GTX 1660 Ti

GTX 1660 Ti Fiyatları

11 farklı GTX 1660 Ti için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RTX 3060 TIRTX 407012 GB8 GB1.500 - 2.500 TL 4.500 TL üstüAMDNVIDIAGDDR6GDDR6XSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Ekran Kartı Modeli: GTX 1660 TI Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 - 4.500 TL4.500 TL üstü
Markası Özellikler Ekran Kartı Modeli GTX 1660 TI RAM Chipset RAM Tipi RAM Arabirimi DirectX Fan Sayısı OPenGL Sürümü Üretim Yılı Güç Standart Hız Artırılmış Hız Derinlik Yükseklik Genişlik SatıcıToplam 68 satıcı. Ürün Puanı

RTX 4070 12 GB Ekran Kartı RTX 3060 Ti RTX 4070 TI RTX 3060 8 GB Ekran Kartı NVIDIA Ekran Kartı RTX 4080 16 GB Ekran Kartı RTX 3070 AMD Ekran Kartı RX 6700 XT

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

GTX 1660 Ti Sıkça Sorulan Sorular

Gtx 1660 Ti

İşlemci ve monitör arasındaki görüntü aktarımını sağlayan bileşenler, Nvidia Turing mimarisiyle desteklenir. Yeni nesil teknolojilerle donatılan Geforce Gtx 16 serisi, yüksek çözünürlüklü oyun performansı için özel olarak geliştirilir. Göz alıcı görüntü kalitesi ve gelişmiş işlemci donanımına sahip Geforce 1660 Ti, bilgisayar performansını maksimum düzeye taşır. Önceki nesle göre daha hızlı performansa sahip olan 16 serisiyle laptop bilgisayarlarınızda çarpıcı grafiklere sahip olabilirsiniz. Uyarlanabilir gölgelendirme teknolojisiyle desteklenen Geforce Gtx 1660 Ti önbelleği, birleştirilmiş bellek mimarisi sayesinde yeni çıkan oyun ve uygulamalarda ultra hızlı kullanım sağlar. Hem hobi hem de kariyer amaçlı kullanımlarda diğer seriyi geride bırakan Gtx 1660 Ti ile her detayı gözlemleyebilirsiniz. Gaming, yayıncılık veya grafik tabanlı yazılımlarda üstün performansın ve görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz. PC ve laptop Gtx 1660 Ti seçeneklerinden bilgisayar tercihlerinize uygun modüldeki ürünü satın alabilirsiniz. Oyundaki performansıyla göz dolduran Gtx 1660 Ti Akakçe üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilir, satın alacağınız ürünün özelliklerine göre son kararınızı verebilirsiniz. MSI, Asus, Gigabyte iş ortaklığında geliştirilen bu ürünler; her işlemciye uygun seçimler sunar. Gtx 1660 Ti satın al seçenekleri arasından kullanım amacınıza ve performans beklentinize göre tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. AMD ve Intel işlemcilerde performansı destekleyen DDR3 RAM seçenekleriyle bilgisayar sistem özelliklerinize uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Gtx 1660 Ti Özellikleri Nelerdir?

Oyunda güç ve performans sunan markanın ekran kartının özellikleri; ürünlerin RAM kapasitesine, yenileme hızına ve veriyolu işleme seriliğine bağlı olarak çeşitlenir. Nvidia iş birliğinde çeşitlenen ürünler, tek ve çift fanlı olmak üzere farklı performans düzeylerinde kullanım sağlar. Bilgisayar kullanımına hız, performans ve optimizasyon kontrolleri kazandıran Nvidia Geforce Gtx 1660 Ti ile nefes kesen grafiklere sahip olabilirsiniz. RGB renk geçişleriyle oyun deneyiminize görsel bir çarpıcılık kazandırabilirsiniz. Çok katmanlı elektrik bağlantılarına sahip Gtx 1660 Ti ekran kartı, metal tasarımıyla şimşek hızında bir kullanım sağlar. GeForce Experience özellikli ürün, oyun sırasında aldığınız ekran görüntülerini ve videoları diğer ortamlarda yayınlamanıza olanak tanır. Her işlemciyle uyumlu Gtx 1660 Ti özellikleri şu şekilde sıralanır;

Farklı RAM kapasitesine sahip 1660 Ti 4 GB, 6 GB, 8 GB seçenekleri; performans tutkunlarına özel ekran kartları sunar. Yeni çıkan veya sistem gereksinimi yüksek olan oyunlarda donma ve takılma problemi yaşamamak adına RAM kapasitesi bakımından iddialı modelleri tercih edebilirsiniz. Kesintisiz performans sunan Gtx 1660 Ti 4 GB, 6 GB, 8 GB RAM hem gaming hem de kariyer odaklı kullanımlarda nefes kesici bir hız sağlar. RAM tercihlerinize bağlı olarak Gtx 1660 Ti 192 - bit, 256 bit seçeneklerinden bilgisayar hızınızı destekleyecek seçimlerde bulunabilirsiniz. Gelişmiş yenileme hızına sahip Gtx 1660 Ti 144hz, 240hz seçenekleri; yüksek performans gerektiren kullanımlarda yavaşlamaları ve aşırı ısınmaları önler.

Gtx 1660 Ti Seçimi Nasıl Olmalı?

