monitörünüzü ayarlayabilirsiniz. Masanızdaki çalışma alanını düzene sokan monitör standı, neredeyse hiç yer kaplamadan bilgisayar kullanımını kolaylaştırır ve ekran karşısında uzun saatler konforlu bir şekilde çalışmanıza fırsat tanır. Göze hoş görünmeyen kabloları ortadan kaldıran düzenleyici ayak sistemi, kabloları içerisinden geçirir ve masanın derli toplu görünmesini sağlar.

Ev ve Ofis İçin Monitör Standı

Monitörünüzü sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayan ahşap monitör standı masa üstünüze zarif bir ergonomik destek sunarak çalışırken monitörünüzü göz hizasına getirir. Ahşap ayaklar, klasik tasarımlarıyla her zevke uyum sağlayabilir. Tüm monitörlerle uyumlu ürün, çalışma alanınıza yeni bir hava katar. Ahşabın doğallığını sunan modeller farklı renk seçeneklerine sahiptir. Klavyenizi kullanmadığınız anlarda monitörün altında kalan boşluğa koyabilirsiniz. Çekmeceli, yan bölmeli modelleriyle oldukça fonksiyonel olan ürünler sayesinde kalem, defter, telefon gibi kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Monitörlerinizi mükemmel çalışma açısı için yükselten ürünler boyun, sırt ve göz ağrısını önlemeye yardımcıdır. Ev ve ofis ortamlarında üst düzey bir konfor sunan dayanıklı stantları uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Laptop monitör standı eğimli yapısıyla çalışma performansınızı artırır ve daha rahat kullanım imkanı sunar. Laptopunuzda çalışırken diz üzerinde taşıma zorunluluğunu ortadan kaldıran ürünler, bilgisayarınızı oturuş şeklinize ve göz seviyenize göre ayarlamanıza yardımcı olur. Farklı şekillerde üretilen ürünler katlanabilir yapılarıyla büyük kolaylık sağlar. Kullanmadığınız zamanlarda katlayıp kaldırabilir veya seyahat ederken yanınızda taşıyabilirsiniz.

Monitör Standı Akakçe’de

Kullanacağınız alana ve ihtiyacınıza göre birçok bilgisayar monitör standı çeşidi bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü belirledikten sonra işlevsel ve çalışırken işinizi kolaylaştıracak parçayı seçebilirsiniz. Evde veya iş yerinde kullanabileceğiniz ürünler, sağlığınızı korurken aynı zamanda performansınızın artmasına yardımcı olur. Sağlam ve şık yapılarıyla dikey monitör standı üretkenliğinizi artırır ve yerden tasarruf sağlar. Birden fazla ekranı üst üste takarak dosyaları ya da dikey grafikleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz. LCD monitör standı sayesinde her bir ekran monitörünün boşluğunu ve yüksekliğini kendi görüş açınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kabloların düzenli görünmesini sağlayan sütunlar, masanıza şık bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Modern görünümleriyle çalışma alanlarını geliştiren ürünler, masa üstünde yer kaplamaz. Monitörünüzü aşağı yukarı, sağa sola ve kendi etrafında döndürmenizi sağlayan asansörlü monitör standı, ekranı rahatça hareket ettirmeniz için tasarlanır. Size en uygun konumu ayarlayarak sabitleyebilir ve amortisör sayesinde vidalamaya gerek duymadan çalışmaya hazır hale getirebilirsiniz. Kurulumu basit olan ürünleri pratik ve hızlı bir şekilde monte edebilirsiniz. Ekran yükseltici ürünlerin yanı sıra laptop çantası fiyatlarına da göz atabilir ve tüm teknoloji ürünlerini uygun fiyat avantajlarıyla Akakçe’de bulabilrisiniz.