Nordmende Televizyon & TV

Nordmende Televizyon & TV Fiyatları

29 farklı Nordmende Televizyon & TV için fiyatlar listeleniyor.

Arama Takip Listem Sepetim
Philips Televizyon Awox Televizyon LG Televizyon Samsung Televizyon Axen Televizyon Onvo Televizyon

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

50 inç / 127 cm55 inç / 140 cm4KFull HD0 - 4.000 TL 4.000 - 6.000 TL OLEDQLED20212022Satıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Nordmende Kaydet

Fiyatı
- 0 - 4.000 TL4.000 - 6.000 TL6.000 - 8.000 TL8.000 - 10.000 TL10.000 TL üstü
Markası Nordmende Özellikler Çözünürlük Formatı Ekran Boyutu Çıkış Yılı Çözünürlük Görüntü Teknolojisi HDMI Giriş Sayısı İşlemci Çekirdek Sayısı İşletim Sistemi Ses Çıkış Gücü (RMS) Ağırlık Derinlik Genişlik Yükseklik Yenileme Hızı USB Port Sayısı Enerji Sınıfı SatıcıToplam 133 satıcı. Ürün Puanı

TV BoxGüvenlik KamerasıUydu AlıcısıSoundbarProjeksiyon CihazıUzaktan KumandaRadyoTelevizyon Askı AparatıMüzik SetiPhilips TelevizyonAwox TelevizyonLG Televizyon

En Popüler Nordmende Televizyonlar
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Nordmende Televizyon Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Nordmende Televizyon & TV Sıkça Sorulan Sorular

Nordmende TV

Televizyon kullanımı evlerden ofislere kadar pek çok ortamda son derece önemlidir. Tercih edilen televizyon modelleri için farklı ekran boyutları değerlendirilebilir. Ekran boyutu özellikle televizyonun kullanıldığı ortamın boyutuna göre çeşitlilik gösterebilir. Salon gibi geniş ortamlarda kullanılan televizyon modelleri için 50 inç ve üzeri ekran boyutuna sahip televizyon modelleri tercih edilebilir. Nordmende TV ürünleri kaliteli görüntü imkanını birbirinden farklı boyut seçenekleriyle birlikte sunar. 4K görüntü kalitesine sahip olan modeller 50, 58, 65, 85 inç gibi ekran boyutu seçenekleriyle değerlendirilebilir. Nordmende televizyon modellerinin büyük kısmı Android işletim sistemine sahiptir. Böylece akıllı telefonunuzda görüntülediğiniz platformlara televizyon üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Nordmende TV modellerinin sahip olduğu en önemli özellikler şu şekilde sıralanabilir:

4K Nordmende TV Modelleri

Televizyon modellerinde güncel teknolojiler özellikle 4K ekran çözünürlüğüne sahip modelleri ön plana çıkarır. Nordmende televizyon modelleri arasında da kolayca bulunan 4K çözünürlüğe sahip ürünler son derece kaliteli bir görüntü imkanı sunar. Nordmende 4K TV seçenekleri için farklı ekran boyutlarını değerlendirmek mümkündür. Böylece kullanım ihtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde yüksek görüntü kalitesine sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 4K çözünürlük değeri temel olarak ekrandaki piksel sayısıyla ilgilidir. 3840 x 2160 olarak da bilinen bu çözünürlük değeri yatay eksende 3840, dikey eksende 2160 pikselin bir araya gelmesinden oluşur. Yüksek piksel yoğunluğuna sahip olan 4K TV modelleri bu sayede son derece gerçekçi renkler ve görüntüler oluşturabilir. Nordmende Türkiye ürünleri arasında yer alan 4K ekran çözünürlüğüne sahip TV modelleri arasından istediğiniz boyuta sahip seçeneği tercih edebilirsiniz.

Nordmende Televizyon ile Akıllı TV Seçenekleri

Nordmende TV modellerinin büyük bir kısmı akıllı TV olarak bilinir. Akıllı TV seçenekleri Android işletim sistemine sahiptir. Bu özelliği sayesinde YouTube ve Netflix gibi en çok kullanılan dijital platformlara pratik şekilde erişim imkanı sağlar. Akıllı özelliğe sahip Nordmende TV Wi - Fi modelleri ortamda bulunan kablosuz ağlara bağlanabilir. Kablosuz ağ bağlantısı sayesinde internet gerektiren tüm dijital platformlara kolayca erişim sağlanabilir. Nordmende TV yorum seçenekleri arasında özellikle akıllı TV modellerinin sağladığı avantajlar incelenebilir. Kablolu yayınlara ek olarak sık sık online içerikleri takip etmeyi seven kullanıcılar için önemli avantajlar sağlayan bu özelliği Nordmende TV ürünleriyle değerlendirebilirsiniz. Bunlara ek olarak akıllı TV özelliği sayesinde TV bünyesine farklı Android uygulamaları yükleyebilirsiniz. Akıllı TV modellerine yönelik olarak üretilen bu uygulamalar sayesinde televizyonunuza farklı fonksiyonlar kazandırabilirsiniz.

