Sapphire Ekran Kartı

Sapphire Ekran Kartı Fiyatları

28 farklı Sapphire Ekran Kartı için fiyatlar listeleniyor.

XFX Ekran Kartı Intel Ekran Kartı Sapphire Ekran Kartı Inno3D Ekran Kartı MSI Ekran Kartı Pny Ekran Kartı

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060 TIRTX 407012 GB8 GB1.500 - 2.500 TL 4.500 TL üstüAMDNVIDIAGDDR6GDDR6XSatıcı Marka (1)

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Markası: Sapphire Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Sapphire Özellikler Ekran Kartı Modeli RAM Chipset RAM Tipi RAM Arabirimi DirectX Fan Sayısı Aydınlatma Tipi OPenGL Sürümü Üretim Yılı Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 68 satıcı. Ürün Puanı

MSI Gaming Laptop Gamer PC Sapphire Ekran Kartı Fanı

Sapphire Ekran Kartı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Sapphire Ekran Kartı Sıkça Sorulan Sorular

Sapphire Ekran Kartı

Ekran kartları, bilgisayar işlemcisi üzerinden görüntünün monitöre aktarılmasını sağlar. Kişisel ve profesyonel kullanımlarda öne çıkan ürünler, performans bakımından bilgisayarın hızını doğrudan etkiler. Üstün performansa imza atan ekran kartları, soğutmalı sistemleri sayesinde fazla bellek tüketimi esnasında işlemcinin yanmasını veya yavaşlamasını önler. Hong Kong menşeili Sapphire markası, 2001 yılından bu yana kişisel notebook ve kasalara özel anakart ve ekran kartı üretimini gerçekleştirir. AMD markasının ortağı olan Sapphire, gaming ve üst düzey performans gerektiren profesyonel alanlarda özel sistemsel çözümler sunar. Sistem gereksinimi yüksek oyun ve uygulamalarda öne çıkan Sapphire ekran kartı, her bilgisayar donanımına uygun seçenekler sunar. Markanın ekran kartları, üst düzey teknolojileri sayesinde hız ve görüntü kalitesi bakımından gözle görülür bir performans sergiler. İşlemcinin performansını artıran teknolojik donanımı sayesinde bilgisayardaki işlerinize serilik kazandırabilirsiniz. Görsellik ve hız bakımından üst düzey özelliklere sahip markanın ekran kartlarıyla bilgisayarınızda tasarım ve yazılım işlerinin yanı sıra yüksek çözünürlük gerektiren oyunları takılmadan oynama fırsatı bulabilirsiniz. Model seçimi öncesinde kullanıcılar Sapphire ekran kartı alınır mı sorusuna yanıt arayabilir. Bu soruya yanıt almak için kullanıcı yorum ve tavsiyeleri inceleyebilirsiniz. Bununla birlikte ekran kartı fanı seçeneklerine de göz atarak zamanla performansı düşen ekran kartlarınızı ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Sapphire Ekran Kartı Özellikleri Nelerdir?

Her işletim sistemiyle uyumlu Sapphire ekran kartlarının özellikleri, ürünün yer aldığı seriye göre değişir. Aktif soğutma mekanizmalı Sapphire ekran kartları; bellek hızı, RAM kapasitesi ve bellek arayüzü kriterlerine göre farklı donanımlara sahiptir. Pulse, Toxic, Nitro ve Radeon serileri arasından bilgisayar sistemlerinizle uyumlu ürünü tercih edebilirsiniz. Sapphire ekran kartı 2 GB, 4 GB, 8 GB seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. 2 GB grafik belleğine sahip Sapphire ekran kartı, temel düzeydeki kullanımlarda üst düzey performansa imza atar. 3D tasarım, grafik uygulamalı ve render gibi profesyonel işlemlerinize hız kazandırmak isterseniz gelişmiş RAM belleğine sahip Sapphire ekran kartı seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Ekran kartı belleğini yoğun olarak kullanıldığı durumlarda 4 GB kapasiteye sahip modeller, donma ve takılmalara karşı kesintisiz görüntü işleme performansı sergiler. Yeni çıkan oyunları akıcı bir şekilde oynamak için 8 GB ve üzeri belleğe sahip Sapphire ekran kartlarını satın alabilirsiniz. Bilgisayar işlemcisi üzerinde monitöre anında görüntü sağlayan Sapphire 256 bit ekran kartı, hassasiyet gerektiren oyunlarda üst düzey akıcılığa sahiptir. Kullanım amacını ve kişisel tercihlerinizi dikkate alarak markanın üst segmente hitap eden ekran kartları arasından seçim yapabilir, bilgisayar kullanımınıza serilik katabilirsiniz. Sapphire imzası taşıyan ekran kartlarının genel özellikleri şu şekilde listelenir: Gelişmiş soğutma teknoloji, yüksek çözünürlük gerektiren kullanımlarda sıcaklığın optimum düzeyde tutulmasına yardımcı olur. Sağlamlık ve güvenilirlik bakımından iddialı kasaya sahip Sapphire ekran kartı, uzun soluklu kullanımlara elverişlidir.Sessiz çalışma mekanizmasına sahip soğutucu fanı, dikkat gerektiren durumlarda öne çıkar. Yenilikçi termal modülü, tüm birimlerde ısının verimli ve etkin bir şekilde giderilmesine yardımcı olur. Sapphire ekran kartında bulunan tünel tasarımlı kanatlar, konveksiyon hava akışını artırarak bileşenlerin serin kalmasını sağlar.

Sapphire Ekran Kartı Seçimi Nasıl Olmalı?

