Nvidia GeForce GT 730

Nvidia GeForce GT 730 Fiyatları

34 farklı Nvidia GeForce GT 730 için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Kartı ModeliGT 730
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4070
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM12 GB
 • ChipsetAMD
 • ChipsetNVIDIA
 • RAM TipiGDDR6
 • RAM TipiGDDR6X
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ekran Kartı ModeliGT 730
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran Kartı ModeliTümünü GösterRAMTümünü GösterChipsetRAM TipiRAM ArabirimiDirectXFan SayısıAydınlatma TipiOPenGL SürümüÜretim YılıGüçStandart HızArtırılmış HızDerinlikYükseklikGenişlikÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (34)

RTX 4070 16 GB Ekran Kartı RTX 4060 12 GB Ekran Kartı RTX 4060 TI RTX 4070 TI NVIDIA Ekran Kartı RTX 4080 8 GB Ekran Kartı RTX 3060 Ti RTX 4090 RTX 3060

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

Nvidia GeForce GT 730 Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Nvidia GeForce GT 730 hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Nvidia GeForce GT 730:
 1. Seclife GT730 128 Bit DDR3 4 GB Ekran Kartı
 2. Pcwinmax NVIDIA GeForce GT 730 4 GB DDR3 128 Bit Ekran Kartı
 3. MSI GT730 N730K-4GD3/OC 64 Bit DDR3 4 GB Ekran Kartı
 4. Asus GT 730 GT730-SL-2GD5-BRK 64 Bit GDDR5 2 GB Ekran Kartı
 5. Gigabyte GT730 GV-N730D3-2GI 64 Bit DDR3 2 GB Ekran Kartı

Nvidia Geforce GT 730

Eğlence ve iş amaçlı kullanılan bilgisayar uygulamalarının yüksek performansla çalışmasına yardımcı olan GT 730 ekran kartı çeşitleri, farklı donanım özellikleri ile bir adım öne çıkar. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen seçenekler, bilgisayarın işlemci yüküne bağlı olarak tercih edilir. Bellek ve hafıza kapasiteleriyle birbirinden ayrılan Nvidia Geforce GT 730 çeşitleri, yüksek güç isteyen uygulamaları donma, kasma ve ısınma gibi sorunlar yaşamadan çalıştırmanıza olanak tanır. Bilgisayarınızın performansının önemli oranda yükseltilmesine katkı sağlayan ekipmanlar, ekran görüntü kalitesinin yükselmesini sağlar. Farklı ihtiyaçlara cevap veren ürünler katı kondansatörlü, Full HD, HDMI çıkışlı gibi özellikler ile donatılan seçenekler, bilgisayar oyunlarını daha güçlü performansla oynamanıza katkı sağlar.
Bilgisayarların önemli parçalarından biri olan ekran kartları, kaliteli bir görüntü elde etmenize yardımcı olur. Monitöre görüntü yansıtma işlemini tamamlayan bileşenler, donanım özellikleri sayesinde ayrıcalıklı bir kullanım sunar. Yüksek kaliteli özellikleri ve fonksiyonel detayları ile bir adım öne çıkan GT 730 ekran kartı çeşitleri; iş ve eğlence amaçlı kullanılan bilgisayar uygulamalarının daha yüksek performans sergilemesine katkı sağlar. Ekranın görüntü kalitesini, görüntü akış hızını ve performansını yüksek oranda etkileyen ekipmanlar; bellek tipi, bellek kapasitesi, bellek arabirimi gibi özellikler ile birbirinden ayrılır.
Bilgisayarların işlemcisine bağlı olarak tercih edilen ürünler 2 GB, 4 GB bellek kapasiteleri ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. Arayüz hızı da birbirinden farklı olan modeller arasından bilgisayarda ihtiyaç duyduğunuz performansa göre seçim yapabilirsiniz. Görüntü kalitesi konusunda son derece verimli olan ürünler bilgisayarınızı iyileştirmeniz için idealdir. Donanım özelliklerine bağlı olarak farklı avantajlar sunan seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun olanları güvenle tercih edebilirsiniz.

Nvidia GeForce GT 730 Ekran Kartı Ne İşe Yarar?

Teknolojinin hayatın her alanına yayılması ile birlikte tüm işlemler için bilgisayar kullanımı yaygınlaşmıştır. Mevcut bilgisayarların kullanıma ve yapılan işleme bağlı olarak yetersiz kalması sonucu birçok kullanıcı fonksiyonel donanım ürünleri ile bilgisayarının performansını iyileştirmeye yönelir. Bilgisayarların tüm programlarını sorunsuz şekilde kullanmanıza yardımcı olan GT 730 ekran kartı çeşitleri, güçlü donanımsal özellikleri sayesinde yoğun ilgi görür. Bilgisayar cihazının hızlanmasını ve grafiklerin monitöre daha yüksek performansla aktarılmasını sağlayan Nvidia Geforce GT 730, yüksek bellek kapasitesine sahip seçenekler ile sunulur.
Bilgisayarın ekran performansını maksimum düzeye çıkaran bileşenler, yeni nesil bilgisayarları aratmayan özelliklere kavuşmanızı sağlar. Özellikle online bilgisayar oyunları sırasında oyuncuların karşılaştığı problemlerin başında aşırı ısınma, donma ve görüntünün kasılması gelir. Ürünlerin bellek kapasitesi sayesinde transfer, veri akışı ve paylaşım gibi işlemler oldukça hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Uzun süre boyunca ekranın ısınması sorununu yaşamadan uygulamaları kullanmanıza olanak tanıyan donanımlar, fanlı soğutma sistemleri sayesinde sorunsuz kullanım sunar. Nvidia GT 730 ekran kartı çeşitlerini bilgisayarınızı konforlu şekilde kullanmak için gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz.

