Mini Nebulizatör

Mini Nebulizatör Fiyatları

13 farklı Mini Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL TaşınabilirSessizKompresörlüŞarjlıMarka
Filtrele

Seçili Özellikler: Mini Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Ağırlık Derinlik Genişlik Güç İlaç Kabı Kapasitesi Nebulizasyon Kapasitesi Yükseklik Ses Seviyesi Ürün Puanı

Kompresörlü Nebulizatör Mesh Nebulizatör Pilli Nebulizatör Sessiz Nebulizatör Şarjlı Nebulizatör Taşınabilir Nebulizatör Ultrasonik Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Mini Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

Mini Nebulizatör

Mini nebulizatör cihazları çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan medikal aygıtlar olarak karşınıza çıkar. Standart boyutlu olanlardan daha küçük tasarımlara sahip olmaları ev ortamında sıklıkla kullanılmalarını sağlar. Kompakt tasarımları aynı zamanda seyahatlerde de sizlere eşlik etmelerine olanak tanır. Kolay taşınabilir olmalarının yanı sıra kullanılmadıkları zamanlarda ortamda yer kaplamazlar. Mini nebulizatörler portatif tasarımları ile sıvı formdaki ilaçları buharlaştırma görevi üstlenir. Buharlaşan ilaçlar akciğerlere ulaşarak farklı hastalıkların tedavisine destek olur. Özellikli solunum yolu hastalıklarında sıklıkla tercih edilen mini nebulizatör çeşitleri medikal firmaların tasarımları ile oluşturulur. Farklı firmaların oluşturduğu cihazlar özellik, güç ve boyut açısından farklılık gösterebilir. Fiyat seçeneklerinde de farklılıklar gözlemlemek mümkündür. En iyi mini nebulizatör çeşitlerine göz atmak isterseniz Akakçe üzerinden çeşitli karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Öne Çıkan Mini Nebulizatör Çeşitleri

Nebulizatör mini boyutları ile solunum yolları problemlerinde destekleyici bir cihaz olarak kullanılır. Farklı kullanım amaçları doğrultusunda geliştirilen sistemlerin temel hedefi sıvı ilaçları buharlaştırmaktır. Bu doğrultuda mini nebulizatörler çeşitli çalışma prensiplerine sahip olabilir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda oluşturulan modellerin her birinde son teknolojinin avantajları kullanılır. Böylece etkili ve zahmetsiz cihaz kullanımı da mümkün hale gelebilir. Öne çıkan mini nebulizatör çeşitleri ise şunlar olur:

Mini nebulizatör çeşitleri çalışma sisteminin yanı sıra mini nebulizasyon kapasitesi, ilaç kabı kapasitesi, ses seviyesi ve güç olarak da farklılık gösterebilir. Ağırlıkları ise standart nebulizatör türlerine göre daha hafiftir. Ses seviyeleri bakımından farklılık gösteren ürünlerde 55 dB ile 60 dB seviyeleri bulunur. Güç kapasiteleri ise genel olarak 5 W ile sabitlenir. Çeşitli markaların cihaz tasarımlarında farklı özellikler keşfetmek de mümkündür. Mini nebulizatör çeşitlerine göz atarak ihtiyacınıza göre seçim yapmanız oldukça kolaydır. Medikal firmaların oluşturduğu cihazlara göz atarak kullanım amacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Mini Nebulizatör Özellikleri

Mini nebulizatör cihazı kompresörlü ve mesh sistemleri üzerinden çeşitli özellikler sunar. Mini nebulizatörler solunum yolu rahatsızlıklarında doktorun reçete ile verdiği ilaçları buhar yolu ile almanıza yardımcı olur. Tıbbi cihazlar arasında yer alan mini nebulizatör sistemleri sıvı haldeki ilaçların form değiştirmesini sağlar. Buharlaşan ilaçlar solunum yolu ile alınarak akciğerlere ulaşabilir bir hale gelir. Kronik akciğer hastalıkları, astım, solunum yolu enfeksiyonları ve pnömoni rahatsızlıklarında sıklıkla tercih edilen cihazlardır. Mini nebulizatör yorum ve değerlendirmeleri cihazların çalışma sistemlerine dikkat çeker. Bu noktada ürün sistemine göre farklı özellikler gözlemlemek mümkündür. Mini nebulizatör özelliklerini keşfederek tercihlerinize ya da kullanım amacınıza hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mini nebulizatör sistemleri temel olarak ses dalgaları ve sıkıştırılmış hava ile çalışır. Ses dalgalarının kullanıldığı sistemlerde sıvı formdaki ilaçlar frekans etkisiyle buhara çevrilir. Bu noktada cihazların 1MHz değerinden daha fazla ses frekansı ürettiği gözlemlenir. Mini nebulizatör formlarında daha çok hava sistemlerine sahip özellikler öne çıkar. Mini nebulizatör özelliklerinden bir diğeri kolay kullanım avantajına sahip olmasıdır. Her seviyeden kullanıcı için uygun olan sistemlerde tavsiye edilen ilaç miktarını cihaza eklemek yeterlidir. Bu noktada 6 ml ile 10 ml arasında farklılık gösteren ilaç kabı kapasiteleri öne çıkar. Mini nebulizatör kapasiteleri ise dakika başına farklı değerler sunar. Genel olarak bakıldığında dakika balına 0.2 ml ile 0.4 ml nebulizasyon kapasiteleri bulmak mümkündür. Mini nebulizatör ağırlıkları ise 100 gr ile 240 gr arasında değişiklik gösterebilir. Farklı sistemlere göz atarak özellikleri inceleyebilir, kişisel tercihinize en uygun olan cihazı keşfedebilirsiniz.

