Logitech Kulaklık

Logitech Kulaklık Fiyatları

48 farklı Logitech Kulaklık için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıLogitech
 • Bağlantı TürüKablosuz
 • Bağlantı TürüKablolu
 • TipiKulak İçi
 • TipiKulak Üstü
 • Fiyatı0 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • Fiyatı500 - 750 TL
 • Mikrofon SeçeneğiMikrofonlu
 • Mikrofon SeçeneğiMikrofonsuz
 • ÖzelliklerWireless
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • MarkasıLogitech
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterTipiBağlantı TürüMikrofon SeçeneğiBluetooth VersiyonuFrekans AralığıKablo UzunluğuAğırlıkEmpedans DeğeriMaksimum Ses SeviyesiKanal SayısıBağlantı TipiÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (48)

En İyi Oyuncu Mouse Bilicra Vision Logitech Mouse Logitech Klavye Logitech Klavye Mouse Seti Logitech Mouse Pad Logitech Hoparlör Logitech Webcam Logitech Sunum Kumandası Logitech Oyun Kolu Logitech Direksiyon Seti Logitech Dokunmatik Kalem

En Popüler Logitech Kulaklıklar

Logitech Kulaklık Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Logitech Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

Logitech Kulaklık

Logitech 2 Ekim 1981’de İsviçre’de kurulan bir markadır. Marka, İsviçre merkezli kurulduktan sonra diğer ülkelere de yayılır. Bilgisayar aygıtları, teknolojik ürünleriyle ön plana çıkmayı başarır. Markaya ait aksesuarlar arasında yer alan kulaklıklar, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde donatılır. Teknik donanımıyla kullanıcılara kolaylık sağlayan pek çok çeşit Logitech kulaklık modeli bulunur. Seçenekler kulak üstü ve kulak içi olmak üzere iki tipte tasarlanır. Bilgisayar ve telefon aksesuarları arasında yer alan kablolu, kablosuz kulaklık modelleri yenilikçi tasarımlara sahiptir. Farklı bağlantı tiplerine sahip olan ürünler değişen ihtiyaçlara hitap eder. Kablosuz modeller Bluetooth bağlantısıyla cihazlarla eşleştirilebilir. Logitech yeni kulaklık modellerinde ses kalitesini yükseltecek teknolojiler kullanır. Titreşimleri hissettirmeyen, gürültü önleyen, USB bağlantı özellikli yeni nesil modeller kullanıcıların beklentilerini karşılar. Logitech bilgisayar kulaklığı, oyunla birlikte değişen ışıklı tasarımı ve net ses deneyimiyle beğeni kazanır.

Logitech Kulaklık Modelleri Nelerdir?

Logitech kulaklıklar sesi doğrudan kullanıcıların duyması için özel olarak tasarlanır. Kablolu ya da kablosuz model seçenekleri arasında dışarıya ses iletmeden sadece kullanan kişinin duymasını sağlayan modeller mevcuttur. Açık alanlarda diğer insanları rahatsız etmemek için gürültü önleyici modelleri tercih edebilirsiniz. Dışarıdaki seslere karışmadan müzik dinlemek, film izlemek ve farklı işlemleri gerçekleştirmek için markaya ait ürünler incelenebilir. Oyun bilgisayarı kullanan ve oyun deneyimini yükseltmek isteyenler için oyuncu kulaklıkları önerilir. Oyuncu kulaklığı özel tasarımlı, ışıklı, mikrofonlu tasarımlardan oluşur. Oyuncu kulaklığı Logitech markası tarafından kulak üstü ve kulak içi olmak üzere iki tipte tasarlanır. Yüksek performansa sahip Logitech oyun kulaklığı, dış dünyadaki seslerden soyutlanarak oyuna odaklanmanıza yardımcı olur. Çıkarması ve takması kolay olan kulak üstü modelleri oyun sırasında ya da günlük bilgisayar işlerini hallederken tercih edebilirsiniz. Logitech kulak üstü kulaklık çeşitleri profesyonel kullanımlar için de idealdir. Kablosuz kulaklık seçeneklerini sporda, yürüyüşte, özgürce hareket ederken kullanabilir ve kulaklığın kopmasından endişe duymadan hareket edebilirsiniz. Kablosuz modeller farklı aktiviteler sırasında bağlantı kopma problemi yaşamadan hareket etmenize olanak tanır. Logitech kulaklık modelleri iletişim kurmak amacıyla da tercih edilir. Telefon kullanımı sırasında mikrofon tercih edenler doğrudan kulaklığı takarak sohbete başlayabilir. Uzun süreli telefon kullanımlarında mikrofonlu kulaklıkları kullanabilirsiniz.

Logitech Kulaklık Özellikleri Nelerdir?

