GT 710

GT 710 Fiyatları

16 farklı GT 710 için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ekran Kartı ModeliGT 710
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4070
 • Ekran Kartı ModeliRTX 4060
 • RAM16 GB
 • RAM12 GB
 • ChipsetAMD
 • ChipsetNVIDIA
 • RAM TipiGDDR6
 • RAM TipiGDDR6X
 • Fiyatı0 - 7.500 TL
 • Fiyatı7.500 - 12.500 TL
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • Ekran Kartı ModeliGT 710
Fiyatı 0 - 7.500 TL 7.500 - 12.500 TL 12.500 - 17.500 TL 17.500 - 25.000 TL 25.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEkran Kartı ModeliTümünü GösterRAMTümünü GösterChipsetRAM TipiRAM ArabirimiDirectXFan SayısıAydınlatma TipiOPenGL SürümüÜretim YılıGüçStandart HızArtırılmış HızDerinlikYükseklikGenişlikÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (16)

RTX 4070 16 GB Ekran Kartı RTX 4060 12 GB Ekran Kartı RTX 4070 TI RTX 4060 TI NVIDIA Ekran Kartı RTX 4080 8 GB Ekran Kartı RTX 4090 RTX 3060 Ti RTX 3060

En Çok Karşılaştırılan Ekran Kartları

GT 710 Sıkça Sorulan Sorular

GT 710, GT 710 Ekran Kartı

Giriş seviyesi bir ekran kartı olarak dikkat çeken GT 710, günlük kullanıcılardan oyunseverlere kadar oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Multimedya bilgisayarlarında yüksek görüntüleme performansı için son derece uygun seçenek olan GT 710 ekran kartı, son 10 yılın birçok oyununu grafik ve çözünürlük sorunları olmadan oynama avantajı sunar. Bununla birlikte uygun işlemci ve ekran ile desteklendiğinde aksiyon oyunlarında sık karşılaşılan ekran yırtılması sorununun da ortadan kalkmasına yardımcı olur. Görsel bazlı çalışan profesyonellerden ziyade bilgisayarı basit tasarım çalışmaları, çizimler, ileri seviye sistem gereksinimleri olmayan oyunlar ve çeşitli sosyal aktiviteler için kullananlara bütçe dostu bir alternatif olarak dikkat çeker. GT 710 fiyat ve fiyat değişmelerini görüntüleyebileceğiniz Akakçe sayesinde güncel kampanyaları takip edebilir, mümkün olan en uygun fiyatlarla GT 710 sahibi olabilirsiniz.

GT 710 Ekran Kartı Özellikleri

Bilgisayar bileşenleri konusunda Türkiye ve dünyada yoğun ilgi gören NVIDIA markasının sevilen ekran kartları arasında yer alan NVIDIA GT 710 genel olarak şu özelliklere sahiptir:

Farklı bilgisayar ve teknoloji markalarıyla yapılan işbirlikleri sonucunda çok daha farklı özelliklere sahip GeForce GT 710 modelleri bulmak mümkündür. Söz konusu kartın 2 GB’lık sürümleri de bu işbirlikleri ile üretilmiştir. Övgü toplayan GT 710 özellikleri arasında, düşük enerji tüketimi, 2 GB’lık sürümünün de olması, 28 nm üretim teknolojisi ve H.264 Codec yer alır. Bununla birlikte pasif soğutma sistemi sayesinde tamamen sessiz çalışan başarılı ekran kartı, yoğun görsel çalışmalar sırasında dahi kasa içi gürültüye neden olmaz. Dolayısıyla GT 710, ev bilgisayarlarının yanı sıra iş bilgisayarlarında da kullanıma uygundur. Sisteme dahil edildikten sonra varlığı unutulacak kadar sessiz ve sorunsuz performans vadeden görüntü işleme birimi fiyat açısından tıpkı RAM fiyatları gibi model bazında değişen seçenekler sunar.

