Asus Vivobook

Asus Vivobook Fiyatları

762 farklı Asus Vivobook için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • SeriAsus Vivobook
 • Ekran Kartı ModeliRTX 3060
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM32 GB
 • İşlemci TürüIntel Core i5
 • İşlemci TürüIntel Core i7
 • İşlemci Modelii7-12700H
 • İşlemci Modelii7-13700H
 • Ekran Boyutu15.6 inç
 • Ekran Boyutu17.3 inç
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 32 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • SeriAsus Vivobook
Fiyatı 0 - 20.000 TL 20.000 - 30.000 TL 30.000 - 40.000 TL 40.000 - 50.000 TL 50.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiÇözünürlük FormatıSeriTümünü GösterPanel Tipiİşlemci Hızıİşlemci Çekirdek SayısıBluetooth Versiyonuİşlemci ÖnbelleğiEkran Yenileme HızıRAM TürüRAM FrekansıGövde MalzemesiPil Hücre SayısıAğırlıkKalınlıkEkran BoyutuEkran ÇözünürlüğüEkran KartıEkran Kartı HafızasıEkran Kartı ModeliTümünü GösterEkran Kartı Tipiİşlemci ModeliTümünü Gösterİşlemci Nesliİşlemci Türüİşletim SistemiRAMSabit DiskSSDÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (762)

Oyuncu Kulaklığı En İyi Oyuncu Mouse Oyuncu Laptop Oyuncu Koltuğu MSI 970 Gaming Oyuncu Klavye Gaming Masa Gaming Bilgisayar RTX 4060 Laptop 16 GB RAM Laptop Intel Core i7 Laptop 32 GB RAM Laptop

En Çok Karşılaştırılan Laptoplar ve Notebooklar

Asus Vivobook Sıkça Sorulan Sorular

Asus Vivobook

Asus Vivobook, üstün teknolojik özellikleri, şık, zarif tasarımı ile en çok tercih edilen bilgisayarlar arasındadır. Vivobook Asus markası tarafından üretilir. Telefon, bilgisayar üretiminde tanınan markalar arasında yer alan Asus Vivobook serisi ile kullanıcıların beklentilerine cevap verir. Gündelik hayatta en çok kullanılan teknolojik aletler arasında yer alan bilgisayarlar için birçok farklı ürün piyasa da yer alır. Asus Vivobooklar sahip olduğu yenilikçi özellikleri ile muadilleri arasında öne çıkar. Vivobook, birbirinden farklı çeşitleri ve özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çeker. Vivobook, sadece günlük kullanım ve temel programlar için değil yoğun işlemler, yüksek kapasiteli oyun amacıyla da kullanıma uygundur. Teknolojik özellikleri sayesinde yoğun kullanımlar açısından yüksek performans gösterir. Kullanıcının bilgisayarda talep ettiği performansı üstün özellikleri ile karşılar. Asus Vivobook laptop kullanıcının beklentilerine ve estetik zevkine hitap eder. Kullanıcıların teknolojik ürünlerden beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılacak donanımların birçoğu cihazdan yer alır. Vivobook Asus kalitesi üretilir, bundan dolayı ileri teknolojisi ile laptopta aradığınız özellikleri bu seride bulabilirsiniz.

Asus Vivobook Özellikleri

Kalitesi, sağlamlığı ve üst düzey teknolojik özellikleri ile Vivobook Asus tarafından piyasaya sunulur. Asus Vivobook’ların farklı özelliklerde laptop çeşitleri vardır. Asus Vivobook çeşitleri işlemci, ekran kartı, RAM gibi teknolojik donanımlar açısından farklı özelliklerde üretilir. Siz de ihtiyacınıza uygun, bilgisayarda aradığınız özellikleri karşılayan Vivobook çeşitlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Vivobook serisinden ihtiyacınız olanları karşılayan aleti seçmek için aygıtın temel özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir. Asus Vivobook özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Asus Vivobook Çeşitleri

