DDR2 RAM

DDR2 RAM Fiyatları

131 farklı DDR2 RAM için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TipiDDR2
 • Frekans3200 MHz
 • Frekans3600 MHz
 • Kapasite16 GB
 • Kapasite32 GB
 • TipiDDR4
 • TipiDDR5
 • RAM Sayısı2x8 GB
 • RAM Sayısı2x16 GB
 • Kullanım YeriLaptop
 • Kullanım YeriPC
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 6 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TipiDDR2
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım YeriKapasiteTümünü GösterFrekansTümünü GösterRAM SayısıRAM Gecikme SüresiModül TipiPin SayısıYükseklikGenişlikGerilim Voltajı (VDD)Ürün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (131)

Asus TUF Gaming VG24VQ 16 GB RAM DDR4 RAM DDR5 RAM 32 GB RAM 8 GB DDR4 RAM PC RAM 3200 MHz RAM 2x16 GB RAM 8 GB RAM 3600 MHz RAM Laptop RAM

En Çok Karşılaştırılan Ramler

DDR2 RAM Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan DDR2 RAM hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı DDR2 RAM:
 1. Kingston 2 GB 800 MHz DDR2 CL6 KVR800D2N6/2G Ram
 2. Hi-Level 2 GB 800MHz DDR2 HLV-PC6400-2G Bellek
 3. Kingston 2 GB 667 MHz DDR2 CL5 KVR667D2N5/2G Ram
 4. Kingston 2 GB 667MHz DDR2 SODIMM KVR667D2S5/2G Bellek
 5. Hi-Level HLV-MLG4SR 2GB 667MHz DDR2 1.8V ECC Server Sunucu RAM

DDR2 RAM

Masaüstü ve dizüstü bilgisayar kategorisinin en önemli aygıtları arasında DDR2 RAM, çeşitleri yer alır. Kaliteli, güvenilir ve yüksek performanslı özellikleriyle cihazlara fonksiyonellik kazandıran bu ürünler, gelişen teknolojiyle birlikte kendisini yeniler. Bilgisayarların ana parçaları arasında yer alan DDR2 RAM çeşitleri, verilerinizin kısa süre boyunca saklanmasını mümkün kılar. Kısa süreli bellek olarak işlem gerçekleştiren DDR2 RAM, PC’lerdeki en önemli depolama alanlarından biridir. Sistem üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin anında kaydını gerçekleştiren DDR2 RAM’ler, verileri işlemciye aktararak daha hızlı işlem süresi sunar. DDR2 RAM üzerine kaydedilen datalar, geçici olarak saklandığından PC kapatıldığında tüm veriler geri döndürülmemek üzere silinir. Bu sebeple RAM DDR2, kısa süreli bellek görevi üstlenir.

Çok kısa süre içinde verilere erişim sağlayan, mevcut verilerin kullanımını mümkün kılan Ram 2GB DDR2 400MHz, ekran kartı, işlemci ile koordineli olarak performans sergiler. Bilgisayarınızı maksimum verimle kullanmanızı mümkün kılan DDR2 RAM çeşitleri, PC’lerin kullanım amaçlarına göre farklı özelliklere sahiptir. DDR2 en yüksek RAM; yüksek grafikli oyunlar, güçlü çözünürlüklü videolar, üstün sistem gereklilikleri isteyen programların çalıştırılmasında önemli bir rol oynar. Bu sebeple RAM DDR2 PC alanında kapsamlı bir araştırma yaparak ihtiyacınıza uygun olan DDR2 RAM seçeneğini tercih edebilirsiniz. DDR2 333, 500, 600, 4200 MHz RAM seçeneklerine Akakçe üzerinden karşılaştırma yaparak uygun fiyata ulaşmanız mümkündür.

DDR2 RAM Aygıtının Önemi Nedir?

Her bilgisayarda olması gereken, kullanım amacına göre yetkinliği değişiklik gösteren DDR2 RAM’ler, birbirinden kaliteli birçok marka tarafından üretilerek kullanıma sunulur. Kingston, Turbox, J-Tech, Tograt, Hi-Level gibi markalar; DDR2 RAM bellek üretimi noktasında etkili bir deneyim sunar. Mevcut PC sistemleriyle tam bir uyumluluk sergileyen DDR 1066MHz 8GB RAM seçenekleri, sahip olduğunuz bilgisayarın maksimum performansla işlem gerçekleştirmesine olanak tanır. İşlemci özelliklerinin gelişmesiyle birlikte daha geniş bir kullanım alanına sahip olan DDR2 RAM çeşitleri, oldukça yüksek hızlı çalışma performansı sergiler. DDR2 RAM sayesinde bilgilerin kaydedilmesi ve işlemciye iletilmesi saniyenin onda biri kadarlık bir sürede gerçekleştirilir.

