DDR3 RAM

DDR3 RAM Fiyatları

1.248 farklı DDR3 RAM için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TipiDDR3
 • Frekans3200 MHz
 • Frekans3600 MHz
 • Kapasite16 GB
 • Kapasite32 GB
 • TipiDDR4
 • TipiDDR5
 • RAM Sayısı2x8 GB
 • RAM Sayısı2x16 GB
 • Kullanım YeriLaptop
 • Kullanım YeriPC
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • TipiDDR3
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım YeriKapasiteTümünü GösterFrekansTümünü GösterRAM SayısıRAM Gecikme SüresiModül TipiPin SayısıYükseklikGenişlikGerilim Voltajı (VDD)Ürün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (1.248)

i5 3570 Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati 16 GB RAM DDR4 RAM DDR5 RAM 32 GB RAM 8 GB DDR4 RAM PC RAM 3200 MHz RAM 2x16 GB RAM 8 GB RAM 3600 MHz RAM

En Çok Karşılaştırılan Ramler

DDR3 RAM Sıkça Sorulan Sorular

DDR3 RAM

İlerleme kaydeden teknolojik fırsatlarla birlikte geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bilgisayarlar, DDR3 RAM ile zenginleştirilerek kullanıma sunulur. DDR3 RAM çeşitleri, kaliteli malzemelerden faydalanılarak üretildiğinden bilgisayarınızla maksimum uyumluluk sergiler. PC sistemlerinin en önemli donanım aygıtları arasında yer alan bu parçalar, Çift Veri Hızı teknolojisini kullanarak işlem gerçekleştirir. Böylece, sistem üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler büyük bir hızla DDR3 RAM üzerine kaydedilir. Geçiçi bellek olarak isimlendirilen DDR3 notebook RAM, mevcut dataların yazılmasını, ihtiyaç halinde okunmasını mümkün kılar. 3, 8, 10, 64 GB DDR3 RAM alternatifleri, geniş depolama alanları sayesinde farklı boyuttaki dosya, programların çalıştırılmasını mümkün kılar.

Bilgisayar sistemlerinin kısa süreli belleği olarak isimlendirilen DDR3 RAM seçenekleri, cihazlarınızı hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlayan donanım aygıtlarından biridir. RAM DDR3 PC aygıtları; alanında uzman, deneyimli birçok marka tarafından üretilir. Yüksek çalışma hızlarıyla kullanıcılarındana tam puan almayı başaran ürünleri, sahip olduğunuz bilgisayarlara üstün bir performans kazandırır. 1333, 800 MHz DDR3 RAM laptop seçenekleri, beklentilerinize etkin bir şekilde yanıt verir. DDR3 665, 1333, 1600, 2200, 2600 MHz RAM seçenekleri opsiyonel işlem hızları sayesinde farklı kapasiteye sahip bilgisayarlar için uyumluluk sergiler. 532, 667, 800, 1666, 2200 MHz DDR3 RAM alternatifleri arasından kendi ihtiyacınıza, bilgisayarınızın kapasitesine uygun olan seçeneği seçerek verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. DDR3 RAM Akakçe fırsatlarından yararlanarak karşılaştırma yapabilir, özellik ve fiyat açısından en uygun bulduğunuz ürüne ulaşabilirsiniz.

DDR3 RAM Ne İşe Yarar?

Yeni bir bilgisayar alacak olan veya PC toplayan bireyler için en çok dikkat edilmesi gereken aygıtların başında DDR3 RAM’ler gelir. “DDR3 RAM nedir, ne işe yarar?” sorusu birçok kimse tarafından cevabı merak edilen konular arasında yer alır. DDR3 RAM, sıradan RAM sistemlerine göre daha yüksek bir işlem hızına sahip olan kısa süreli bellek olarak öne çıkar. PC sistemleri üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemlerin anında özel bir disket üzerinde kaydolmasını ve işlenmesini mümkün kılan DDR3 RAM 8x2, 4x4, 1x16 GB ürünleri, her türlü bilginin depolanmasından sorumludur. İhtiyaç duyulduğu an mevcut bilgilerin kullanılmasını mümkün kılan DDR3 RAM, bilgisayarlarını profesyonel olarak kullanan kişiler için de cazip koşullar sunar. Güncel programların donmadan çalıştırılmasına olanak tanıyan DDR3 notebook aygıtları, oyun keyfini doruklara taşımanıza yardımcı olur.

İş, eğitim hayatı için PC kullanmak zorunda kalan bireyler, sahip oldukları cihazların üstün performans özelliklerine sahip olmasını istiyorsa bakmaları gereken ilk nokta donanım aygıtları içerisinde DDR3 RAM olup olmadığıdır. Bilgisayar toplayan kişiler için oldukça önemli bir yere sahip olan araçlar, bilgisayarların ısınmadan işlem gerçekleştirebilmesinde etkin rol oynar. Kaliteli, dayanıklı yapısı, DDR3 RAM aygıtlarının kasa içerisinde uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılmasını mümkün kılar. Rastgele erişimli hafıza olarak isimlendirilen DDR3 RAM aygıtlarıyla siz de sahip olduğunuz masaüstü cihazınızı fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Geliştirilmiş DDR3 RAM Özellikleri

