Erka Tansiyon Aleti

Erka Tansiyon Aleti Fiyatları

86 farklı Erka Tansiyon Aleti için fiyatlar listeleniyor.

Omron Tansiyon Aleti Braun Tansiyon Aleti F.Bosch Tansiyon Aleti Acura Tansiyon Aleti Life Net Tansiyon Aleti Beurer Tansiyon Aleti

Fiyatı Düşen Erka Tansiyon Aletleri

Satıcı Marka (1)BilektenKoldanManuelOtomatik

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:KaydetMarkası: Erka

Markası Erka Kolay Sipariş SatıcıToplam 73 satıcı. Türü Ölçüm Yeri Ürün Puanı
Fiyatı0 - 150 TL150 - 250 TL250 - 500 TL500 - 750 TL750 TL üstü

MaskeKolajenGlukozaminProbiyotikAntioksidanBaskülAteş ÖlçerHasta BeziHijyenik PedOmron Tansiyon AletiBraun Tansiyon AletiF.Bosch Tansiyon Aleti

En Popüler Erka Tansiyon Aletleri

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Erka Tansiyon Aleti Yorumları ve Önerileri

Erka Tansiyon Aleti Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Erka Tansiyon Aleti hangileri?

Bugün Akakçe'de 86 farklı model arasında

En çok satan Erka Tansiyon Aleti hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Erka Tansiyon Aleti:
  1. Erka Perfect Aneroid Skala 48mm Orijinal Mekanik Manuel Tansiyon
  2. Erka Perfect Aneroid Yeşil Kancalı Erka Muadili Ta
  3. Erka Perfect 215 004 02 Aneroid
  4. Erka Switch 293 603 13 Hemşire Tipi Koldan Tansiyon Ölçer
  5. Erka Erkatest Erişkin STETESKOPLU 205 008 02

Erka Tansiyon Aleti

Tansiyon seviyenizi pratik bir şekilde ölçebilmenize yardımcı olan Erka tansiyon aletleri, fonksiyonel özellikleriyle kan basıncınızı kolaylıkla takip edebilme imkânı verir. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ürünler, yanınızda taşıyabileceğiniz portatif boyutlarıyla istediğiniz alanda ölçüm yapabilmenize olanak tanır. Erka tarafından kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen tansiyon aletleri, manuel ve otomatik pek çok alternatif sunar. Dünya Sağlık Örgütü Standartları dikkate alınarak üretilen Erka tansiyon aleti modelleri, doktor yardımına ihtiyaç duyabileceğiniz potansiyel bir durumu önceden fark edebilmenizi sağlar. Büyük ve küçük tansiyon değerlerinizi saniyeler içinde öğrenebilmenize yardımcı olan ürünler, nabzınızı da ölçebilme imkânı verir. Kan basıncınızı doğru ve güvenli bir şekilde ölçebilmeniz için geliştirilen birçok Erka tansiyon aleti Akakçe’de!

Erka Tansiyon Aleti Özellikleri

Hastane, sağlık merkezi, okul ve ev gibi alanlara özel seçenekler sunan Erka tansiyon ölçme aleti modelleri, farklı özelliklerde üretilir. Ezilme ve kırılma gibi çeşitli deformasyonlara karşı dayanıklı kol manşetlerine sahip olan ürünler, uzun süreli kullanım beklentinize cevap verir. Farklı ölçülerde tasarlanan Erka koldan ölçer tansiyon aleti manşetleri, kol kalınlığına göre seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Rahatlıkla kullanabileceğiniz hava pompalarına sahip olan manuel ürünler, ölçme işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı olur. Büyük LCD ekranlarıyla dikkat çeken Erka dijital tansiyon aletleri, okunabilir ve anlaşılabilir arayüzleri sayesinde kaliteli bir deneyim sunar. İleri teknolojiyle üretilen ürünler, kullanıma hazır yapılarıyla tansiyon değerinizi birkaç adımda ölçebilmenizi sağlar. Vücut sağlığını denetim altında tutmak isteyenlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Erka tansiyon aleti özellikleri, fonksiyonel olarak hayatınızı kolaylaştırır.

Erka Tansiyon Modelleri

Kan basıncınızı pratik bir şekilde ölçebilmenize yardımcı olan ürünler, birbirlerinden farklı yapılarda kullanıma sunulur. Erka manuel, otomatik, dijital, mekanik tansiyon aleti şeklinde sınıflandırılan modeller, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Hassasiyeti güçlü manşetlere sahip olan pek çok manuel tansiyon aleti Erka tarafından alanında uzman kişiler tarafından geliştirilir. Cildinize uygun kumaşlar ve malzemelerden tasarlanan bu ürünler, özel olarak üretilen manometreleri ile de ölçüm işlemlerini birkaç adımda halledebilmenize yardımcı olur. Hafif yapılarıyla kolaylıkla taşıyabileceğiniz manuel erka tansiyon aletleri hem evde hem de seyahat ederken kullanabileceğiniz boyutlarda kullanıma sunulur. Çeşitli korozyonlara dayanıklı metal muslukları sayesinde her zaman doğru ve isabetli bir sonuca ulaşabilmenizi sağlayan ürünler, tansiyon ilaçlarınızın etkilerini kontrol edebilmenize yardımcı olur.
Tansiyonu düzensiz olan kişilerin kan basıncı değerlerini öğrenmelerini kolaylaştıran Erka dijital tansiyon aleti modelleri, birtakım olumsuz riskleri önceden fark edebilmenizi sağlar. Pilli ve şarjlı olarak üretilen bu ürünler, masa destekli tasarımıyla kaliteli bir kullanım deneyimi sunar. Dahili hafızası bulunan pek çok dijital Erka marka tansiyon aleti, farklı ölçüm modlarıyla hassas ölçüm yapabilmenize yardımcı olur. Saat ve tarih gösterimine sahip olan ürünler, ölçümlerinizi günlük, haftalık ya da aylık takip edebilmenizi kolaylaştırır. Normal tansiyon değerlerinizin yanı sıra ana arter basıncı ölçümü, diastolik kan basıncı ölçümü, sistolik kan basıncı ölçümü ve normal nabız ölçümü yapabilen birçok alet, ölçüm işlemlerinin tamamını otomatik olarak gerçekleştirir.