Asus Vivobook laptop serisinin birçok farklı çeşidi mevcuttur. Vivobook çeşitlerine göre laptop tasarımları, rengi, teknolojik özellikleri değişir. Üç farklı model halinde üretilen laptop, Vivobook S serisi, Vivobook Flip serisi, Vivobook serisi halinde piyasaya sunulur. Asus Vivobook tasarımları da modele göre değişir. Ancak tüm serilerin ortak özelliği, ince, zarif, hafif tasarımlı olmalarıdır. Asus Vivobook modelleri için ekran boyutu, işlemci, RAM kapasitesi, dahili depolama hafızası, fiyat bilgisi farklılık gösterir. İhtiyacınıza göre almak istediğiniz çeşitleri Asus Vivobook inceleme ile araştırabilirsiniz. Bilgisayarı kullanım amacı, yoğunluğuna göre tüketicinin laptopta aradığı özellikler değişir. Asus Vivobookların en önemli avantajlarından birisi masaüstü bilgisayarların klavye, mouse, kasa, ekran gibi ayrı donanımların tek parça halinde bütün olarak toplaması; zarif, hafif, ince tasarımı ile her yere kolayca taşınabilmesidir. İşe giderken, seyahatlerinizde, ofis dışı toplantılarınızda Asus Vivobook ile tüm işleriniz kolayca tamamlayabilirsiniz. Sadece laptoplar değil tablet modelleri de iş hayatında işlemlerin hızlı gerçekleştirilmesini sağlayan teknolojik aletlerdir. Asus Vivobook Akakçe aracılığıyla beğendiğiniz modelleri inceleyebilir, ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Asus Vivobook Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Film izlemek, internet üzerinden araştırma yapmak, mesleki programları kullanmak için en çok tercih edilen teknolojik aletler masaüstü bilgisayar, dizüstü laptoplardır. Asus Vivobook da sahip olduğu özellikleri ile en çok tercih edilen bilgisayar modelleri arasındadır. Farklı tasarım, özellik, donanım ve renklere sahip Vivobook çeşitleri tüketiciye başka kullanım seçenekleri sunar. Günlük işlemler veya yoğun kullanımlar bilgisayarın teknik özellikleri üzerinde belirleyici unsurlardır. Kullanım amacına göre Vivobook laptop çeşitleri orta, üst segment bilgisayar performansı hedeflenerek üretilir. Vivobook notebook’u günlük işlemler için kullanıyorsanız orta segment çeşitleri tercih edebilirsiniz. Ancak yoğun kullanım, üst düzey performans gerektiren işlemler için Asus Vivobook alacaksanız bilgisayarın işlemci, ekran özellikleri, hızı, RAM kapasitesi, bellek türü gibi özellikler önemlidir. Bu durumda, ne kadar ileri teknolojiye sahip Asus Vivobook alınırsa bilgisayardan o kadar yüksek performans alınacağı bilinmelidir. Asus Vivobook almadan önce laptop kullanım amacını belirlemelisiniz. İleri düzey programlar, oyun performansı veya günlük işlemlerden hangisi için bilgisayar alacağınız laptopta aradığınız teknik özellikleri netleştirmenize yardımcı olur. Asus Vivobook’ların kullanım performansı yüksek oyun performansı, üst düzey mesleki programların kullanımı ile günlük ihtiyaçlar için oldukça idealdir.

Asus Vivobook Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Notebook Asus Vivobook alırken cihazın teknik özellikleri dikkate alınmalıdır. Vivobook laptop satın alırken en önemli detay kullanım amacıdır. Her kullanıcının almak istediği laptop çeşidi ihtiyacına, ürünün fiyat performans özelliklerine göre değişir. Kullanıcılar almak istediği teknolojik aygıta karar vermeden önce Asus Vivobook yorum için araştırma yapar. Asus Vivobook kullananlar tarafından yapılan kullanıcı yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olmaya çalışır. Asus Vivobook kullanıcı yorumları incelendiğinde pek çok kişinin cihazdan memnun olduğu görülür. Bu nedenle, Vivobook notebook çeşitlerinden hangisini seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

Asus Vivobook Fiyatları

Kullanıcıların laptop seçiminde dikkate aldığı temel kriterlerden birisi de maliyettir. Üst düzey teknolojik özelliklere sahip fiyat performans ürünleri kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilir. Uygun fiyatlı Asus Vivobook çeşitleri için inceleme yapabilirsiniz. Cihazın maliyeti sahip olduğu teknik özelliklere göre değişir. Asus Vivobook fiyatları üzerinde etkili olan temel etken işlemcilerdir. İşlemci türüne göre fiyatlar artabilir veya azalabilir. Asus Vivobook fiyat bilgisini laptop özelliklerine göre karşılaştırabilirsiniz. En ucuz Asus Vivobook için Akakçe aracılığıyla farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Vivobook fiyat için ekran boyutu, RAM özellikleri, bellek kapasitesi, işlemci özelliklerine göre aradığınız nitelikleri belirlemelisiniz. Böylece, maliyet üzerinde etkili olan tüm kriterleri taşıyan alternatif için fiyat incelemesi yapabilirsiniz. Asus Vivobook’un maliyetini etkileyen bir diğer husus bilgisayarın ek özellikleridir. Dokunmatik ekran, katlanabilir özellik detaylarına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Laptop tasarımı ve rengi de cihazın maliyeti üzerinde belirleyicidir. En ucuz Asus Vivobooklar için farklı seçenekler için araştırma yapabilirsiniz. Farklı Asus Vivobook seçenekleri fiyat karşılaştırması yaparak almak istediğiniz modele karar verebilirsiniz.