Vitroseramik Ocak

Vitroseramik Ocak Fiyatları

96 farklı Vitroseramik Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerVitroseramik
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Ocak TipiTüplü
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 4 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerVitroseramik
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (96)

Xiaomi Patates Kızartma Makinesi Ekmek Yapma Makinesi 4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak 4 Gözlü Tüplü Ocak Doğalgazlı Cam Ocak Doğalgazlı Ankastre Ocak Set Üstü Doğalgazlı Ocak Tüplü Ocak 4'lü Set Üstü Ocak Ankastre Cam Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Vitroseramik Ocak Sıkça Sorulan Sorular

Vitroseramik Ocak

Yemeklerin hazırlanmasına yardımcı olan ocaklar mutfakların vazgeçilmez eşyalarından birisidir. Her geçen gün ilerleyen teknolojik gelişmeler ocak özelliklerinin de farklılaşmasına yol açar. Dokunmatik kontrol mekanizmasına sahip olan vitroseramik ocak modelleri son teknolojilerle birlikte hayatınızda yer alır. Pürüzsüz ve düz yüzeye sahip olan bu ürünler kullanışlı yapılarıyla ilgi çekmeyi başarır. Hassas dokunmatiği aracılığıyla ısı ayarlamalarını ve kontrolünü basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Düz tabanlı araç gereçler içerisinde pişirme işlemini yapmanız hem enerji tasarrufu sağlamanıza hem de hızlı bir pişirme yapmanıza olanak tanır. Her mutfak dekorasyonuna uyum göstermesi açısından vitroseramik ocak beyaz, siyah ya da gri gibi birbirinden farklı renk tonlarına sahiptir. Birbirinden farklı renk seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza ve zevklerinize uygun seçimler yaparak ortama şıklık katabilirsiniz. Vitroseramik ocak kullananların önerilerinden, tavsiyelerinden ve eleştirilerinden oluşan yorumlar sizlerin ürün seçimi yapmanızı kolaylaştırabilir. Karar verme ve satın alma süreçlerine katkı sağlayan vitroseramik ocak yorumlarıyla ürün özelliklerini de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede hem ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip olan ürünlere hem de bütçenize uygun fiyat seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Vitroseramik Ocak Modelleri

Vitroseramik ocak modelleri tasarım, renk ve özellikleri açısından birbirleri arasında farklılık gösterebilir. Kullanım amacınızı karşılayabilecek düzeyde farklı pişirme gözleri bulunması her kullanıcının ihtiyaçlarına uygun model seçeneğine ulaşmasını sağlar. Vitroseramik ankastre ocak fırın kısmından ayrı olarak tezgah üzerine monte edilerek kullanılır. Bu yüzden model seçimi yaparken tezgah ölçülerinizi göz önünde bulundurursanız kurulumu sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Evlerinizde var olan doğalgaz enerjisini doğalgazlı vitroseramik ocak yardımıyla yemeklerinizi hazırlamak için kullanabilirsiniz. Hem enerji tasarrufu sağlaması hem de sağlıklı olması açısından doğalgazla çalışan vitroseramik gazlı ocak modelleri pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Elektrikli vitroseramik ocak modelleri de oldukça kolay kullanılabilen modeller arasındadır. Elektrik bulunan bütün alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bu cihazlar ile istediğiniz her yemeği pişirebilirsiniz. Kablo desteğiyle en yakında bulunan elektrik gövdesinden sağlayacağınız enerji desteği ile ürünleri çalıştırabilirsiniz. Yüksek ısıya dayanıklı olan vitroseramik cam ocak modelleri kullanılmaya başlandığı andan itibaren sizlere avantajlarını sunar. Mutfaklarınızda ferahlık ve sadelik sağlayan beyaz vitroseramik ocak modelleri her tarz ile uyum sağlayabilir. Gri ya da siyah gibi farklı renk seçenekleri bulunan modeller arasından da mutfak dekorasyonuna uygun seçimler yapabilirsiniz.

Vitroseramik Ocak Özellikleri

Kullanışlı ve kaliteli vitroseramik ocak özellikleri mutfaklarınızda sizlere avantaj sağlamaya yarar. Pürüzsüz yüzeye sahip olması, dijital ekran göstergesinin bulunması ve elektrikle çalışma fonksiyonu olması sizlere avantaj sağlayan vitroseramik ocak özelliklerinden bazılarıdır. Bu özellikler ev kazalarının, enerji israfının ve zorlu bir temizlik sürecinin önüne geçilmesine olanak verir. Ocak yüzeyinde bulunan ısı göstergesi sayesinde sıcak olup olmadığını anlayabilirsiniz. Yüzeye yerleştirdiğinizde tencere ya da tavalara ısı veren özellikleriyle istenmeyen ev kazalarının önüne geçmiş olursunuz. Elektrik enerjisiyle çalışan vitroseramik elektrikli ocak minimum enerjiyle yemeklerinizin pişirilebilmesini sağlar. Tezgahın üzerine sabitlenebilen ankastre vitroseramik ocak modelleri istenildiğinde yerinden kolayca çıkarılabilir. Tezgah üzerindeki bölmelere yerleştirilen fırın ve davlumbaz ile birlikte set haline getirilen bu ürünler mutfağınızın tamamlayıcısı olabilir. Ocakla birlikte fırın seçeneklerini de araştırıyorsanız farklı kullanım alanlarına uygun modellere göz atabilirsiniz. Ocak çeşitlerinin kademeli pişirme detaylarına sahip olması tencere büyüklüğüne uygun bir şekilde ayarlanmasını sağlar. En küçük kademeyi açtığınızda cezvelerin, en büyük kademeyi açtığınızda ise pilav tencerelerinin ısınmasını sağlayarak istediğiniz pişirme verimini alabilirsiniz. Bu sayede fazla ısının dışarı verilmesini engelleyerek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ayrıca mutfağınızda bütünlüğü yakalayabileceğiniz fırın çeşitleri arasından kullanım alanınıza uygun bir seçim yaparak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilir, mutfağınızda göz alıcı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Vitroseramik Ocak Nasıl Kullanılır?

