RTX 3080

RTX 3080 Fiyatları

39 farklı RTX 3080 için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060 TIRTX 4070 TI12 GB8 GB1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL AMDNVIDIAGDDR6GDDR6XSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Kartı Modeli: RTX 3080 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Özellikler Ekran Kartı Modeli RTX 3080 Bellek Chipset Bellek Tipi Bellek Arabirimi DirectX Fan Sayısı Aydınlatma Tipi OPenGL Sürümü Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 73 satıcı. Ürün Puanı

RTX 3060 TiRTX 4070 TI8 GB Ekran KartıRTX 306012 GB Ekran KartıNVIDIA Ekran KartıRTX 3070RTX 370 TIAMD Ekran KartıRTX 40804 GB Ekran KartıRTX 4090

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

RTX 3080 Sıkça Sorulan Sorular

RTX 3080

Ekran kartı, bilgisayarın kapasitesini artırmaya yarayan bir donanım bileşenidir. RTX 3080, yüksek hız özellikleri ve üstün performansıyla dikkat çeken bir ekran kartı seçeneğidir. Bu ekran kartı diğer video kartlarında bulunmayan işlevsel özellikler sunar. RTX 3080 ekran kartının en fazla dikkat çeken özelliği süper hızlı ve yüksek performanslı bir oyun deneyimi sunmasıdır. Bu ürün üst düzey donanım mimarisi ile desteklendiğinden, görüntüleri en ince ayrıntılarına kadar yakalamayı sağlar. Gelişmiş tensör çekirdeklerine ve süper hızlı bellek içeren bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yeni RTX 3080, çift eksenli tasarımıyla son derece keyifli bir oyun deneyimi yaşatır. Bu işlevsel çift eksen teknolojisi, fan akustiğinden ödün vermeden yüksek bir termal performans sunar. Aynı zamanda daha sessiz ve serin bir oyun sistemi oluşturur. Yapay zeka kullanarak oluşturduğu çekirdekler, son derece gerçekçi bir görsellik sunarak oyun tutkunlarını memnun eder. En keskin grafikleri oluşturan sinir ağıyla oyunların kare hızlarını üst seviyeye taşır. Ayrıca Nvidia RTX 3080 ekran kartı sadece hız değil, bellek ve arayüz performansını da artırır. Ayrıca 3080 fiyat avantajlarıyla da kullanıcıların beğenisini toplar.

İşlevsellik ve Kalite Sunan RTX 3080

3080 ekran kartı işlevsellik ve kalite sunan özellikleriyle dikkat çeker. Bu ürün DirectX 12 Ultimate özelliğini destekler. Bu sayede video oyunlarında en yüksek performanslı donanım ışın izleme ve hızlı gölgeleme desteğini sunar. Bu sayede tüm modern oyunları çalıştırabilme özelliğine sahip olur. Ayrıca 3080 RTX sahip olduğu DirectX 12 Ultimate özelliği ve tensör çekirdekleri makine öğrenimi sağlayarak görselleri işleme hızını artırır. Özellikle oyun oynama esnasında en iyi görüntü kalitesi seviyesini sunar. Daha gerçekçi aydınlatma ve gölgeleme için yeni özel ışın izleme donanımına sahiptir. Bu işlevsel donanım, ışın izlemeyi son derece hızlı bir hale getirir. Aynı zamanda Geforce RTX 3080 ekran kartı, yapay zeka işlemleri için kullanılan tensör çekirdeklerini görsel gerçekçiliği artırmak için de kullanır. RTX 3080 kaç GB sorusuna yanıt arıyorsanız, ürünün 8 GB ve 10 GB olan farklı seçenekleri mevcuttur. RTX 3080 ne kadar sorusunun yanıtı ise seçilen ürünün GB farklılığına göre değişiklik gösterir. Tüm bu ürün seçenekleri 1710 MHz'e yükseltilebilen 1440 MHz frekansında çalışır. Bu sayede görsellerin çözünürlüğünü ve oyun oynama kalitesini en üst düzeye çıkarır.

Üstün Hız ile Mükemmel Görüntüler Sağlayan RTX 3080

Ekran kartı seçeneklerine aynı zamanda grafik kartı olarak da isimlendirilebilir. Bunun sebebi grafik tasarımı görüntülerle çalıştırmak üzere optimize etme özelliğine sahip olmasıdır. Bir ekran kartının hızı arttıkça, yakaladığı görüntülerin çözünürlüğü de artar. Genel olarak daha yüksek hızlı belleğe ve işlemciye sahip olan ekran kartları grafik verilerini daha kolay ve hızlı şekilde çalıştırır. Ayrıca yüksek kaliteli ekran kartının arkasındaki faktörleri belirlemesine fayda sağlar. RTX 3080 üstün hızı ile ön plana çıkan bir ekran kartı seçeneğidir. Ayrıca Nvidia RTX 3080 fiyat avantajları ve gerçekçi görselliğiyle de dikkat çeker. Nvidia RTX 3080, %55 daha fazla hava akışı, %30 daha fazla verimlilik sunan tasarımıyla beğeni toplar. En fazla beğeni toplayan RTX 3080 özellikleri ise ısıtmalı oyun oturumları sırasında üç kata kadar daha sessiz olma yeteneği ve mükemmel çözünürlükte görüntüler yakalamasını sağlayan hızıdır. Termal olarak optimize edilmiş tasarımı onu en hızlı grafik belleklerden biri haline getirir. Üstün özellikler sunan RTX 3080 kaç watt merak ediyorsanız, bu işlevsel ürün 320 watt ekran kartı gücüne sahiptir. Ayrıca 760 GB/s kadar yüksek hızda performans gösteren GDDR6X VRAM donanımına da sahiptir. En modern bilgisayar oyunlarında bile üstün hız yakalamaya imkan tanıyan Nvidia RTX 3080 fiyat avantajlarıyla sunulur.