Mini Nebulizatör Kullanım Avantajları

Solunum yolu rahatsızlıklarında sıvı formda ilaç tüketmekte zorlanan kişiler için mini nebulizatör tavsiye edilir. Mini nebulizatör kullananlar hastalıkların tedavisinde çeşitli avantajlara sahip olabilirler. Mini nebulizatörler ile gelen en büyük avantajlardan biri kolay kullanıcı deneyimi sunmaları olur. Karmaşık sistemlerin önüne geçen cihaz tasarımları kullanıcıların ev ortamında buharlı ilaç tedavisi yapmalarına imkan tanır. Mini nebulizatör kullanım avantajlarından bir diğeri kısa sürelerde tedavi imkanı geliştirmesi olur. Buhar yöntemi ile ilaç almak için 10 ile 15 dakika süre arasında değişen kullanım süreleri yeterli olmaktadır. Bu süre mini nebulizatör çeşidine ve tedavi yöntemine göre farklılık gösterebilir. Ayrıca ilaç miktarı da süre konusunda belirleyici kriterler arasında yer alır.

Mini nebulizatör kullanım avantajlarında portatif tasarımların etkisi dikkat çeker. Standart boyutlu olanların aksine taşıması oldukça kolay olan cihaz grupları arasında yer alır. Seyahatlerde ya da farklı yerlerde ihtiyacınız olduğu takdirde anında kullanıma hazır olmaları en önemli özelliklerinden biridir. Mini nebulizatör ile gelen avantajlar arasında kolay temizlik özelliği keşfetmek de mümkündür. Birbirinden ayrılabilen parçalar sayesinde ürün temizliğini kısa sürede tamamlayarak bir sonraki kullanım için hazır hale getirebilirsiniz. Mini nebulizatör çeşitleri farklı yaş gruplarına hitap eden kullanım avantajına sahiptir. Çocuklar dahil olmak üzere birçok yaş grubu tarafından kullanılabilirler. Hastaların yanlarında taşımalarını sağlayan ürün tasarımları ile solunum yolu rahatsızlıklarının tedavisinde avantajlar elde edebilir, daha kolay ve pratik bir kullanım deneyimine sahip olabilirsiniz.

Mini Nebulizatör Uygun Fiyatları

Mini nebulizatörler tıbbi cihazlar arasında öne çıkan fiyat aralıklarına sahiptir. Fiyat seçeneklerini merak eden kullanıcılara ürünlerin özelliklerini göz önünde bulundurmaları tavsiye edilir. Mini nebulizatör fiyatları tasarım, ses seviyesi, çalışma sistemi, ilaç ve nebulizasyon kapasitesine göre farklılıklar gösterebilir. Kompresörlü mini nebulizatör fiyatları genel olarak en uygun fiyat seçeneklerini keşfetmek açısından idealdir. Mesh mini nebulizatör fiyatları ise performansına göre oldukça cazip seçenekler sunmayı ihmal etmez. En ucuz mini nebulizatör çeşitlerine göz atarken ihtiyacınıza göre seçim yapmayı ihmal etmemeniz tavsiye edilir. Böylece hem fiyat performans açısından verimli bir alışveriş yapabilir hem de satın aldığınız ürünü sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Son teknoloji ile üretilen mini nebulizatör sistemleri soğutucu sprey fiyatları ile benzer olarak avantajlı alışveriş fırsatı oluşturur.

Solunum yollarının tedavisinde kullanmak istediğiniz ürünleri farklı markaların sunduğu fiyat aralıklarıyla beraber inceleyebilirsiniz. Mini formlara sahip olan nebulizatör alışverişi beraberinde birçok avantaj getirir. Akciğer hastalıkları, solunum yolu enfeksiyonları ve astım tedavisine destek olan cihazlar sıvı ilaçları kolay bir şekilde almanıza olanak tanır. Uygun fiyatların yanında sunulan bu tür avantajlar aygıtların çok satanlar listesinde yer alma sebeplerinden biridir. Tıbbi cihazlardan biri olarak kullanıcıların en verim aldıkları sistemleri oluşturmayı başarırlar. Kolay kullanım ve temizlik deneyimleri ise kazançlı alışverişin yanında elde ettiğiniz avantajlar arasında yer alır. Medikal firmaları tarafından tasarlanan mini nebulizatör sistemlerini cazip fiyat aralıkları ile beraber inceleyebilirsiniz. Mini nebulizatör sistemlerinin oluşturduğu geniş fiyat yelpazesi Akakçe üzerinden kolaylıkla keşfedilebilir.