GT 710 Ekran Kartı Modelleri

Asus, MSI, Gigabyte gibi dünyaca ünlü teknoloji markaları ile yapılan işbirlikleri sonucunda farklı özellikler ile donatılan GT 710 ekran kartları, ihtiyaca yönelik ürün seçeneği sunar. Başka bir ifadeyle farklı kullanıcı profillerine hitap eden sistem seviyeleri için GT 710 2 GB, 4 GB gibi sürümler bulmak mümkündür. Kendi segmentinde oldukça başarılı olan GeForce GT 710 1, 2 GB modelleri, genel olarak NVIDIA tarafından üretilen sürüm ile benzer özelliklere sahiptir. Örneğin, GPU frekansı tüm sürümlerde 954 MHz iken bellek hızı ise modelden modele farklılık gösterir; bazı sürümlerde 1600 MHz bazılarında ise 1800 MHz seviyelerindedir. Hemen her modelde DirectX 12, Shader Model 5.0, OpenGL 4.5 ve CUDA 3,5API desteği bulunur. Güç tüketimi de tüm modellerde 19 W değerindedir. Bunun en önemli sebebi ise tüm sürümlerde pasif soğutma bulunmamasıdır.

Sürümü ne olursa olsun termal tasarımı sayesinde 0 dB ses seviyesinde çalışan GT 710 4 GB, kasa içinde zayıf bir havalandırma sistemi olsa dahi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım vadeder. Bunun en önemli nedeni özel bir soğutma bloğuna sahip olmasıdır. Bu blok, ekran kartının yanı sıra hafıza yongalarının da serin kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, soğutma için sürekli çalışan mekanik parçalar olmadığı için dahili fana sahip modellere kıyasla oldukça uzun bir kullanım ömrü sunar. Kepler GPU mimarisi ile geliştirilen söz konusu bileşen, doğru bir ekran ile kullanıldığında yüksek kaliteli görseller oluşturur. Model fark etmeksizin After Burner ve benzeri yazılım desteği sunarak kullanıcılara ekran ve görüntü ayarlarını manuel olarak da yapabilme olanağı tanır.

GT 710 Ekran Kartı Oyun Performansı

Son 10 yılda yayınlanan pek çok oyunu belirli çözünürlük seviyelerinde oynamak isteyenler için bütçe dostu bir bileşen olarak öne çıkan NVIDIA GeForce GT 710, düşük bütçeli sistemler ile oyun oynama avantajı sağlar. Pasif soğutma sistemine sahip başarılı bir görüntü işleme birimi olan GT 710, etkin bir kasa soğutma sistemi ile birleştiğinde akıcı oyun süreci ve yüksek çözünürlük açısından tatmin edici performans gösterir. Oyundan oyuna değişmekle birlikte GT 710 60 FPS’e varan ekran yenileme hızı, aksiyon sahnelerinde takılma ve çözünürlük kaybını ortadan kaldırır. Ancak başarılı bileşenden maksimum verim alabilmek için uygun bir ekran, RAM ve işlemci ile sistemi desteklemekte fayda vardır.

GT 710 Ekran Kartı Avantajları

Uygun fiyatlı bir sistem kurmak veya mevcut sistemine bütçesini zorlamadan yeni bir ekran kartı dahil etmek isteyenlere hitap eden ekran kartı GT 710, pek çok avantaja sahiptir. “GT 710 ekran kartı nasıl?” sorusunun da yanıtı olan söz konusu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

GT 710 Ekran Kartı Fiyatları

Ev ve ofis bilgisayarları için bütçe dostu bir ekran kartı olarak tanımlamam GT 710 1 GB, sunduğu avantajlar ve uzun kullanım ömrü ile benzerlerinden ayrılır. GT 710 kendi segmentinin en beğenilen ekran kartları arasında yer almasının yanı sıra farklı sürümleri ile kullanıcı beklentilerine yanıt verir. Genel olarak hesaplı sistemlerde yer verilen GeForce GT 710 fiyat açısından hemen herkesin ulaşabileceği seçenekler sunar. Öte yandan tıpkı anakart fiyatları gibi, söz konusu bileşende de sürüm nedeniyle fiyat farklılıkları vardır. Örneğin, 1 GB bellek kapasitesine sahip olan sürüm ile 2 GB olan farklı şekilde fiyatlandırılır. Siz de NVIDIA kalitesini uygun fiyata deneyimlemek istiyorsanız, Akakçe sayesinde NVIDIA GeForce 710 ekran kartının fiyatlarını ve fiyat değişimlerini görüntüleyebilir, güncel kampanya ve indirimleri takip ederek mümkün olan en uygun koşullarda sipariş oluşturabilirsiniz.