Kablolu Mouse

Kablolu Mouse Fiyatları

2.828 farklı Kablolu Mouse için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

KabloluKablosuz50 - 100 TL 150 - 250 TL 250 TL üstüBluetoothWirelessOyuncuBeyazSiyahSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Bağlantı: Kablolu Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Bağlantı Tipi Türü Bağlantı Kablolu SatıcıToplam 148 satıcı. Ürün Puanı Renk

Oyuncu Kulaklığı Önerisi Gamer Laptop Oyuncu Kasası Gamer Mouse Pad Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Kablosuz Gaming Mouse Kablosuz Mouse Wireless Gamer Mouse Logitech Oyuncu Mouse Wireless Mouse Asus Gaming Mouse MSI Oyuncu Mouse

En Çok Karşılaştırılan Mouse'lar

Kablolu Mouse Sıkça Sorulan Sorular

Kablolu Mouse

Hayata kolaylık katan bilgisayarların en önemli aksesuarlarından biri olan kablolu mouse, ekranda bulunan imgeleri seçmeye ve imgelere giriş yapmaya yarar. Bilgisayar faresi olarak da bilinen mouse standart olarak iki ya da üç tuştan oluşurken teknolojik gelişmeler doğrultusunda mouse cihazlar lazer ve optik sistemle çalışmaya başlamıştır. Bilgisayar faresi kullanımında cihazın hızlı hareket etmesini sağlayan DPI teknolojisi ve bilgisayar faresi ağırlığı çok önemlidir. Bunun yanında kablo aracılığıyla çalışan mouselar PS2 ya da USB bağlantıları kullanılarak bilgisayara bağlanır. Çeşitli adaptörler aracılığıyla USB kablolu mouse girişi PS/2'ye dönüştürülebilir. Bunun dışında bilgisayar faresi plastik, kauçuk ve metalik gibi farklı yüzey dokularına sahiptir. Bilgisayar faresi cihazının yüzey dokusu ergonomik kullanım sağlar. Kaliteli kablolu mouse kullanıcının el yapısına uygun tasarıma ve yüzey dokusuna sahip olmalıdır. Kişisel bir tercih olan yüzey dokusu bu nedenle kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Kablo aracılığıyla çalışan bilgisayar faresi çeşitleri çalışması için gerekli olan enerjiyi bilgisayardan alır. Bu nedenle pile ihtiyaç duymaz. Kablo aracılığıyla çalışan bilgisayar faresi cihazları hız ve performans bakımından daha üstün özellikler sergiler. Markalar inovatif tasarım anlayışını kablo aracılığıyla çalışan bilgisayar faresi cihazlarında da kullanılır ve masada bulunan kablo karmaşasını azaltacak özel makaraya sahip modeller üretir. Bu modeller sayesinde bilgisayar faresi kablosunu özel makarası içinde saklar ve kullanım kolaylığı sağlar. Satın almak istediğiniz bilgisayar faresi için akakce.com’u marka, özellik, tür, ürün puanı, renk ve fiyat özelinde filtre ederek bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bunun yanında bilgisayarınızı tamamlayacak tüm parçalar için ürünleri inceleyebilir bluetooth kulaklık modellerinden birine de uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Kablolu Mouse Modelleri ve Özellikleri

Son yıllarda teknolojik cihazların çeşitlerinin artması sonucu bilgisayar faresi modelleri ve özellikleri de değişiklik göstermeye başlamıştır. Kullanımı ve önemi gittikçe artan kablolu mini mouse ve diğer bilgisayar faresi modelleri kullanıcılara zengin modeller sunar. Bilgisayar faresi modelleri kablolu, kablosuz ve oyuncu bilgisayar faresi olarak üç farklı çeşit sunar. Uzun kablolu mouse cihazları genel olarak sabit bilgisayar kullananlar ve veri aktarım hızı nedeniyle profesyoneller tarafından tercih edilir. Kablo aracılığıyla çalışan bilgisayar faresi modellerinde altın kaplama USB girişi, veri aktarım hızını artırır ve verilerin gecikme yapmadan iletilmesini sağlar. Kablo uzunlukları genellikle 1 metredir ancak bazı özel modellerde kablo uzunluğu 2 metre olabilir. Bunun yanında bir diğer seçenek olan kablosuz bilgisayar faresi modeli, taşınabilir bilgisayar kullanan ve çok sık seyahat eden kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kablo karmaşasını önlemekte başarılı olan modeller bluetooth ve wireless teknolojisiyle üretilir. Kolay taşınabilir ve her ortamda kolaylıkla kullanılabilir minimal tasarım detaylarına sahip olan kablosuz modellerin DPI ölçekleri genellikle ortalama 1.000 ila 3.000 değerleri arasında değişir. Bu oranlar sayesinde basit oyunlar ve günlük işlemlerde kullanılır. Kablolu optik mouse LED ışık, DSP ve optoelektronik sensör sistemleriyle çalışır. Optik mouse modelleri kullanılan yüzeydeki alanı 0 referans alanı olarak kabul eder ve 0 noktasından uzaklaşarak verileri bilgisayara gönderir. Kablolu oyun mouse modelleri ayarlanabilir makro tuşlara da sahiptir. Ayarlanabilir özellikteki tuşlara oyun özelinde profil oluşturabilir ve görevler atayabilirsiniz. Bunun yanında oyuncu bilgisayar faresi modelleri normal bilgisayar faresi modellerinden farklı olarak farklı butona aynı anda basıldığında iki farklı eylemi de algılayarak işleme sokar. Kablolu çizim mouse tasarımcılara özel özelliklerle donatılır. Uzun süreli kullanımlarda ele rahat sığacak ve konfor sağlayacak şekilde tasarlanır. Bunun yanında duyarlılığı yüksek kaydırma tekerleği sayesinde ne kadar hızlı kullandığınıza bağlı olarak web sayfaları ya da belgeler arasında hızlı geçişler yapar. Bilgisayar faresi yanında bulunan özel tuşları yardımıyla alt+TAB tuş kombinasyonlarını kullanmaya gerek duymadan pencereler arasında kolaylıkla geçiş yapmayı sağlar. İhtiyacınız olan bilgisayar faresi modelini bulmak için sayfayı marka, özellik, tür ve diğer parametreleri kullanarak listeleyebilirsiniz.