Ölçüm İşlemlerini Kolaylaştıran Erka Tansiyon Aletleri

Çocuklar için tasarlanan Erka pediatrik tansiyon aleti modelleri ise daha küçük yapılarda kullanıma sunulur. Nikel kaplama manometre haznelerine ve puar kaşığına sahip olan bu ürünler, üç kanallı olarak üretilir. Çocuklar için renkli ve desenli kumaşlar kullanılarak tasarlanan dış bezleriyle dikkat çeken birçok alet, sarım göstergeleriyle de manşeti doğru bir şekilde bağlayabilme imkânı tanır. Bebeklere uygun kolluklara da sahip olan bu modeller, şişirme pompaları ve valfleriyle isabetli bir sonuca ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Stetoskoplu olarak da kullanıma sunulan ürünler, ölçüm esnasında manşon basıncını artırırken korotkoff sesleri dinleyebilmenizi sağlar. Sesleri iyi bir şekilde aktaran borulara sahip olan Erka stetoskoplu tansiyon aleti modelleri, doğru değerlere ulaşabilmenize yardımcı olur.
Ölçme işlemlerini civa ölçüm sistemi kullanılarak yapabilmenizi sağlayan Erka civalı tansiyon aleti modelleri, genel olarak yetişkinler için tercih edilir. Yüksek hassasiyete sahip olan ürünler, masa üzerine yerleştirebileceğiniz yapılarda tasarlanır. Okunabilir ölçekleriyle ölçüm işlemlerini kolaylaştıran pek çok civalı tansiyon aleti Erka’nın kalitesini en iyi şekilde yansıtır. Kancalı manşet tasarımına sahip olan alternatifleriyle deneyiminizi artıran ürünler, çevresel etkenlere dayanıklı olarak üretilen plastik kutularda kullanıma sunulur. Tansiyon değerlerinizi uzun süre izleyebilmenizi kolaylaştıran aletler, kardiyovasküler riskinizi de tespit edebilmenize yardımcı olur. Fonksiyonel ve kullanışlı özellikleriyle tansiyonunuzu kontrol altında tutabilmenizi sağlayan ürünler, yıkanabilir manşet kumaşlarıyla da beklentinize cevap verir.

Erka Tansiyon Aleti Çeşitleri Arasından Nasıl Seçim Yapılır?

Farklı tasarımlara ve fonksiyonlara sahip olan Erka tansiyon aleti modelleri arasından seçim yaparken birkaç kriteri göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu ürünler alırken manşet ölçülerinin kolunuzun genişliğine uygun boyutlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer bebekler ve çocuklar için bir tansiyon aleti arıyorsanız daha küçük manşetlere sahip olan pediatrik modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasından ilk kez seçim yapıyorsanız kullanıcılar tarafından yapılan Erka tansiyon aleti yorum ve önerilerini dikkate alabilirsiniz. Manuel makineleri alırken çeşitli deformasyonlara dayanıklı manometre musluklarına ve borulara sahip olanları alabilir, uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Hava basma işlemini otomatik olarak yapan Erka dijital tansiyon aletlerini tercih ederek ölçme işlemlerini daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Taşıma çantalarına sahip olan ürünleri seçerek kırılma ve çatlama gibi sorunların önüne geçebilirsiniz. Erka tansiyon aletlerini almadan önce aşağıda yer alan faktörleri de dikkate alabilir, aradığınız modeli daha kolay bulabilirsiniz.

Erka Tansiyon Fiyatları

Kan basıncınızı kolaylıkla ölçebilmenize yardımcı olan ürünler, fiyat olarak da pek çok seçeneği beraberinde getirir. Tabii bu noktada, bu tür ürünleri ilk kez alacak kişilerin aklına gelebilecek Erka tansiyon aleti ne kadar? sorusunu cevaplamak gerekir. Tasarımlarına ve kullanım özelliklerine göre birçok seçenek sunan Erka marka tansiyon aleti fiyatları, bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilmenizi kolaylaştırır. Boyutlarına göre de değişen fiyatlar, en uygun ve en ucuz Erka tansiyon aletini bulabilmenize yardımcı olur. Dijital Erka tansiyon aleti fiyatı, maliyetinden dolayı manuel olanlardan biraz daha fazla olabilir.
Erka pediatrik tansiyon aleti fiyatları ise uygun fiyatlı alternatifleriyle aradığınız modeli bulabilmenizi kolaylaştırır. Kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak belirlenen Erka dijital, manuel tansiyon aleti fiyatı, ihtiyacınıza göre seçim yapabilmenizi sağlar. Siz de birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu ürünleri satın almak için Akakçe’ye göz atabilirsiniz. Kozmetik, kişisel bakım ana kategorisi içerisinde yer alan sağlık ürünleri kategorisinin altında bulunan Erka tansiyon aletlerine ulaşarak karşılaştırmalar yapabilir, seçtiğiniz modeli kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.