Nvidia 1600 Ti ekran kartı seçiminde kullanıcıların performans ve hız beklentilerine göre dikkate almaları gereken bazı noktalar bulunur. Yeni çıkan oyunlarda gözle görülür performansa imza atan 1660 Ti, her kullanım için farklı seçenekler sunar. AAA oyunları akıcı bir şekilde oynamak adına işletim sistemini yormayacak çift fanlı 1660 Ti Gtx ekran kartlarını tercih edebilirsiniz. En iyi Gtx 1660 Ti ekran kartı, RAM ve bellek arayüzü bakımından üst düzey donanıma sahiptir. Bilgisayar kullanım yoğunluğuna, hız beklentisine ve oyun tercihlerine göre tek veya çift fanlı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Gtx 1660 Ti inceleme videolarından yola çıkarak sistem gereksinimlerini karşılayacak özelliklerdeki modeli satın alabilirsiniz. RAM, çekirdek, işlemci ve bellek arayüzü kriterleri; kullanıcıların tercihlerinde belirleyici bir rol oynar. "Gtx 1660 Ti nasıl?" sorusunun yanıtını ürünü satın almış kullanıcıların görüşlerinde bulabilirsiniz. Performans ürünü Gtx 1660 Ti yorum ve önerilerini dikkate alarak satın alacağınız modelin özelliklerine karar verebilirsiniz.

Gtx 1660 Ti ile Gerçekçi Oyun Deneyimi

Gaming için özel olarak tasarlanan 1660 serisi, son çıkan modeliyle üst düzey performansa imza atar. Dizüstü ve kasa bilgisayarlarda kullanım sağlayan bileşenlerle oyun deneyiminize çarpıcı bir boyut kazandırabilirsiniz. Sabit özellikteki Gtx 1660 Ti laptop işlemcisine yerleşik olarak satışa sunulur. Kasa bilgisayarında tak çalıştır sistemine sahip olan bileşenler, üst düzey performans sunar. Gtx 1660 Ti PC için farklı özelliklerdeki modellerle rakiplerinize fark atabilir, turnuva ve liglerde şampiyon olabilirsiniz. Aksiyon dolu oyun serüveninizde üstün görüntü kalitesine sahip ürünlerle en ufak ayrıntıları bile anında yakalayabilirsiniz. Ekran kartı Gtx 1660 Ti, ultra sessiz çalışan fanları sayesinde rakiplerin ayak seslerinin net bir şekilde duyulmasına yardımcı olur. Gtx 1660 Ti gaming ekran kartlarıyla hem yayıncılık hem de oyun kariyerinizi destekleyebilirsiniz. "Gtx 1660 Ti kaç yıl gider?" sorusuna üstün soğutma teknolojili ve sağlam donanımlı ekran kartları uzun yıllar sevilerek kullanılabilir şeklinde bir yanıt verilebilir. "Gtx 1660 Ti ne kadar?" sorusu için ise net bir yanıt vermek mümkün değildir. Farklı platformlardaki fiyatları inceleyerek tercih ettiğiniz özellikteki modellerin fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Gtx 1660 Ti Performansı ve Kullanımı

Laptop bilgisayar donanımlarıyla entegre olan bileşenlerin kullanımı kasalara göre değişkenlik gösterir. Nefes kesen grafiklere sahip Gtx 1660 Ti performans bakımından her kullanıma cevap verir. Bileşenin çalıştırılması için 550 waat’lık modüler güç kaynağı yeterli gelir. "Gtx 1660 Ti kaç watt?" diye merak ediyorsanız araştırmalarınızın sonucunda ürünlerin güç tüketiminin 120 watt civarında olduğunu görebilirsiniz. "Gtx 1660 Ti alınır mı?" şeklinde bir düşünceye sahipseniz son çıkan oyunları kesintisiz oynamak adına uygun özelliklerdeki modeli tercih edebilirsiniz. Yerleşik veya taşınabilir gövdeli ürünlerle bilgisayar donanımlarınızın performans ihtiyacını karşılayabilirsiniz. "Gtx 1660 Ti iyi mi?" sorusu üstün performansıyla göz dolduran ekran kartını satın almayı planlayan kullanıcıların aklına takılır. Yeni teknolojiler doğrultusunda güncellenen sürücülerle yeni çıkan oyunlarda maksimum performans elde edebilirsiniz. 1660 Ti fiyat ve performans bakımından çeşitlenen markanın ekran kartıyla oyun keyfinize değer katabilirsiniz. Dayanıklı ve işlevsel donanımı hem görsel hem de hız bakımından kullanıcıların bilgisayarda geçirdikleri zamana değer katar.

Gtx 1660 Ti Avantajlı Fiyatlarla Akakçe’de

Üst düzey performans artışı sağlayan serinin ekran kartı, gelişmiş grafik özellikleri sayesinde oyunlara gerçekçi bir boyut kazandırır. Gaming kullanımlı Gtx 1660 Ti fiyat aralığı, tercih edeceğiniz modelin özelliklerine ve sahip olduğu teknolojilere göre değişir. 1660 Ti ekran kartı fiyat alternatiflerini platform üzerinden kıyaslayabilir, bütçenize uygun modeli kolayca satın alabilirsiniz. Gtx 1660 Ti en ucuz seçenekleri; yüksek performanslı donanımı, çarpıcı grafikleriyle orta ve üst segmentteki kullanıcıların beğenilerine sunulur. Yoğun kullanımlarda öne çıkan Gtx 1660 Ti ekran kartı fiyat ve özellik kriterleri, performanseverlerin tercihlerinde belirleyici bir rol oynar. Markanın ekran kartını satın alırken kullanım amacınızı göre temel veya yüksek donanımlara sahip modeller arasından seçim yapmanız önem taşır. Gelişmiş grafiklere sahip Gtx 1660 Ti 6 GB fiyat ve hız açısından yoğun kullanımlara hitap eder. Bunun yanı sıra 2 TB harddisk fiyatları ve markalarını inceleyerek depolama ihtiyacınıza özel seçimler gerçekleştirebilirsiniz.