Oyun Oynama Deneyimini İyileştiren RTX 3080

RTX 3080 nedir merak ediyorsanız, bu ürünler işlevsel hızıyla üst düzey oyun deneyimi sunan bir ekran kartı seçeneğidir. Geforce RTX 3080 bir genişletme kartı olarak çalışarak, birlikte kullanıldığı bilgisayarın video düzenleme seviyesini ve oynatma becerisini geliştirir. Işın izleme teknolojisine sahip olan RTX 3080 en ucuz fiyatlara en gerçekçi görselliği sunar. Üstün hızı sayesinde oyunlarda çok daha seri hareket edebilmeye ve rakiplerin bir adım önünde olmaya imkan verir. Bu özellikleri sebebiyle RTX 3080 satın alarak, oyun oynama deneyimini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. RTX 3080 kaç tl sorusunun yanıtı değişiklik göstermesi ürünün farklı seçenekleri mevcut olmasından kaynaklanır. RTX 3080 8 GB ve 10 GB olan ürün seçenekleri, üstün hızıyla son derece iyi çözünürlükte görüntüler elde etmenize imkan verir. En ucuz RTX 3080 8 GB olan ürün seçenekleridir. RTX 3080 8 GB fiyatları son derece avantajlı olduğu için kullanıcıları memnun eder. RTX 3080 ekran kartı fiyatını inceleyebilir ve oyun oynama deneyimini iyileştiren bu ürünü avantajlarla satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlar ile Beğeni Toplayan RTX 3080

Yeni nesil donanımıyla beğeni toplayan RTX 3080 laptop ekran kartı, neredeyse tüm programları daha verimli bir şekilde çalıştırmaya olanak tanır. Üstün bir hıza sahip olduğundan anında sürücü güncellemeleri ve oyun optimizasyonları sunar. Beğeni toplayan hız özellikleri ve yüksek çözünürlükte görüntüler sunmasının yanı sıra gürültü giderme, gerçeğe yakın gölgeleme, serin çalışma gibi özelliklere sahiptir. Bu özellikler sayesinde üst düzey bir oyun oynama deneyimi yaşamanızı sağlar. RTX 3080 fiyat etiketleri ürünün sunduğu ek özelliklere göre değişiklik gösterir. 8 GB ve 10 GB Geforce RTX 3080 fiyatları birbirinden farklıdır. Ancak 3080 RTX fiyatları değişiklik gösterse de, her iki üründe de üst düzey kalite ve yüksek performans sunulur. Bu ekran kartı, grafik bilgileri bilgisayarın monitör, TV veya projektör gibi video görüntüleme aygıtına gönderir. Son derece hızlı olduğu için oldukça yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmeye yardımcı olur. Bu ürünleri birlikte kullanmak için kaliteli bir monitöre ihtiyaç duyuyorsanız, 19 inç monitör modellerine göz gezdirebilirsiniz.

RTX 3080 Ürün Seçenekleri Akakçe’de

Ekran kartı RTX 3080 üst düzey hızlı olduğu için her türlü oyunda üstün kaliteli çözünürlük sunar. En iyi strateji oyunlarından simülasyon oyunlarına kadar her türlü oyunda en iyi görüntü kalitesini sunar. Ayrıca yüksek hız özellikleri sayesinde seri tepkiler vermenize ve hedefleri daha hızlı belirlemenize imkan tanır. Keskin grafikler oluşturmak için eklenen donanımları, gerçeklik ayarını en üst düzeye çıkarır. Ayrıca çift eksenli akış tasarımına sahiptir. Böylece oldukça sessiz ve serin bir oyun sistemi için gereken hava akışını sağlar. RTX 3080 ekran kartı Akakçe üzerinde avantajlı fiyatlarla satışa sunulur. RTX 3080 Akakçe yorumları da, ürünün oyun oynama deneyimini iyileştirdiğini gösterir. RTX 3080 ucuz fiyat etiketleriyle satın almak isterseniz, indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek beğendiğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz. Bu ürünler, bilgisayarınızdan maksimum verim almanıza imkan verir. Ancak kullanılan bilgisayar ne kadar iyi olursa, o kadar yüksek performansa sahip olma şansı elde edilir. Bu sebeple dilerseniz all in one pc tavsiye ve yorumlarına göz atarak, kullanıcılar tarafından en beğenilen bilgisayar seçeneklerini inceleyebilirsiniz.