2 GB DDR2 333, 1066 MHz RAM, yüksek hızı sayesinde güçlü programların bile sorunsuz bir şekilde çalıştırılmasını mümkün kılar. Anakartın desteklediği hız sınırları göz önünde bulundurularak DDR2 RAM seçenekleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Ekran kartı, anakart, işlemci, disket sürücü ya da harddisk gibi önemli donanım aygıtlarıyla birlikte DDR2 RAM seçenekleri, sahip olduğunuz bilgisayara üstün performans özelliği kazandırır. Tüm aygıtların birbiriyle uyumlu, koordineli çalışması; sorunsuz bir DDR2 RAM deneyimi için önemlidir. Sahip olduğunuz bilgisayar üzerinden sınırsız oyun oynamak, dizi-film izlemek, ihtiyaç duyulan programları kullanmak, çeşitli projeler hazırlamak için üstün performans ortaya koyan DDR2 RAM, tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.

DDR2 RAM Özellikleri

Kalitesi, uzun soluklu kullanım imkanı, güçlü performans özellikleriyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran DDR 2GB RAM, telefon ve PC’lerde kendini gösterir. Cihazlar üzerinden video izlemek, internette sörf yapmak, ofis için gerekli olan programları kullanmak DDR2 RAM çeşitleri ile mümkündür. DDR2 533 MHz RAM seçenekleri, yüksek çalışma hızı sayesinde verilerin anında depolanmasını mümkün kılar. DDR2 1200 MHz 4 GB RAM seçenekleri ise üstün bir hız performansı sergiler. Özellikle oyun severler için üstün bir performans sergileyen DDR2 RAM’ler, son sürüm oyunların dahi sorunsuz bir şekilde çalıştırılmasını mümkün kılar.

DDR2 RAM özellikleri, kullanıcılarına başarılı bir performans ortaya koyduğundan tam puan almayı başarır. Özellikle 4 GB RAM DDR2 1333 MHz, geniş depolama alanı ve ultra hızlı iletim hızıyla alanının önde gelen ürünleri arasında yer alır. Rastgele erişimli bellek olarak isimlendirilen DDR2 RAM, dinamik çalışma stratejisiyle işlem gerçekleştirdiğinden birçok PC’nin ana sisteminde yer alır. En iyi DDR2 RAM ürünleriyle siz de bilgisayarınıza fonksiyonellik ve cazip kullanım özellikleri kazandırabilirsiniz. Tercihinizi 512, 1024 MB DDR2 RAM seçeneklerinden yana kullanarak kusursuz bir deneyim elde etmeniz mümkündür.

DDR2 RAM Seçimi Neye Göre Yapılır?

PC kullanan her birey cihazının tüm program ve uygulamaları kusursuz olarak çalıştırmasını ister. DDR2 4GB RAM modelleri, bu bağlamda ihtiyacı karşılamaya yönelik etkin bir performans ortaya koyar. DDR2 399, 400, 1022, 1600, 5300 MHz RAM modelleri, saat başında iki kat fazla veri aktarımı gerçekleştirerek hızlı, kesintisiz işlem becerisi sunar. DDR3 3, 6, 32 GB RAM seçenekleri arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz, başarılı bir sonuç elde etmeniz açısından önem taşır. 512, 1024 MB DDR2 RAM seçenekleri arasından seçim yaparken aşağıdaki detaylara dikkat etmeniz önerilir:

DDR2 RAM Fiyatları

Bilgisayarına fonksiyonellik ve hız kazandırmak isteyen birçok teknoloji sever; “DDR2 RAM nedir?” sorusunun cevabını merak eder. DDR2 RAM 5, 8, 16 GB çeşitleri geniş depolama alanlarıyla kısa süreli bellek görevi görür. DDR2 RAM’ler, birçok PC ile uyumluluk gösterdiğinden oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. DDR2 RAM çeşitleri; PC’ye fonksiyonellik kazandıran birçok aygıtla birlikte uyumluluk içinde çalışır. Sabit disk, DDR2 RAM, ekran kartı, ses kartı, işlemci gibi materyaller PC’lerin ana donanım elemanları arasında yer alır. DDR2 RAM fiyatları ve ses kartı fiyatları noktasında araştırma yaparak bütçenizle uyumlu olan seçeneğe kolayca karar verebilirsiniz. 2, 3, 4, 8 GB RAM fiyatları noktasında karşılaştırma yapmanıza olanak tanıyan Akakçe, ekonomik bir deneyim sunar.