Her PC’de bulunması gereken ve işlemlerin sorunsuz bir şekilde kaydını gerçekleştiren DDR3 laptop RAM bilgilerin, özel bir disk üzerine kayıt olmasını sağlar. “DDR3 RAM ne demek?” sorusunun cevabını merak eden bireylere verilecek olan en net cevap; sistemin kısa süreli belleği, şeklinde olur. Bilgisayar sistemi üzerinden gönderilen tüm komutlar, DDR3 RAM’ler ile kayıt olur, tekrar kullanmak üzere bekletilir. Sistem kapanana kadar tüm dataların bellekte kaydını gerçekleştiren DDR3 RAM aygıtlarına kısa süreli denmesinin sebebi, bilgisayar kapandıktan sonra verilerin kalıcı olarak silinmesinden kaynaklanır. Sistem açık kaldığı sürece tüm verilerin depolanmasını sağlayan 6 GB DDR3 RAM laptop seçenekleri, bilgisayarı kapattığınız an tüm dataları hafızasından siler, yenileri için bünyesinde yer açar.

DDR3 RAM özellikleri, kullanıcılarına fayda sağlamak üzere tasarlanır. Üstün hız anlayışıyla gönderilen komutlara anında tepki gösteren DDR3 RAM’ler, bilgisayar kullanırken yaşanan zaman kaybını ortadan kaldırır. Sahip olduğunuz masaüstü veya dizüstü PC’yi zenginleştirmek için kullanacağınız TV kartı ile televizyonunuza eş zamanlı olarak görüntü aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. DDR 533 MHz RAM notebook sayesinde hızlı, kesintisiz olarak gerçekleştirilen tüm işlemler, TV kartı ile ekrana yansıtılabilir. Özellikle dizi, film izlemek gibi keyifli aktiviteleri gerçekleştirmeyi sevenler için bu aygıtların kaliteli, üstün performanslı olması oldukça önemlidir.

DDR3 RAM ile Üstün Performanslı Bilgisayarlar

Hayatın birçok alanında ihtiyaca karşılık vermek üzere tasarlanan bilgisayarlar, DDR3 RAM ürünleriyle daha fonksiyonel hale getirilir. Ekran kartı, ses kartı, anakart, işlemci, harddisk gibi diğer donanım aygıtlarıyla birlikte cihazınızın performansını olumlu yönde etkilemeyi hedefleyen 800 MHz DDR3 RAM, kısa sürede tüm işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanır. Özellikle bilgisayar oyunlarına ekstra ilgi duyan bireyler, PC seçimi sırasında donanım özellikleri içerisinde ilk olarak DDR3 RAM aygıtının bulunup bulunmadığına dikkat eder. En iyi DDR3 RAM ürünüyle siz de istediğiniz oyunu kasılma, donma, ısınma problemleriyle karşılaşmadan keyifle oynayabilirsiniz.

DDR3 1866MHz laptop RAM ürünleri, alanında uzman ve deneyimli bazı markalar tarafından üretilerek kullanıma sunulur. Kingston, Hynix, Samsung, Ezdiy-Fab, Crucial gibi markalar DDR3 RAM üretimi noktasında üstün bir başarı ortaya koyar. Kaliteli, sağlam DDR3 RAM teminiyle kullanıcılarından tam puan almayı başaran bu markalar, sahip olunan araçlara üstün bir hız, performans kazandırır. DDR3 RAM fiyatları ve ses kartı fiyatları alanında araştırma yaparak cihazınız için en uygun ürüne ucuz fiyata sahip olabilirsiniz. Düşük güç tüketimi sayesinde enerji tasarrufunu da mümkün kılan DDR3 RAM en ucuz seçenekleriyle ekonomik açıdan da verimli bir kullanım elde etmeniz mümkündür.

DDR3 RAM Seçimi Neye Göre Yapılır?

Bilgilerin depolanmasından sorumlu olan DDR3 1, 10, 32 GB RAM; yüksek hız performansı sayesinde bireylerin ilk tercihleri arasında yer alır. “DDR3 RAM nasıl?” sorusuna yanıt bularak siz de kendiniz için en uygun özelliklere sahip sisteme sahip olabilirsiniz. Bu araçlar ile PC üzerinden birçok işleminizi gerçekleştirirken herhangi bir zorluk yaşamamak, pratik bir şekilde tüm süreçleri tamamlamak mümkündür. Bu sebeple DDR3 RAM seçenekleri arasından seçim yaparken birtakım noktalara dikkat edilmesi önerilir. Bu detaylar şöyledir:

DDR3 RAM Fiyatları

Bilgisayar toplayan kişiler için olmazsa olmaz bir konuma sahip olan DDR3, minimal boyutu ve sağlam yapısıyla kullanıcıları tarafından ardından övgüyle söz ettirir. DDR3 RAM, sahip olduğu teknik ve tasarım özelliklerinin yanı sıra cazip fiyat fırsatlarını da beraberinde getirir. DDR3 RAM fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden seçim yaparken bu etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. DDR3 fiyat üzerinde belirleyici olan en önemli noktaların başında marka, hız, ve kapasite gelir. Bu üç değişken DDR3 RAM notebook fiyatları için belirleyici etkiye sahiptir. Bu sebeple DDR3 RAM satın al işlemi gerçekleştirirken özellik ve fiyat faktörleri arasında kıyaslama yaparak en kaliteli ürüne uygun fiyat avantajlarıyla ulaşmanız mümkündür. Bu bağlamda Akakçe üzerinden etkili bir kıyaslama yapabilir, DDR3 RAM’ler arasından seçim yapabilirsiniz.