Uyuyan Soba

Uyuyan Soba Fiyatları

110 farklı Uyuyan Soba için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerUyuyan
 • YakıtOdun
 • YakıtKömür
 • YakıtPelet
 • TürüKalorifer
 • TürüKuzine
 • TürüŞömine
 • Fiyatı0 - 5.000 TL
 • Fiyatı5.000 - 7.500 TL
 • ÖzelliklerDöküm
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 5 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerUyuyan
Fiyatı 0 - 5.000 TL 5.000 - 7.500 TL 7.500 - 10.000 TL 10.000 - 15.000 TL 15.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüYakıtÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (110)

Ateş Çukuru Ocak Çakmağı Kömür Fiyatı Reşo Yakıtı Odun Sobası Kömür Sobası Pelet Sobası Kuzine Soba Döküm Kuzine Soba Şömine Soba Döküm Soba Süsler Kuzine Soba

En Çok Karşılaştırılan Sobalar

Uyuyan Soba Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Uyuyan Soba hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Uyuyan Soba:
 1. Onem Mat Siyah Emaye Kovalı Kuzıne Soba Uyuyan Firinli Soba
 2. Meriç Köşeli Uyuyan Kovalı Soba
 3. Süsler Mini Şömine Soba Camlı Soba Döküm Soba Uyuyan Soba Kömür Sobası Odun Sobası
 4. Elit Emaye Kuzine Uyuyan Kovalı Soba
 5. Isımer Kovalı Soba Kömür Sobası Odun Sobası Uyuyan Soba

Uyuyan Soba

Farklı ortamlara kolayca uyum gösterebilen uyuyan soba modelleriyle beraber ev, iş yeri gibi alanları kısa bir sürede ısıtabilirsiniz. Kapasitelerine göre tercih edebileceğiniz sobalar, dengeli ısı yayılımı sağlayarak bulundukları ortamın ısısını kısa bir sürede arttırır. Soba fiyatları yönünden cazip opsiyonlar oluşturan bu ürünleri tercih ederek aynı zamanda bütçeniz için ideal bir seçimde bulunabilirsiniz. Hızlı bir şekilde ısıyı çevreye yayan sobalar, kömür ve odun gibi maddelerin enerjisini verimli bir biçimde kullanır. Böylece yakacaklarınızı tasarruflu olarak değerlendirip ekonomik bir kullanım yaşayabilirsiniz. Isıtıcı fiyatları bakımından cazip olan modeller arasında yer alan uyuyan sobalar, ailenizi güvenli ve konforlu bir şekilde ısıtabilmenize yardımcı olur. Tasarımlarında cam bölmeye yer veren estetik modeller aracılığıyla evinize son derece dekoratif bir detay katabilirsiniz. Sobanızın içindeki yakacakların yanışını seyredebilmenizi sağlayan bu ürünler, zarif görünümleri ile beğeninizi kazanır. Uyuyan soba fiyatları farklı bütçelere uygun birçok seçeneği içerdiği için ekonomik tercihlerde bulunabilmenize yardım eder. Öte yandan sobaların ısıya karşı dayanıklı bir yapısının bulunması kömür ve odun gibi maddelerin sıcaklığına direnç gösterir.

Uyuyan Soba Modelleri ile Farklı Yakacakları Kullanın

Farklı yakacak çeşitleri ile uyumlu olan uyuyan sobalar sayesinde evinizi kolayca ısıtabilirsiniz. Odun, kömür, talaş gibi maddeleri yakabilmeniz için ideal olan sobalarla beraber evinizdeki yakacak çeşitlerini rahatça değerlendirebilirsiniz. Yakacak kullanımının yanı sıra “Uyuyan soba nedir?” sorusu da kullanıcıların merak ettiği noktalar arasında yer alır. Yakacaklarınızı uzun süreli şekilde kullanabilmenize imkân tanıyan bu sobalar, sönmekte olan yakacaklardan ısı almaya devam edebilmenizi sağlar. Böylece yakacak kullanımı ve ısı elde etme gibi özellikler bakımından sobanızdan tam verim elde edebilirsiniz. “Uyuyan soba ne demek?” sorusunun cevabını arayan kullanıcılar, bu sobaların kömür ve odun gibi maddelerden saatler boyunca ısı elde edebildiği yanıtı ile karşılaşır. Kullanıcı dostu uyuyan sobalar, geniş yüzey özelliğine sahip olan modelleri de size sunar. Bu ürünler sayesinde çaydanlığınızı yerleştirerek çay demleyebileceğiniz bir alana sahip olabilirsiniz. Uyuyan soba fiyatları ve modelleri arasında kuzine şeklinde tasarlanmış olan seçenekler de yer alır. Üzerinde ya da içinde yemek pişirebilmenize imkân tanıyan çeşitlerle beraber eviniz için son derece kullanışlı bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Emaye Gövdeye Sahip Uyuyan Soba Çeşitleri

