Dikey Derin Dondurucu

Dikey Derin Dondurucu Fiyatları

162 farklı Dikey Derin Dondurucu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kullanım ŞekliDikey
 • Toplam Çekmece Sayısı6 Çekmeceli
 • Toplam Çekmece Sayısı7 Çekmeceli
 • Net Hacim404 lt
 • Net Hacim513 lt
 • TipiÇekmeceli
 • TipiSandık Tipi
 • Dondurucu ÖzelliğiNo Frost
 • Dondurucu ÖzelliğiLow Frost
 • Brüt Hacim400 lt
 • Brüt Hacim440 lt
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kullanım ŞekliDikey
Fiyatı 0 - 6.000 TL 6.000 - 8.000 TL 8.000 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüTipiDondurucu ÖzelliğiToplam Çekmece SayısıHızlı Dondurma BölmesiKontrol PaneliBrüt HacimNet HacimGenişlikDerinlikYükseklikYıllık Enerji TüketimiSes SeviyesiKullanım ŞekliGünlük Dondurma KapasitesiAğırlıkÜrün PuanıRenkEnerji SınıfıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (162)

7 Çekmeceli Derin Dondurucu 6 Çekmeceli Derin Dondurucu 7 Çekmeceli No Frost Derin Dondurucu Seg 6 Çekmeceli Derin Dondurucu No Frost Derin Dondurucu Uğur 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Arçelik No Frost 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Bosch 7 Çekmeceli Derin Dondurucu Çekmeceli Derin Dondurucu Uğur 6 Çekmeceli Derin Dondurucu

En Çok Karşılaştırılan Derin Dondurucular

Dikey Derin Dondurucu Sıkça Sorulan Sorular

Dikey Derin Dondurucu

Buzdolabı benzeri görünümleri ile dikkat çeken dikey derin dondurucu modelleri, kapaklı bölme veya çekmecelere sahiptir. Düzenli kullanım sağlaması ve minimum alan kaplaması amacıyla tasarlanan dikey derin dondurucular, gıdaları dondurarak muhafaza edenlere geniş iç hacimleri ile konforlu bir kullanım sağlar. Kullanıcıların tüketim alışkanlıklarına uygun hacme sahip çeşitlerini kolaylıkla bulabileceği dikey derin dondurucu ürünleri, yeni nesil teknolojilerle desteklendiğinden düşük enerji tüketme avantajına sahiptir. Genel olarak bütçe dostu kullanımı destekleyecek nitelikte olan dikey derin dondurucu cihazlarda minimum - maksimum ısı değerleri, zamanlayıcı özelliği, bölme sayısı, net iç hacim, hızlı dondurma - soğutma gibi özellikler cihazdan cihaza değişiklik gösterir. Dolayısıyla satın alma sürecinde birden fazla dikey derin dondurucu modelini teknik özellikleri ve tasarım detayları açısından karşılaştırmakta fayda vardır. Genellikle beyaz renkli olarak tasarlanan ve tek bir kapısı olan dondurucular arasındaki çift kapıya sahip olan tasarımlar da bulmak mümkündür. Siz de bütçenize ve yaşam alanınıza en uygun dikey derin dondurucu çeşitlerine ulaşmak için Akakçe’den yardım alabilirsiniz.

Dikey Derin Dondurucu Özellikleri

Statik ve no frost olmak üzere iki farklı çalışma prensibine sahip olan dikey derin dondurucular, buzdolabının dondurucu bölmesi yetersiz geldiğinde büyük bir kolaylık sağlar. Mevsimlik olarak gıda donduran ya da vakti olmadığı için hazır dondurulmuş gıda tüketen kullanıcılara hitap eden dikey derin dondurucu cihazları, yatak olanlara kıyasla daha az yer kaplar. Bununla birlikte iç kısım bölmelere ayrıldığından gıdaları kategorize ederek saklama olanağı tanır. Düzenli kullanım için ideal olan dikey derin dondurucu cihazlarda 2 ila 9 arasında değişen çekmece bulunur. Genellikle ön kısmı şeffaf olan çekmeceler çıkarıldığında ise açık raf sistemi elde edilir. Dolayısıyla kullanıcılar dondurucuyu çekmeceli veya çekmecesiz olarak kullanabilir. Dikey derin dondurucu cihazlarında yer alan çekmecelerin yükseklikleri aynı değildir. Böylece küçük ve büyük ambalajlı gıdalar yer israfı olmadan uygun ölçekteki çekmeceler de saklanabilir. Pek çok dikey derin dondurucu cihazda kontrol paneli kapağın iç kısmında yer alır.

Yeni nesil tasarımlarda kontrol paneli LCD ekran ile desteklenirken diğer cihazlarda ise ısı - zaman ayarı için ayar kadranları bulunur. Tek kapaklı olarak tasarlanan ve kapağın yönü değiştirilebilen dikey derin dondurucu cihazlarda ölçüler, kapasite, çekmece sayısına göre değişir. Örneğin, 5 çekmeceli dikey derin dondurucu ölçüleri ortalama 57,5x54x145 cm iken 9 çekmeceli olanlarda ise ölçüler ortalama 213x61x61 cm’dir. Bununla birlikte ankastre ve solo dikey derin dondurucu cihazlarında ölçüler tamamen farklıdır. Sessiz çalışmaları ile dikkat çeken dondurucular, kullanım sırasında çevredekilere rahatsızlık vermeyecek kadar sessizdir. Maksimum ayarda ortalama 42 dB ses üreten dondurucu cihazların bazılarında kapak açık kaldığında sesi uyarı özelliği bulunur. Öte yandan hemen her tasarımda zamanlayıcı, hızlı dondurma bölümü, mevsime göre soğutma derecesi ayarı vardır. Bazı yeni nesil cihazlarda ise donuk gıda kokularının birbirine karışmasını, buzluk bakterisi oluşmasını önlemek amacıyla kesintisiz hava sirkülasyon sistemi bulunur. Dikey derin dondurucu kullananlar tarafından da söz edilen hava sirkülasyon özelliği, zamanla oluşan buzluk kokusu sorununu da ortadan kaldırır.