Cam pişirme yüzeylerine sahip olan ocak çeşitleri vitroseramik ocak nedir sorusuna yanıt olarak verilebilir. Dijital ekranı bulunan bu ürünler pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Dijital ekran nasıl kullanılır, vitroseramik ocak nasıl çalışır soruları kullanıcıların merak ettiği önemli detaylardır. Dijital ekranıyla kullanmak istediğiniz gözü dokunarak çalıştırabilirsiniz. Ardından kademeli bir şekilde ısının cam yüzeyde dağılışını görebilirsiniz. Isının zaman içerisinde yüzeyde artması kırmızı bir rengin oluşmasını sağlar. Bu sayede ocak gözünüzün çalışıp çalışmadığını anlayabilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlamak amacıyla tencere büyüklüğüne uygun göz tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca yüzeyi düz ve pürüzsüz olan bu ocakları kullanırken düz tabanlı tencereler seçerseniz ısıyı verimli kullanabilirsiniz. Ayrıca yemek pişirirken tencerenin kapağını kapatmanız da enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olabilir. Birden fazla gözü aynı anda çalıştırabilir ve kullanımının ardından hepsini aynı anda kapatabilirsiniz. Bu avantajı sizlere ocağın açma kapama düğmesi sunar. Ayrıca bu düğmeyi kullanım sağlamadığınız anlarda kapalı tutmanız olası ev kazalarının oluşmasını engelleyebilir. Ocak çeşitleri arasından hem mutfak dekorasyonunuza hem de ihtiyaçlarınıza uygun olan özelliklere sahip modeli seçerek rahatlıkla kullanabilir, birbirinden farklı yemekler pişirebilirsiniz..

Virtoseramik Ocak Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Vitroseramik ocak ne demek, nasıl kullanılır ya da temizlenir soruları mutfakları için ocak seçimi yapacak olan kullanıcılarının merak ettiği önemli detaylardır. Ayrıca günün büyük bir çoğunluğunda ihtiyaç duyduğunuz vitroseramik ocak kullanışlı mı sorusu zihninizde oluşmaya başladığında ürün özelliklerine göz atabilirsiniz. Kullanıcıların vitroseramik ocak nasıl temizlenir sorusu merak ettiği önemli bir detaydır. Bu yüzden ürün özelliklerini ve tasarımlarını incelemeniz sizlere büyük fayda sağlar. Ocak üzerinde herhangi bir girinti ya da çıkıntı bulunmaması kolay bir şekilde temizlenebilmesine olanak tanır. Temizliğe başlamadan önce bazı püf noktalara dikkat etmeniz ocakların kullanım ömrünü korumanıza katkı sağlar. Camın tam olarak soğuduğundan emin olduktan sonra temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cam yüzeyinin çizilmemesini sağlayacak krem ya da sıvı deterjanlar kullanabilirsiniz. Cam yüzey üzerinde deterjan kalıntılarının kalmaması için soğuk su ile silebilirsiniz. Sonrasında yumuşak ve hassas bir bez yardımıyla kurumasını sağlayabilirsiniz. Deterjan kullanmak istemediğinizde nemli bir bez yardımıyla ocağı tozlardan uzaklaştırarak temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca mutfak içerisine yağ ve yemek kokusunun sinmemesi için kullanımı oldukça kolay olan sürgülü aspiratör ürünlerini kullanabilirsiniz.

Vitroseramik Ocak Seçenekleri Akakçe’de

Mutfakların olmazsa olmaz eşyalarından birisi ocaklardır. Ocaklar yemeklerinizin pişirilmesi, yiyeceklerin ısıtılması ya da suyun kaynatılması gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan mutfak eşyasıdır. Farklı tasarım ve özelliklere sahip olan ocaklar her geçen gün gelişen teknolojilerle birlikte hayatınızı kolaylaştıracak özellikleriyle karşınıza çıkar. Isı düzeyi kolay bir şekilde ayarlanabilen ve pratik bir temizlik imkanını sizlere sunan vitroseramik ocak modelleri son teknolojiyle üretilir. Düşük ısıdan yüksek ısıya doğru bir hareket akışı sağlanarak olası tehlikelerin önüne geçilmiş olur. Doğalgazla, tüple ya da elektrikle çalışan model seçenekleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun yanıtı verebilecek olanı seçebilirsiniz. Ayrıca sizler de mutfağınızda bu eşyaları kullanmak istiyorsanız seçimleriniz öncesinde Akakçe’yi ziyaret ederek vitroseramik ocak kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Sizlere sunulan bu yorumlar doğrultusunda diğer kullanıcıların öneri ve tavsiyelerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu sayede karar verme süreciniz hızlanarak ihtiyaçlarınız için doğru tercihler yapabilirsiniz. Seçimlerinizi etkileyen bir diğer detay ise vitroseramik ocak fiyatlarının geniş seçeneklere sahip olmasıdır. Akakçe’de geniş seçeneklere sahip olan fiyatlar arasından bütçenize uygun olanı tercih ederek avantajlı bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.