Nordmende TV Ekran Tipleri

Televizyon modelleri arasında farklı ekran teknolojileri tercih edilebilir. İnce kasaya sahip televizyonlarda geleneksel hale gelmiş olan plazma ekranlar sınırlı sayıda renk oluşturabilir. Özellikle ekran teknolojisinde en çok tercih edilen güncel modellerde ise LED ürünler kullanılır. LED ekran 1 milyondan fazla renk üretebildiği gibi bu renklerin tamamını doğal bir şekilde kullanıcılara sunar. En ucuz televizyon ürünlerini kullanıcılara sunan Nordmende TV modelleri birbirinden farklı ekran türlerini bir arada barındırır. Siz de Nordmende plazma TV ve LED TV ürünleri arasından beklentilerinize en uygun modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üstelik Nordmende TV kullanıcı yorumları ile farklı kullanıcıların kısa ve uzun süreli deneyimlerinden faydalanarak kararınızı kolayca netleştirebilirsiniz. Televizyon ekranlarında tercih edilen bir diğer teknoloji ise LCD olarak bilinir. LCD teknolojisi uzun yıllardır tercih edilse de LED teknolojisi özellikle güncel ürünlerde ön plana çıkmaktadır. LED ekranların daha az ısınması ve düşük enerji tüketimi bu noktada diğer teknolojilerin önüne geçmesini sağlayan önemli avantajların başında gelir. İhtiyaç duyduğunuz ekran boyutuna uygun olacak şekilde Nordmende LCD TV fiyatları arasından avantajlı seçenekleri bularak değerlendirebilirsiniz.

Nordmende Televizyon Ekran Boyutları

Televizyon modellerinin hepsinde en önemli özelliklerin başında ekran boyutu gelir. Büyük alanlarda küçük ekranlı televizyonların kullanılması verimliliği düşürdüğü için önerilmez. Bu nedenle kullanım alanının boyutuna göre ideal ekran seçeneğine karar vermek gerekir. Ekran boyutunun artması ile birlikte Nordmende TV fiyatları da artış gösterir. Ekran boyutları inç ve cm birimleriyle ifade edilir. Nordmende TV modelleri arasından seçim yaparken 32 inç boyuttan başlayan ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ekran boyutunu ifade eden değerin ölçü uzun ve kısa kenarın köşegeni olarak belirlenir. Bu köşegen uzunluğu en yüksek olan Nordmende TV modeli ise 85 inç olarak gösterilebilir. 85 inç boyuta sahip olan modeller aynı zamanda 216 ekran olarak da bilinir. Ekranın uzun ve kısa kenarlarının köşegeni olarak verilen bu ölçü 216 cm değerini ifade eder. Tercih edilen görüntü kalitesi değerleri hem küçük hem de büyük ekrana sahip modeller için geçerlidir. Böylece 4K çözünürlüğe sahip Nordmende TV modelleri için 32 inç değerinden 85 inç değerine kadar birbirinden farklı ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Nordmende Televizyon Fiyatları

Televizyon fiyatları arasında önemli çeşitlilik görülebilir. Pek çok kullanıcı “Nordmende TV nasıl fiyatlandırılır?” sorusunun cevabını merak edebilir. Ürünlerin fiyat etiketlerinin belirlenmesinde önemli rol oynayan özelliklerin başında ekran boyutu gelir. Yüksek ekran boyutuna sahip ürünlerin fiyat etiketleri de diğer ürünlere kıyasla daha yüksektir. Bune ek olarak ürünlerin fiyatlarına etki eden bir diğer nokta ise çözünürlük değeridir. 4K gibi yüksek çözünürlük değerlerine ulaşabilen Nordmende TV modelleri diğer ürünlere kıyasla daha yüksek fiyat etiketlerine sahip olabilir. Nordmende tarafından kullanıcılara sunulan TV modelleri genel hatları itibarıyla zarif tasarımlardan oluşur. Böylece şık ortamlarda bile göze çarpmaz ve ortama uyum sağlar. İnce çerçevelere sahip olan modeller ile hem evinizde hem de iş yerinizde ideal kullanım sağlayabilirsiniz. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip Nordmende TV modellerini Akakçe’nin geniş ürün yelpazesi arasından seçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun ürünleri belirlemek için farklı filtreleme seçeneklerini kullanarak, ürün özelliklerini ve fiyat etiketlerini tüm ürünler arasında kıyaslayarak doğru kararı verebilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak Nordmende TV modellerine avantajı fiyat seçenekleriyle sahip olma fırsatını sakın kaçırmayın!