Dikey Derin Dondurucu Modelleri

Solo, ankastre, statik, no frost, uzaktan kontrollü, akıllı, az - çekmeceli gibi pek çok türü bulunan dikey derin dondurucular, hemen her beklentiye yanıt verecek çeşitleriyle öne çıkar. Örneğin, yaşam alanında fazla yeri olmayan veya yalnız yaşadığı için çok miktarda donuk gıda tüketmeyen kullanıcılar için 3 çekmeceli mini dikey derin dondurucu modelleri üretilir. Evden ofise pek çok alanda kullanıma uygun olan bu cihazlar karavanlar için de idealdir. Çekmece sayısı 9’a varan büyük dikey derin dondurucu modelleri ise kalabalık ailelere ve donuk gıda saklayanlara uygundur. Maksimum 400 litre iç hacimleri sayesinde konforlu kullanım sağlayan büyük dikey derin dondurucu cihazların ankastre olanları da vardır. Özel ankastre mutfak dolapları ile kullanıma uygun olan başarılı cihazlar, tek başına kullanıma uygun değildir. Ankastre olmayan ve 7 çekmeceli olarak tasarlanan modellerde ise net iç hacim yaklaşık 230 litre kadardır. Bazı tasarımlarda kapak kısmında tıpkı buzdolaplarında olduğu gibi ek bölmeler yer alır ve daha fazla kullanım alanı bulunur.

Şişe soğutucu modelleri gibi çekmece sayısı ürün bazında değişiklik gösteren cihazlar arasında en çok tercih edilenler 5 ve 7 çekmeceli olanlardır. No frost dikey derin dondurucu çeşitleri iç haznede kar oluşumuna neden olmazken statik olanlar ise belli periyotlarda karlanma yapabilir. Tamamen iki farklı çalışma prensibi ile donuk gıdaları saklama ayrıcalığı sağlayan iki dikey derin dondurucu tipi de donmuş gıdalara uygun koşulları sağlayacak niteliktedir. Bazı dikey derin dondurucu modellerinde karlanma ve kokuyu önleyen hava sirkülasyon özelliği, hızlı dondurma fonksiyonu, mevsimlere göre hazır çalışma modları, uzaktan kontrol edebilme avantajı gibi pek çok özellik bulunur. Dolayısıyla satın alma sürecinde en iyi dikey derin dondurucu modeline ulaşmak için cihazları karşılaştırarak incelemekte fayda vardır. Genellikle beyaz renkli olarak tasarlanan dikey derin dondurucu modelleri, sade görünümleri sayesinde hemen her alana kolayca uyum sağlar ve kalabalık görünüme neden olmaz. Bununla birlikte yeni nesil tasarımlar sayesine derin dondurucu dikey gri, gümüş, antrasit ve siyah renklerde de üretilir.

Dikey Derin Dondurucu Kullanımı

Gıdaları tek tek kategorize etme olanağı tanıyan dikey derin dondurucular, pratik kullanım süreci sağlar. Öte yandan çekmeceli - bölmeli olduklarından temizlik süreçleri de oldukça kolaydır. dikey Derin dondurucu yorumları da zahmetsiz kullanım ve temizlik süreçlerini doğrular niteliktedir. Derin dondurucu dikey cihazları kullanırken göz önünde bulundurulması gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Dikey Derin Dondurucu Fiyatları

Hem yerli hem de yabancı markalar tarafından üretilen dikey derin dondurucular, her kullanım alışkanlığına uygun tasarım seçeneklerine sahiptir. Zengin ürün seçkisiyle öne çıkan dikey derin dondurucu cihazlarda fiyatlar da geniş bir aralığı kapsar. Dolayısıyla kullanıcılar ihtiyaçlarına, bütçelerine ve hatta evlerindeki alana en uygun dondurucuyu zahmetsizce bulabilir. Genellikle ulaşılabilir düzeyde olan dikey derin dondurucu fiyatları, cihazın çalışma prensibine, iç hacmine, ölçülerine, çekmece/ bölme sayısına, kontrol paneli tasarımına ve markasına göre belirlenir. Örneğin, statik ve no frost dikey derin dondurucu fiyatları tamamen farklıdır. Benzer şekilde 3 çekmeceli mini dikey derin dondurucu ve 9 çekmeceli dikey derin dondurucu fiyatları da farklı şekilde belirlenir. Öte yandan hızlı soğutma, Bluetooth, uzaktan kontrol gibi ek özellikleri olan derin dondurucularda farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Ayrıca solo ve ankastre dikey derin dondurucu çeşitleri de fiyat açısından oldukça farklı düzeylerdedir. Ancak indirim kampanyaları, endüstriyel dondurucu ve soğutucu fiyatları gibi ev tipi dikey derin dondurucu fiyatlarının da ucuzlamasını sağlar. Siz de kampanyalar kapsamında dikey derin dondurucu fiyatları en ucuz seçeneklere ulaşmak için Akakçe ile fiyat araştırması yapabilirsiniz.