Nvidia GeForce GT 730 Ekran Kartı Teknik Özellikleri

Hızlı ve kaliteli grafik akışı sunan Geforce GT 730, teknik özellikleri bakımından farklı donanımlara sahip farklı çeşitlere sahiptir. Ürünlerin bellek kapasiteleri performansı yüksek oranda etkiler. Nvidia GT 730 1, 2, 4, 6 GB seçenekleri farklı işlemcilere sahip bilgisayarlarda kullanıma uygundur. GT 730 özellikleri oyun oynama, çizim programlarını çalıştırma gibi uygulamaları daha konforlu şekilde tamamlamanıza yardımcı olmak için geliştirilir. DDR3, DDR5, GDDR3, GDDR5 bellek tipi seçenekleri ile sunulan ürünler 64 bit ve 128 bit bellek arabirimine sahiptir.
Eski bilgisayarları bile verimli performansa kavuşturan ürünler, yüksek bellek hızları sayesinde ağır çizim programlarını bile kolaylıkla çalıştırmanıza yardımcı olur. GT 730 64, 32, 128 bit seçenekleri arasından bilgisayarınızın işlemcisine uygun olanları değerlendirebilirsiniz. HD kalitede videolar izlemek ve gerçeğe yakın görüntü kalitesine ulaşmak için 4 GB kapasiteli modeller oldukça idealdir. Birçok kullanıcı için ‘’Geforce GT 730 kaç GB?’’ sorusu merak konusudur. GT 730 1, 6 GB arasındaki bellek kapasitesi seçenekleri ile kullanıcılara sunulur.

Nvidia GeForce GT 730 Ekran Kartı Çeşitleri

GT 730 ekran kartı çeşitleri farklı seriler halinde bilgisayar ekranlarının daha hızlı çalışmasına katkı sağlar. Sık tercih edilen ürünler arasında GT 730 2 GB 64 bit çeşitleri öncelikli sıralarda yer alır. Yüksek çekirdek hızına sahip model, 64 bit veri yolu sayesinde hem oyun hem de iş amaçlı kullanımlarda tercih edilir. Isınma problemini ortadan kaldıran soğutucu fan tüm Nvidia Geforce GT 730 özellikleri arasında bulunur. Dikkat çeken bir diğer model ise Nvidia Geforce GT 730 2, 6 GB seçenekleridir.
Transfer ve paylaşım hızını etkili şekilde yükselten çeşitler düşük güç tüketimleri sayesinde bütçe dostu bir kullanım sunar. Tam kapsamlı çalışan seçenekler katı kondansatör sistemleri sayesinde bilgisayar işlemcisinin yorulmasına engel olur. DDR3, DDR5, GDDR3, GDDR5 serileri yüksek çözünürlük destekleri ile bir adım öne çıkar. Geforce GT 730 2, 3, 8 GB çeşitleri de hafıza gücü desteği sunarak ideal performansa ulaşmanızı sağlar. Nvidia GT 730 2, 4 GB DDR5 gibi birçok seçeneğe Akakçe’de bilgisayar bileşenleri ve ekran kartı kategorilerinden ulaşabilir, beklentilerinizi karşılayanları hemen sipariş edebilirsiniz.

Nvidia GeForce GT 730 Nasıl Seçilir?

Geniş ürün yelpazesi ile sunulan Nvidia GT 730 ekran kartı çeşitleri arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat ederek bilgisayarınız için ideal olan modeli bulabilirsiniz. Bilgisayarının performansını iyileştirmek için ekran kartı arayışı içinde olanlar öncelikle hız ve güç konularına yoğunlaşır. ‘’GT 730 alınır mı?’’ diye merak ediyorsanız şunları göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz:

GT 730 4 GB yorum bölümünde ürünü daha önce satın almış kullanıcıların değerlendirmeleri yer alır. Farklı kişilerin değerlendirmelerine göz atarak size uygun model hakkında fikir edinebilirsiniz. ‘’Nvidia GT 730 4 GB nasıl?’’ gibi soruların cevabına yorumlar üzerinden ulaşabilir, ürünlerin özellikleri hakkında farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nvidia GeForce GT 730 Fiyatları

GT 730 fiyat seçenekleri bellek tipi, bellek kapasitesi, teknik özellikler, bellek arabirimi, soğutucu kapasitesi ve modele göre belirlendiği için her bütçeye hitap eden geniş aralıklarda sunulur. Nvidia Geforce GT 730 fiyat açısından yüksek performansına ve sunduğu avantajlara kıyasla oldukça ulaşılabilir düzeydedir. GT 730 2 GB 64 bit DDR3 gibi birçok seçenek arasından gereksinimlerinizi karşılayan ve bilgisayarınız için uygun olan çeşitlere ulaşabilirsiniz. En Uygun fiyatlı GT 730 Akakçe kategorilerinde sizin için listelenir.
Geforce GT 730 fiyat seçeneklerini ve ürünlerin özelliklerini karşılaştırma listeleri aracılığı ile kıyaslayabilir, bütçenize hitap edenleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sunan DDR4 ekran kartı gibi birçok seçenek kategoride sizi bekler. Nvidia GT 730 fiyat seçeneklerini yakından inceleyebilir, bütçenizi sarsmadan sizin için en uygun ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.