DDR4 RAM

DDR4 RAM Fiyatları

2.733 farklı DDR4 RAM için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

3200 MHz3600 MHz8 GB16 GBDDR4DDR52x8 GB2x16 GBLaptopPCSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: DDR4 Kaydet

Fiyatı
- 0 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 TL üstü
Markası Özellikler Tipi DDR4 Kullanım Yeri Kapasite Frekans RAM Sayısı RAM Gecikme Süresi Modül Tipi Pin Sayısı Yükseklik Genişlik Gerilim Voltajı (VDD) SatıcıToplam 76 satıcı. Ürün Puanı

16 GB RAM8 GB DDR4 RAM8 GB RAMDDR5 RAM3600 MHz RAM3200 MHz RAMPC RAM16 GB DDR3 RAM2x8 GB RAM2x16 GB RAM8 GB DDR3 RAM32 GB RAM

En Çok Karşılaştırılan Ramler

DDR4 RAM Sıkça Sorulan Sorular

DDR4 RAM

Bilişim sistemlerinin en önemli parçalarından biri olan DDR4 RAM sistemleri, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınıza fonksiyonellik kazandırır. Cihazların kısa süreli bellekleri olarak isimlendirilen DDR4 RAM çeşitleri, sistem üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin hafızaya kayıt olmasını sağlar. Dataların yazılmasından, okunmasından sorumlu olan bu parçalar, sağlam ve dayanıklı yapılarıyla öne çıkar. Kaliteli materyaller kullanılarak hazırlanan DDR4 RAM ürünleri, ilk defa bu malzemeleri kullanacak kişiler tarafından merak konusu olur. “RAM DDR4 nedir?” sorusu cevabı en çok merak edilen konular arasında yer alır. DDR4 RAM PC sistemlerinin kalıcı hafızası olarak isimlendirilir. Bu aygıtlar cihaza gönderdiğiniz tüm komutları algılayarak işlemciye aktarır, akabinde tepki oluşumu gerçekleşir.

Siz de “DDR4 RAM nedir?” sorusunun cevabını merak ediyorsanız bu alanda kapsamlı bir araştırma yaparak cevabı öğrenebilirsiniz. “DDR4 ne demek?” sorusu da kullanıcılar tarafından merak konusudur. Dördüncü nesil çift veri hızı için kullanılan DDR4 RAM malzemeleri, yüksek modül yoğunluğuna sahiptir. Yeni PC sistemleriyle uyumluluk sağlayan aygıtlar, bilgisayarların en önemli donanım araçları arasında yer alır. Yüksek hız performansı gerçekleştirerek sistemden gönderdiğiniz komutları anında yakalayan DDR4 RAM malzemeleri, dizüstü veya masaüstü cihazınızın zorlanmadan çalışmasını sağlar. Eski sürüm Dinamik Erişim RAM sistemlerine göre daha hızlı ve aktif bir performans ortaya koyar. Bu bağlamda siz de cihazınızın sahip olduğu işletim sistemiyle uyumlu olan DDR4 RAM modüllerine Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.

DDR4 RAM Ne İşe Yarar?

Oyun severlerin vazgeçilmez ekipmanları arasında DDR4 RAM seçenekleri yer alır. Bu sistemler bilgisayara geniş bir alan, üstün bir hız kazandırır. En güncel oyunları bile zorlanmadan çalıştırmayı mümkün kılan DDR4 RAM’ler, performans üzerinde en etkili olan donanım aygıtlarının başında gelir. Kaliteli, başarılı tasarımlara ev sahipliği yapan koleksiyon, kullanılan cihazdan maksimum verimle faydalanmanıza olanak tanır. Bilgisayar toplayan veya mevcut cihazında RAM yükseltme işlemine başvuran bireyler için DDR4 RAM çeşitleri etkili bir sonuç ortaya koyar. Bu bileşenler PC’lerin potansiyel hızın üstüne çıkmasını sağlar. Böylece bilgisayarınız ile işlem gerçekleştirirken zaman kaybının önüne geçmiş olursunuz.

Oynanan oyunların donma, ısınma, kasılma problemleriyle karşılaşmadan oynanmasını mümkün kılan 1, 10, 16 GB DDR4 RAM, farklı kapasitelere sahiptir. 16 GB DDR4 RAM kapasitesine sahip olan sistemler daha geniş bir depolama alanı sunarken 1 GB olan seçenekler daha dar bir kullanım alanı sunar. Hızlı işlem becerisi, satın alma sürecinde öncelikli tercihler arasında yer almasında etkili bir özelliktir. “DDR4 RAM nasıl?” sorusuna yanıt bularak siz de kendiniz için en uygun materyale ulaşabilir, dijital dünyada gerçekleştirdiğiniz işlemlere kolaylık sağlayabilirsiniz. DDR4 RAM önerisi noktasında gerçekleştirilen değerlendirmeleri inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz modele karar vermeniz mümkündür. Sahip olduğunuz PC’nin performansını iyileştirmek için tercihinizi bu bilgisayar bileşeninin alternatiflerinden yana kullanabilirsiniz.