Kablolu Mouse Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bilgisayar başında yapılan birçok işlemde en büyük yardımcınız olan bilgisayar faresi seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. İlk etapta hangi amaçla kullanacağınızı belirlemelisiniz. Çünkü temel işlemleri yapmak, oyun oynamak, çizim yapmak ya da grafik tasarım için farklı özelliklere sahip bilgisayar faresi modelleri bulunur. Bunun yanında hassas çalışma ve yüksek performans için DPI seviyesine dikkat etmek gerekir. Bunun yanında kullanılacak alana göre kablo uzunluğuna da dikkat etmek önemlidir. Teknik özellikleri kadar tasarım detaylarına da dikkat etmek gerekir. Kablolu dikey mouse tasarım detayları sayesinde kullanıcının bilek sağlığını destekler ve konforlu kullanım sağlar. Bileklerinde sakatlık olanlar ya da zamanla bilek ağrılarından muzdarip olanlar tarafından tercih edilir. Tasarımı gereği bileğin bükülmesini en aza indirir ve bilek sağlığını korur. Bunun yanı sıra açık ofislerde tıklama seslerinden oluşacak rahatsızlığı engellemek amacıyla kablolu sessiz mouse modelleri de tercih edilir. Sessiz çalışma özelliği sizin için önemliyse satın alma esnasında bu noktaya da dikkat edebilirsiniz. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra mouse kablo renkleri arasından zevkinize göre seçim yapabilir ve beklentilerinizi karşılayan bilgisayar faresiyle keyifle çalışabilirsiniz.

Kablolu Mouse İndirim ve Kampanyaları

En iyi kablolu mouse indirim ve kampanyaları kullanıcılara oldukça cazip fiyatlar ve zengin ürün seçenekleri sunar. Bilgisayar çalışmalarının en büyük yardımcısı olan mouse, markalar tarafından belirli dönemlerde uygulanan kampanya ve indirimlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayan seçenekler sunar. Online alışverişlerde indirimli fiyatlarla alışveriş yapmayı seven kullanıcılar tarafından takip edilen kampanyaları siz de takip ederek ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra kaliteli ve ucuz kablolu mouse için filtreleme yaparak detaylı bir şekilde inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Marka, özellik, ürün puanı ve ürün fiyatı filtrelerinin bulunduğu bölümle tüketiciler en doğru kararı verdiği online alışveriş deneyimi yaşar. Markası ve içeriği ne olursa olsun en cazip fiyatları bulmanızı sağlayan sistem ihtiyacınıza ve beklentinize en uygun bilgisayar faresi modeli için bütçenizi zorlamayan fiyat seçenekleri sunar. Markaların son teknolojiyle ve ergonomik tasarım detaylarıyla donattığı bilgisayar faresi modelleri arasında kolaylıkla seçim yapabilir ve satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kablolu Mouse Fiyatları

Online alışveriş deneyiminde kullanıcılar ihtiyaçlarını zengin ürün seçenekleri arasından en cazip fiyatlarla ve en kaliteli ürünlerle tamamlamak ister. Bu nedenle ürünlerin fiyatları online alışverişlerde oldukça önemli bir işleve sahiptir. Kablolu mouse fiyatları marka, özellik ve diğer detaylara göre farklılık gösterir. Cazip fiyatlarla satılan ürünlere kolaylıkla erişebilmek ve satın alabilmek online alışverişi tercih eden kullanıcılar için oldukça önemli bir kriterdir. Bütün piyasayı araştıran ve listeleyen sistem sayesinde bu fiyat karşılaştırmasını otomatik olarak görerek aradığınız ürünü daha kolay bulabilirsiniz. Bu sayede online mağazalarda saatler harcamadan ve kafa karışıklığı yaşamadan kolay bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Farklı markalar tarafından satışa sunulan bilgisayar faresi modelleri arasından ihtiyacınıza uygun modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En İyi Kablolu Mouse Modelleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Farklı markalar tarafından geniş bir yelpazede sunulan örgü kablolu mouse ve diğer bilgisayar faresi modelleri arasından en kaliteli olanı; fiyatlarını ve indirimlerini sizin yerinize araştıran ve detaylı bir şekilde tek bir sayfada listeleyen sistem sayesinde satın alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ulaşılabilir fiyat ve üstün kalite politikasıyla müşteri memnuniyeti sağlayan sunduğu fiyat aralığı, kaliteli içeriği ve hacmiyle büyük beğeni toplayan bilgisayar faresi modelleri kullananlar tarafından yüksek performans değerlendirmelerine sahiptir. İhtiyacınız olan özelliği ve bütçenizi belirledikten sonra markaların ışıklı kablolu mouse ve diğer modelleri arasından marka, özellik, ürün puanı ve fiyat özelinde filtreleme ve karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz. Bunun yanında tüm alışveriş tutkunlarının heyecanla beklediği teknolojiden giyime, küçük ev aletlerinden mobilyalara kadar tüm kategorilerde geçerli olan Black Friday indirimlerine de göz atabilir ve diğer ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.