Acer Aspire 3

Acer Aspire 3 Fiyatları

217 farklı Acer Aspire 3 için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriAcer Aspire 3
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 10 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • SeriAcer Aspire 3
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (217)

Oyuncu Kulaklığı Gaming Mouse Oyuncu Laptop Gaming Koltuk B450 Gaming Plus Max Oyuncu Klavye Gaming PC Çocuk Takip Saati Apple iPad 8 16 GB RAM Laptop RTX 4060 Laptop Intel Core i7 Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

Acer Aspire 3 Sıkça Sorulan Sorular

Acer Aspire 3

Acer Aspire 3 serisinde bulunan dizüstü bilgisayarların hepsi 15.6 inç olmasıyla öne çıkar. Böylece büyük ekran kullanmayı tercih eden kişilere hitap eder. Aynı zamanda kendi içinde işlemci, bellek hafızası ve ekran kartı gibi çeşitli özellikler bakımından ayrıldığından dolayı herkesin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır. Acer Aspire 3 serisinin ana özelliklerinden biri de büyük ekranına rağmen rahat bir şekilde taşınabilecek ağırlığa sahip olmasıdır. Aynı zamanda Acer Aspire 3 seçenekleri incelendiğinde ağırlıklarının 1.9 kg ile 1.94 kg arasında değiştiği görülebilir. Böylece gün içinde bilgisayarını yanında taşıması gerekirken ekran boyutundan taviz vermek istemeyen kişilere hitap eden bir seri olma özelliği gösterir. Büyük ekranına rağmen hafifliği sayesinde mini pc rahatlığında dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Bazı seçenekler FreeDos olarak satışa sunulsa da genel olarak Acer Aspire 3 modelleri Windows işletim sistemini içerir. Böylece Acer Aspire 3 kurulum söz konusu olduğunda herhangi bir ekstra işleme ihtiyaç duyulmadığı için bilgisayar hakkında çok fazla bilgisi olmayan kullanıcıların bile rahatlıkla kullanabileceği bir yapıdadır. Üstelik uygun fiyatı ve kaliteli malzeme yapısıyla da öne çıkan Acer Aspire 3 yorum ve değerlendirmelerinden de olumlu geri bildirimler almayı başarır. Böylece kullanıcı memnuniyetini de kanıtlar. GPU ve CPU özellikleriyle de başarılı bir performansa imza atan ürünler, herkesin beklentilerine yanıt verir. Notebook Acer Aspire 3 modellerini inceleyerek aradığınız özelliklere sahip olan alternatifi kısa süre içinde bulabilir, günlük hayatınıza pratiklik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Acer Aspire 3 Potansiyel Hız Özellikleri

Acer Aspire 3 ekran kartı söz konusu olduğunda farklı parçalar içermesiyle istediğiniz performansı yakalayabileceğiniz bir niteliğe sahiptir. Seçenekler incelendiğinde Intel, AMD ve NVIDIA imzalı ekran kartları olduğu görülebilir. 3D çalışmaları, animasyon, video düzenleme veya çeşitli sanatsal çalışmalarla ilgileniyorsanız Intel imzası taşıyan modelleri inceleyebilirsiniz. Intel’in entegre grafikleri sayesinde bilgisayar üzerinde düzenleme işlemleri daha rahat bir şekilde gerçekleştirilir. Aynı zamanda Acer Aspire 3 ağır programların veya videoların render almasını kolaylaştırarak süreci hızlandırır. Böylece Acer Aspire 3 vakitten ve emekten tasarruf elde edilmesini sağlayarak potansiyelinizi daha iyi bir şekilde ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Üstelik beklemeleri ortadan kaldırdığı için de özellikle video düzenleyicileri için daha iyi bir alternatif haline gelir. Ekran kartı söz konusu olduğunda kalitesiyle öne çıkan Acer Aspire 3, zorlu işlemlerin bile rahatlıkla gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.

Üst düzey oyunlar içinse genellikle NVIDIA veya AMD ekran kartına sahip olan Acer Aspire 3 modelleri önerilir. Yüksek çözünürlükte oyun oynamak için bir laptop satın almak istiyorsanız bu iki grafik kartından birinin yer aldığı opsiyonlar daha iyi bir seçenek haline gelir. Her ne kadar Intel ekran kartına sahip olanlarda da oyun rahat bir şekilde oynanabilse de sırf bu amaçla bilgisayar alacaksanız NVIDIA ve AMD daha başarılı hale gelir. Ekran kartları, işlemciyle beraber desteklenerek daha çok yönlü bir kullanım elde edilmesini sağlar. Üç grafik işlemci de kendi içinde birtakım avantajlar sunmasıyla öne çıkar. Gereksinimlerinizi ve laptoptan beklentilerinizi göz önünde bulundurarak alternatifler arasından seçim yapabilir, hayalinizdeki performansı pratik bir şekilde elde etmeye başlayabilirsiniz.