DDR4 RAM Özellikleri

Tüm PC sistemlerinde bulunan ve çalışma verilerini depolayan DDR4 RAM, işlemlerin daha hızlı şekilde gerçekleşmesinde etkilidir. DDR4 RAM özellikleri bu bağlamda kullanıcılarına memnuniyet duyacakları bir performans sergiler. DDR4 laptop RAM, dizüstü bilgisayar kategorisindeki araçların donanım ekipmanları arasında yer alır. 2400 MHz üzeri hız performansıyla işlem gerçekleştirirken diğer RAM çeşitlerine göre daha avantajlı bir deneyim sunar. Kaliteli materyaller kullanılarak üretildiğinden uzun yıllar boyunca ihtiyacınıza karşılık vermeyi başarır. Yüksek yoğunluklu çiplere sahip olduğundan ısınma problemlerinin gözlenmesine izin vermez. Diğer modellere göre daha seri işlem gerçekleştiren DDR4 RAM ürünleriyle zenginleştirdiğiniz bilgisayarlarınızda istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Dizüstü ya da masaüstü olarak tasarlanan cihazların birçoğunda yer alan DDR RAM, bilgisayar toplayan kişiler tarafından ilgiyle araştırılır. DDR4 RAM, çift veri hızı sunan etkili bir bellek türü olarak öne çıkar. Çeşitli saklama alanı kapasitelerine sahip alternatifleri, cihazın kullanım amacına göre farklılık gösterir. Örneğin güncel oyunları oynamayı seven kişiler için 6, 12, 256 GB DDR4 seçenekleri sunulur. Soğutma sistemi gibi çeşitli donanım araçlarıyla birlikte kullanıldığında cihazlara maksimum performans sunan DDR4 RAM malzemeleri ile bilgisayarlarınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

DDR4 RAM Kullanım Alanları

RAM sistemleri, tüm bilgisayarlarda mevcut olan önemli bir aygıttır. DDR4 RAM ürünleri ise gelişen son teknolojik imkanlardan yararlanılarak üretildiğinden bireylerin tüm gelişmeleri yakından takip etmesine olanak tanır. “DDR4 RAM ne demek?” sorusunun cevabını bularak siz de kendiniz için en uygun ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. DDR4 RAM’ler, geniş bir kullanım alanına sahip olduğundan tüm bilgisayarlarda karşılaşılabilir. Tercihini hızlı ve güvenli bir bellek aygıtından yana kullanmak isteyen bireyler için uygun kullanım koşulları sunan DDR4 3200, 4200, 2866 MHz RAM; farklı kapasiteye sahip PC’ler için özel olarak üretilir.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılan DDR4, daha hızlı bir performans sergilediğinden kullanıcılarından tam puan almayı başarır. Daha düşük güç tüketimi ve hızlı performansıyla hem zamandan hem enerjiden tasarruf sağlamanıza olanak tanır. İyileştirilmiş yedekleme kontrolleri, DDR4 RAM ürünlerinin daha güvenli bir deneyim sunmasına olanak tanır. Kare hızını iyileştirerek sistem performanslarını olumlu yönde etkileyen DDR4, özellikle oyun bilgisayarları için büyük bir önem taşır. DDR4 ile siz de sahip olduğunuz cihazı iyileştirebilirsiniz. Yeni bir PC arayışındaysanız mevcut RAM kapasitesini inceleyerek ihtiyacınıza yanıt veren ürüne karar verebilirsiniz.

DDR4 RAM Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Gelişen teknolojiyle birlikte bilişim sistemlerine duyulan ihtiyaç artmış, bilgisayarlarla gerçekleştirilen işlemler daha geniş bir alana yayılmıştır. Bu bağlamda kullanılan araçların üstün performans anlayışına sahip olması, daha kısa sürede daha fazla işlem gerçekleştirebilmek adına önem taşır. DDR4 RAM aygıtları, kullanılan bilgisayarın teknik özellikleriyle uyumluluk sergilediği takdirde maksimum performans sergiler. Böylece hem güvenli hem de hızlı bir kullanım elde etmenizi sağlar. Kendiniz için en uygun DDR4 RAM seçeneğini satın alırken birtakım detaylara dikkat etmeniz, verimli bir deneyim için önem taşır. O detaylar şu şekildedir:

DDR4 RAM Fiyatları

DDR4 RAM’ler farklı amaçlar için çeşitli özelliklere sahip olarak tasarlanır. Zengin bir çeşitlilik sunan DDR4 sistemleri, bilgisayarların genel kapasitesine ve bireyler kullanım amacına göre değişir. Bu noktada birçok kişi “DDR4 RAM kaç GB?” sorusunun cevabını merak eder. 32, 64, 128 GB RAM DDR4 opsiyonları ile satışa sunulan ürünler arasından ihtiyacınıza göre bir seçimde bulunabilirsiniz. DDR4 RAM ucuz fırsatları ve özellikleri alanında bir araştırma yaparak kendiniz için en uygun olan seçeneğe ulaşmanız mümkündür. DDR4 RAM en ucuz fırsatlarından faydalanmak için fiyat araştırması yapılmalıdır. Fiyat noktasında kapsamlı bir araştırma yaparak uygun fiyat avantajlarına sahip olan seçenekler belirlenmelidir. Bilgisayar sistemlerinin diğer aksamları arasında yer alan SSD, HDD, işlemci, anakart, optik sürücü gibi aygıtlarla birlikte DDR4 RAM satın al işlemini gerçekleştirerek cihazınızın performansını üst seviyelere taşıyabilirsiniz. SSD fiyatları ve DDR4 RAM fiyatları, her bütçeye hitap etmeyi hedefler. Çeşitli alım gücüne sahip bireylerin kolayca ulaşmasını mümkün kılan bu sistemlere DDR4 RAM Akakçe sayesinde ulaşabilirsiniz.