Logitech oyuncu kulaklığı kulak üstü tasarımlarıyla dış sesten soyutlanmayı sağlar. Oyuna odaklanarak oyun içerisindeki sesleri net bir şekilde duymaya olanak tanır. Müzik dinleme deneyiminizi geliştiren, ses görselleştirme özelliğine sahip, tam spektrumlu aydınlatma ve tüm cihazlarda senkronize özelliğiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Logitech kablolu, ışıklı kulaklık alternatifleri şık ve modern tasarımıyla ön plana çıkar. Farklı amaçlar için tasarlanan yüksek performanslı, taşınabilir Logitech mor, mavi, turuncu kulaklık modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerin tercih edildiği ürünler, uzun yıllar kullanımı olanaklı kılar. Logitech kulaklık oyunculara kolaylık sağlayacak çevresel ses sistemi ile net bir deneyim sunar. Oyuncuların oyun içerisindeki sesleri net olarak algılamasını sağlar. Logitech kulaklık önerisi yapanlar kulaklıkların USB girişinden, uzaktan bağlantı özelliklerinden memnun kaldığını dile getirir. Çoğu cihazla uyumlu olan kulaklık seçeneklerini edinerek kablo bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz. USB-A nano alıcısına sahip modeller USB bağlantısı aracılığıyla kullanıma hazır hale gelir. İşlevsel yapıya sahip özel üretim Logitech kulaklık kablosuz modelleri büyük ve geniş bir tasarıma sahiptir. Modeller berrak ve dengeli bir şekilde sesi duymaya olanak tanır. Logitech RGB kulaklık modeli programlanabilir özelliklere sahiptir. Ürün senkronize edilerek dinamik ve özel bir kullanım sağlar. Oyun, video, müzik deneyimlerinizi üst seviyeye çıkartan programlanabilir kulaklık çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Logitech en pahalı kulaklık modellerinde yüksek teknik donanım, ışıklı tasarım, gelişmiş bağlantı özellikleri bulunur. Logitech PC kulaklık türlerinde sesi kısma, yükseltme olanağı tanıyan komut tuşları yer alır. Bu tuşlar, sesi durdurma ve yeniden oynatma amacıyla kullanılabilir. Bütçenize uygun Logitech en ucuz kulaklık seçeneklerini ve kullanıcı deneyimlerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Logitech Kulaklık Kullanım Alanları

Logitech kablosuz kulaklık oyun sırasında, iletişim kurarken, video ve film izlerken kullanılabilir. Logitech telefon kulaklığı ileri teknoloji özellikleriyle telefon görüşmelerini daha net hale getirir. Logitech PS4 kulaklık modelleri özel olarak oyun için tasarlanır. Kulak üstü tasarıma sahip, çoğu cihazla uyumlu olan oyuncu kulaklıklarını oyun sırasında kullanabilirsiniz. Yüksek hassasiyete sahip katlanabilir tasarımlı, ışıklı, kablolu ve kablosuz alternatiflere sahip modeller mevcuttur. Modeller İnternet kafelerde, evlerde, okullarda ve daha pek çok yerde kullanılır. Markaya ait yüksek teknoloji özelliklere sahip pek çok ürün bulunur. Klavye modelleri oyuncuların oyun kulaklığı ile beraber kullandığı aksesuarlardandır. USB arayüzü bulunan, Q ve F tuş dizilimi seçeneklerine sahip, kablolu kablosuz bağlantı özellikli klavye seçenekleri mevcuttur. Ürünler Bluetooth bağlantı özelliği, mekanik kullanımı, ışıklı tasarımıyla beklentileri karşılar. Logitech klavye seçeneklerini inceleyerek modeller arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Logitech Kulaklık Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kulaklık tercih etmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunur. Ürünlerin teknik donanımına, kullanım alanına dikkat edilerek ideal bir tercih yapılabilir. Logitech mikrofonlu kulaklık modelleri kullanıcıların konforunu düşünerek tasarlanır. Modeller hafif tasarımıyla kolaylıkla taşınabilir. Rahatsızlık hissi vermeyen, uzun süreli kullanımda bile kulağa zararı olmayan bir yapıya sahiptir. Ürünler kulaklık yastığı kullanılarak donatılır. Mikrofon bulunan modeller ile oyun içerisinde takım arkadaşlarınızla doğrudan iletişime geçme imkanınız vardır. Ayrıca telefonla konuşabilir sohbetlerinizi doğrudan mikrofon aracılığıyla yapabilirsiniz. Logitech kulaklık fiyatları iletişimi tam zamanlı olarak gerçekleştirmeyi sağlar. Logitech en iyi kulaklık modelleri sunduğu performans, yer kaplamayan tasarımı ile işlevsel bir kullanım sağlar. Ürün seçimi sırasında boyutlarına, ürünün taşınma imkanına, bağlantı özelliklerine dikkat edebilirsiniz. Bilgisayar kullanıcıları oyun sırasında klavye, mouse gibi aksesuarlara ihtiyaç duyar. Bilgisayar fareleri yardımıyla komut verilebilir, imleç yardımıyla kontrol sağlanabilir. Logitech mouse fiyat değerlerini inceleyebilir, kullanıcı yorumlarından faydalanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Logitech Kulaklık Modelleri Akakçe’de

Gaming kulaklık Logitech oyun amaçlı kullanımı önerilen ürünlerdendir. Pek çok oyun türünü destekleyen kablosuz bağlantı özelliğiyle oyunda hareket imkanını geniş tutar. İster ayakta ister otururken kablonun çıkması, kopması gibi sorunlarla uğraşmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Logitech gamer kulaklık seçeneklerinde yüksek ses kalitesine sahip hoparlörler ve ayarlanabilir mikrofon bulunur. Ürünlerin kulak yastık malzemesi yumuşak kumaştan olduğundan uzun süreli konfor sağlar. Logitech kulaklık mikrofonlu seçeneklerinde üst düzey yalıtım, sesi direkt ileten bir donanım mevcuttur. Oyun konsolunuz ile bağlantı kurarak oyun yeteneklerinizi geliştirebilir, iletişimi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Oyuncu kulaklığı, teknik donanımları dikkate alındığında diğer modellere göre daha maliyetli olabilir. Fiyat değerlendirmesi sonucunda bütçenize uygun bir model bulabilirsiniz. Logitech kulaklık Akakçe üzerinde uygun fiyatlarla kullanıcıların incelemesine sunulur. Modellere dair detaylı bir araştırma ile ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapma imkanınız bulunur.