Hem gaming hem de kariyer odaklı kullanım sağlayan Sapphire ekran kartı modelleri arasından tercih yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Öncelikle işlemci yoğun bir şekilde kullanılıyorsa ekran kartının soğutma fanlı mekanizmaya sahip olması gerekir. Model seçimlerinizde bilgisayar işlemcisine göre AMD veya Nvidia sistemleriyle uyumlu Sapphire ekran kartını tercih edebilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü performansa sahip bileşenler, RAM ve bellek hızı değerlerine göre farklı kullanımlara hitap eder. Satın almayı planladığınız ekran kartının kullanım amacını ve özelliklerini inceleyerek modelde karar kılabilirsiniz. Gelişmiş donanımlara sahip Sapphire ekran kartları, 4K çözünürlüklü kalitesi sayesinde oyun ve sinema keyfinize gerçekçi bir boyut kazandırır. Hız performansında ve görüntü kalitesinde üst düzey artış gösteren Sapphire 4 GB ekran kartı ile dizi ve film izlerken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Grafik tabanlı yazılımlar, sistemsel uygulamalar ve yeni çıkan oyunlarda üstün performans gösteren modeller öne çıkar. Bilgisayarda temel düzeydeki işlemlerinizi gecikmesiz monitöre yansıtan Sapphire 2 GB ekran kartı, yoğun performans gerektirmeyen durumlarda kullanım sağlar.

Gaming ve E-Spor'a Özel Sapphire Ekran Kartı

Etkileyici ve akıcı bir oyun deneyimi sunan Sapphire ekran kartı, mükemmel soğutma teknolojisiyle güçlü performansa imza atar. 4K çözünürlüklü grafik kartı sayesinde çığır açan sistemlerle oyun deneyiminize boyutsal detaylar kazandırabilirsiniz. Ani mouse hareketlerini akıcı bir şekilde ekrana yansıtan işlemcisi, rakiplerinize karşı üstünlük kazanmanıza yardımcı olur. Hem hobi hem de profesyonel anlamda oyun oynayanlar için performans ve görüntü kalitesi bakımından herkesin beklentilerini karşılayacak sistemler yer alır. Yüksek bellek kapasitesiyle bilgisayar performansını artıran Sapphire 8 GB ekran kartı ile sistem gereksinimleri yüksek AAA oyunları takılma ve donma gibi problemleri yaşamadan oynayabilirsiniz. Üstün soğutma teknolojisi ve hibrit fan tasarımıyla donatılan sistemler, yoğun kullanımlarda yanmalara karşı bileşenleri korur. Orta veya üst segmentteki ekran kartlarıyla E-Spor turnuvalarında rakiplerinize fark atarak marifetlerinizi donma ve takılma olmadan sergileyebilirsiniz. Sapphire ekran kartı nasıl sorusunun yanıtını satın almayı planladığınız modeli deneyimlemiş kullanıcıların görüşlerinde bulabilirsiniz. Oyunda akıcı görüntü sağlayan ve performansı hızlandıran sistemler, gelişmiş sürücü desteği ve yeni teknolojiler doğrultusunda güncellenir.

Sapphire Ekran Kartı Kullanımı

Sapphire ekran kartı modelleri, anakart üzerindeki slotlara yerleştirilir. Markanın ekran kartı kasaya yerleştirildikten sonra güç ve görüntü bağlantısını sağlayacak ara kabloların takılması gerekir. Tak çalıştır sistemli ekran kartları, yerleşik modellere oranla daha pratik bir kullanım sağlar. Sapphire ekran kartını dilediğiniz zaman kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Estetik tasarımı ve işlevsel özellikleri sayesinde markanın ürünleri bilgisayar kasalarıyla uyum sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve dayanıklı kasaya sahip bileşenler sayesinde bilgisayarınızda arzu ettiğiniz performansa ulaşabilirsiniz. Ekran kartı Sapphire markasının yeni nesil teknolojileriyle her kullanımda mükemmel akıcılık sunar. Yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunan markanın ekran kartlarının performansı, RAM ve çekirdek özelliğine göre farklılık gösterir. Görüntü gecikmesini ve kullanım esnasındaki takılmaları önleyen üstün donanımı, bilgisayar performansını maksimum düzeylere taşır. Yeni nesil teknolojiler ışığında üretilen ürünler arasından hobi veya kariyer odaklı işlerinize hız katacak modelleri tercih edebilirsiniz. Montaj ve kullanım bakımından kullanıcıya kolaylık sunan bileşenlerin özelliklerine göre alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sapphire Ekran Kartı Avantajlı Fiyatlarla Akakçe’de

Oyun, yazılım ve tasarım alanlarına özel sistemler geliştiren Sapphire, birbirinden farklı ve işlevsel ekran kartlarına geniş ürün gamında yer verir. Yeni nesil teknolojileri kullanıcılarla buluşturan marka, maksimum performansa sahip ekran kartlarıyla beklentileri artırır. AMD ve Nvidia işlemci bilgisayarla uyumlu Sapphire ekran kartları, sistem performansını güçlendirerek görüntü kalitesini artırır. Fiyat aralığı, kullanıcıların ekran kartı seçiminde dikkate aldıkları unsur arasında öne çıkar. Sapphire ekran kartı fiyatları; tercih edeceğiniz modelin serisine, teknik özelliğine ve sahip olduğu teknolojilere göre farklılık gösterebilir. RAM kapasitesi, bellek hızı ve çözünürlük kalitesi, Sapphire ekran kartlarının fiyatlandırılmasında önemli rol oynayan başlıca özellikler arasında yer alır. Akakçe üzerinden Sapphire ekran kartı model ve özelliklerini inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar bileşenleri arasındaki akımın etkin bir şekilde aktarılmasını sağlayan power supply fiyatları ve modellerini de inceleyerek performans tüketimine uygun donanımları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.