Intel Core i3 ve i5 İşlemcilerle Uyumlu Acer Aspire 3

Aspire 3 serisi, ekran kartının yanı sıra içerdiği işlemcilerle de birbirinden ayrılır. Seçenekler incelendiğinde AMD’nin Ryzen işlemcilerinden Intel Core i3 veya i5 modellerine kadar pek çok farklı alternatif olduğu görülebilir. Her ikisi de Amerika’da üretilen Acer Aspire 3 işlemcileri, performans bakımından laptopu bir üst seviyeye taşıdığı için kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başarır. Zen tabanlı bir yapının üzerine inşa edilen AMD, yüksek CPU değerleriyle bilgisayarın hız kazanmasına yardımcı olur. Acer Aspire 3, Ryzen 3 ya da Ryzen 7 gibi farklı seçenekler içerir. Aynı zamanda senkronize ekran kartıyla beraber sunulduğu için oyun performansını da bir üst seviyeye taşımayı başarır. Çekirdek ve sanal iş parçacıkları sayesinde bilgisayarda işlenen verileri dengeli bir şekilde dağıtmayı başarır. AMD ve Acer Aspire 3 laptop birleşimiyle istediğiniz performansı kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Intel de AMD ile benzer şekilde başarılı bir performansa imza atar. Güç tüketimini dengeli hale getirerek bilgisayarların pil ömrünü uzatmayı başarır. Aynı zamanda çoklu çekirdek içeren sistemi, RAM’e yüklenmeden Acer Aspire 3 cihazının daha rahat bir şekilde çalışmasını sağlar. Acer i3 Aspire 3 veya i5 gibi pek çok farklı seçenek içerir. Her ikisi de günlük kullanımda oldukça başarılı olan modeller, Windows tabanına başarılı bir şekilde entegre olmasıyla öne çıkar. Acer Aspire 3 işlemcileri söz konusu olduğunda sunduğu çeşitlilik sayesinde herkesin kişisel gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır. Ayrıca transistör mesafesi bakımından 10 nm ile 14 nm arasında değişkenlik gösteren Acer Aspire 3 serisi, her tip kullanıcının istediği hıza ulaşmasını mümkün kılar. Almayı düşündüğünüz Acer Aspire 3 ürününün temel ve artırılabilir frekanslarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

Acer Aspire 3 Satın Almadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

İşlemci ve bellek hafızası kombinasyonu sayesinde seri, akıcılık söz konusu olduğunda isminden sıklıkla söz ettirir. Kendi içinde pek çok farklı alternatif içerdiği için geniş bir ürün yelpazesi içerir. “Acer Aspire 3 nasıl seçilir?” diye merak ediyorsanız aşağıda bulunan listeyi inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza hitap eden parçayı kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Akakçe’deki ucuz tablet ve Acer Aspire 3 fiyat seçenekleri arasında bütçenize uygun olana erişebilir, günlük hayatınıza kaliteli elektronik aletler kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Acer Aspire 3 Diğer Özellikleri

Acer Aspire 3 özellikleri ve alternatifleriyle aradığınızı kolaylıkla bulabileceğiniz seçenekler içerir. Acer Aspire 3 500 GB SSD içeren modellere sahip olduğu gibi 256 GB’lık olanlar da vardır. Laptopunuza çok fazla program indirmiyor ve sadece temel işlemler için kullanıyorsanız daha düşük hafızalı olanlara uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz. Dahili alanın yanı sıra Acer Aspire 3 ürünleri kendi içinde RAM kapasitesi bakımından da ayrılır. Acer Aspire 3 8 GB RAM ve 4 GB olmak üzere iki farklı tipte üretilir. 8 GB RAM, bilgisayarı zorlayabilecek ağır programlar kullanan kişiler için daha iyi bir alternatiftir. Ağır programlarla ilgilenmiyor veya kod yazmıyorsanız 4 GB RAM içerenler günlük kullanım için ideal bir performans ortaya çıkarır.

Acer Aspire 3 modelinden modeline değişkenlik gösterse de Acer Aspire 3 oyun performansı genel olarak ortalamanın üzerindedir. Bellek, işlemci ve grafik kartının kombinasyonunun bir sonucu olan oyun performansı, her modelde belirli bir kalitenin üzerinde kalmayı başarır. Böylece Acer Aspire 3, ortalama olarak her oyuncunun beğenebileceği alternatiflere imza atmayı başarır. GPU ve CPU’nun başarılı seviyelere çıkarıldığı Acer Aspire 3 ürünleri, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Acer 15.6 Aspire 3 serisi her açıdan iyileştirilmiş performansı ve ince yapısıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmayı başarır. Akakçe’de bulunan alternatifleri kıyaslayarak aradığınızı rahatlıkla bulabilir, Acer Aspire 3 ürünlerinin sahip olduğu çeşitlilik sayesinde aradığınız dizüstü bilgisayara istediğiniz fiyatlarla kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.