Gövdelerinde emaye malzeme kullanarak dayanıklı ve şık bir yapı kazanan uyuyan sobalardan yararlanarak evinizi ısıtırken dekorasyona da katkı sağlayabilirsiniz. Parlak ve estetik dış görünüşleri ile kullanıcılarını memnun eden sobalar sayesinde yaşam alanınız zarif bir detay kazanır. Ergonomik kapak kısmı bulunan sobaların kolay kavranabilir kapak kulpları yardımıyla ürünün iç kısmına rahatça erişilebilir. Tuğlalı, kovalı uyuyan soba fiyatları ise kullanıcılara son derece ekonomik seçenekler sağladığı için bütçe dostu modeller değerlendirilebilir. “En iyi uyuyan soba hangisi?” diye merak eden kullanıcılar, fiyatları ve özellikleri bakımından çok sayıda alternatif arasından seçimlerini gerçekleştirebilir. “Uyuyan soba nasıl uyutulur?” sorusu da kullanıcıların merak ettiği noktalar arasında bulunur. Uyuma modu bulunan sobaların bu özelliğini aktif hale getirerek ürününüzün uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. En iyi uyuyan soba modellerine Akakçe ile ulaşarak eviniz için uygun ürünler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Döküm uyuyan soba modelleri, yüksek sıcaklıklara karşı ekstra dayanıklılık yaratan sağlam gövdeleri ile dikkat çeker. Çizilme ve deforme olma gibi sorunlara karşı da koruma oluşturan bu ürünler, uzun ömürlü bir kullanım için idealdir.

İşlevsel Tasarımları Bulunan Uyuyan Soba Seçenekleri

İçeriklerinde kova detayına yer veren uyuyan döküm soba modelleri sayesinde kömür, fındık kabuğu, odun gibi maddeleri pratik bir şekilde yakabilirsiniz. Isıya dayanıklı ve derin kovalara sahip olan sobalar, ihtiyacınız kadar yakacağı kullanabilmenizi kolaylaştırır. Uzun gövdeleri sayesinde soba içerisine rahatça yerleştirebileceğiniz kovalar sayesinde ısının hızlı bir şekilde odanıza dağılması sağlanır. Uyuyan kuzine soba çeşitleri ile ısınma ihtiyacınızı gidermenin yanı sıra soba ateşi ile pişmiş lezzetli yemekler de hazırlayabilirsiniz. Tüp kullanmadan yemek yapmaya yardım eden bu ürünler hem ekonomik hem de pratiklik açısından pek çok avantaj sunar. Maşa ile beraber kullanılabilen uyuyan kuzine soba fiyatları açısından pek çok bütçeye uygundur. Uyuyan soba sayesinde kömür, odun gibi yakacakları birlikte kolayca karıştırıp kullanabilirsiniz. Yakacakların daha çabuk yanması ve güçlü bir ateş desteği yaratması için maşa kullanmak ise tavsiye edilir. İç kısmında sac koruma desteği bulunan sobalar, ekstra güvenli yapıları ile evinizde emniyeti ön planda tutabilmenizi sağlar.

Üstten Yükleme Özelliğiyle Dikkat Çeken Uyuyan Soba Modelleri

Kullanıcı dostu tasarımları ile verimlilik yaratan uyuyan sobalar, üstten yükleme özelliği ile zaman kazandırırken aynı zamanda daha güvenilir bir seçenek sunar. Sobanızın üst kısmındaki kapağı hareket ettirerek yakacaklarınızı atabileceğiniz bu alan ile olası kazalardan kurtulabilirsiniz. Sobanız söndüğünde ya da soğumaya başladığında uyuyan sobanın kapağını açıp içindeki kömürleri ve odunları tazeleyebilirsiniz. Zemine temas etmeyen tabanları ile öne çıkan soba modelleri de bulunur. Bu ürünlerin ayaklarının yarattığı yüksek taban özelliği, evinizin zemininin yüksek ısıya maruz kalmasını önler. Böylece sobanızın alt kısmındaki alan ısı yayılımına yardım ederek daha verimli bir şekilde ısınabilmenize katkı sağlar. İçeriklerinde kanca desteğine yer vererek kapaklarını kaldırabilmenizi sağlayan sobalar, pratik bir kullanım yaşayabilmeniz için idealdir. Uyuyan kömür soba fiyatları ekonomik avantaj yarattığı için bu ürünlere uygun koşullarla erişebilirsiniz. Uyuyan soba kullanımı ve uyuyan soba modelleri hakkında daha detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Kullanışlı Özellikleri Bulunan Uyuyan Sobalar

Tasarımlarını tamamlayan kül tablası ile öne çıkan uyuyan sobalar sayesinde soba temizliği anlamında kolaylık sağlayan modelleri yakacaklarınızın tamamen yanması sonucunda ortaya çıkan küllerin birikebileceği bir alan yaratır. Biriken küllerin soğumasının ardından bu maddeleri sobanızdan kolayca tahliye ederek zahmetsiz bir temizlik süreci yaşayabilirsiniz. “Uyuyan soba fiyatları ne kadar?” diye merak eden kullanıcılar birçok seçenek arasından uygun olan ürünü Akakçe aracılığı ile kolayca bulabilir ve satıcılar arasındaki fiyat farklarını göz önünde bulundurarak en avantajlı alışverişi yapabilir.

Dikdörtgen modellerin yanı sıra yuvarlak uyuyan soba çeşitlerinin de bulunması sayesinde evinizin özelliklerine en uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Ön kapak kısmı bulunan sobalar yiyecek, içecek ısıtmak için de ideal ürünlerdir. Böylece yiyeceklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde ısıtarak pratik bir kullanım sağlarsınız. “Uyuyan soba nasıl kullanılır?” sorusu da kullanıcıların merak ettiği detaylar arasında bulunur. Bu sobaların sahip olduğu geniş ağızlardan ve kapaklardan yararlanarak yakacak maddeleri ürününüzün iç kısmına attıktan sonra yakarak alanı ısıtmaya başlayabilirsiniz. Uyuyan sobaların konfor yaratan özelliklerini görmek için Akakçe’de yer alan birbirinden kullanışlı modelleri inceleyebilir ve size en uygun olan ürüne en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.