4 GB RAM

4 GB RAM Fiyatları

153 farklı 4 GB RAM için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite4 GB
 • Frekans3200 MHz
 • Frekans3600 MHz
 • Kapasite16 GB
 • Kapasite32 GB
 • TipiDDR4
 • TipiDDR5
 • RAM Sayısı2x8 GB
 • RAM Sayısı2x16 GB
 • Kullanım YeriLaptop
 • Kullanım YeriPC
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 7 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kapasite4 GB
Fiyatı 0 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTipiKullanım YeriKapasiteTümünü GösterFrekansTümünü GösterRAM SayısıRAM Gecikme SüresiModül TipiPin SayısıYükseklikGenişlikGerilim Voltajı (VDD)Ürün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (153)

16 GB RAM DDR4 RAM DDR5 RAM 32 GB RAM 8 GB DDR4 RAM PC RAM 3200 MHz RAM 2x16 GB RAM 8 GB RAM 3600 MHz RAM 2x8 GB RAM Laptop RAM

En Çok Karşılaştırılan Ramler

4 GB RAM Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz 4 GB RAM Fiyatları Akakçe'de!

Günümüzün teknoloji odaklı bilgisayar ve akıllı telefon dünyasında olmazsa olmaz parçalardan biri de RAM donanımıdır. Hem akıllı telefonlarda hem de bilgisayarda kullanılan RAM donanımı sayesinde artık birçok işlem kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Özellikle son dönemde avantajlı kampanyalarla dikkat çeken 4 GB Ram modelleri bilgisayarınızın kusursuz şekilde performans göstermesini sağlamaktadır. RAM donanımı, temel olarak hızlı işlem kaydetmeye yaramaktadır. Bir çeşit bellek olan bu donanım bilgisayarınızın hızını arttırmaya yarar. Film izlerken, oyun oynarken, yazı yazarken RAM kapasiteniz ne kadar yüksek ise o kadar hızlı ve kesintisiz işlem yapabilirsiniz. Günümüzde RAM donanımı son derece önemli bir parçadır ve bilgisayarınız eğer düşük bir RAM’e sahipse aşırı ısınma, donma ve kasma gibi sorunlara yol açar; ancak düşük seviyeli bir RAM’e sahip olduğunuz için sakın üzülmeyin! Çünkü çok sayıda kullanıcının satın alarak bilgisayarını güçlendirdiği 4 GB RAM fiyatları sizi asla yarı yolda bırakmaz ve son derece uygundur. En ucuz 4 GB RAM fiyatları ile artık bilgisayarınızın donanımını yükseltmek son derece kolay. Bu model en avantajlı 4 GB RAM fiyatı ile akakce.com’da sizleri bekliyor. Siz de 4 GB RAM fiyatı ile en iyi kaliteyi elde etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken siteye bir göz atmak!

4 GB RAM Çeşitleri

4 GB RAM çeşitleri bilgisayarınızın ortalama bir performans göstermesini sağlayan temel özelliklerin hemen hepsine sahiptir. 4 GB RAM çeşitleri, hızlı iş dünyasında işlerinizi aksatmadan düzenli olarak yapabilmeniz için tam destek sağlamaktadır. Piyasada en avantajlı fiyatlarla bulabileceğiniz seçeneklerden bir tanesi 4 GB olan modellerdir. Söz konusu RAM ile bilgisayarınız hızlı işlem yapabilir ve işlemci hızınızı destekleyerek aynı anda çok sayıda işlem yapmanızı sağlar. Bilgisayarınızın ekran kartı 4 GB düzeyinde bir RAM ile çok iyi seviyede çalışır. Buna paralel olarak internete bağlanma hızınız da büyük ölçüde artış gösterir. Öte taraftan video kalitesi de oldukça ileri düzeydedir. Örneğin 4 GB RAM çeşitleri arasındaki DDR3 ram fiyatları ile beklentilerinizi tam olarak karşılar. Bu fonksiyonel ve avantajlı RAM modelini en uygun fiyata hemen satın alabilirsiniz!

4 GB RAM Önerileri

Çok sayıda kullanıcı tarafından yapılan 4 GB RAM önerileri içerisinde en belirleyici faktör, depolama alanının yüksek olup olmadığıdır. Yüksek performans vadeden modellerde resim kalitesi, internet hızı oldukça önemli bir avantajdır. Daha uygun fiyata daha yüksek performans elde etmek için yüksek kapasitesi olan RAM modelleri tercih edilmektedir. Yine de her kullanıcı için değişen bu seçimleri kendinize göre belirlemek size önemli bir fayda sağlayacaktır. Yapılan 4 GB RAM önerileri, kullanıcıların farklı ihtiyaçları olduğunu göstermektedir. Gün içerisinde bilgisayarınızı bir saatten fazla kullanmıyor veya daha çok ofis programlarını kullanıyorsanız, yüksek kapasiteli modeller sizin için fazla ve gereksiz olabilir. Eğer bir bilgisayar oyuncusuysanız, tercihiniz tabi ki yüksek kapasiteli modeller olmalıdır. Son teknoloji oyunlarda aşırı hızlı görsel işleme gerekmektedir. 4 GB RAM önerileri noktasında ürünü ne için kullandığınız çok önemli bir kriterdir. Yoğun çalışan bir grafik tasarımcı iseniz beklentiniz otomatik olarak artacaktır.

4 GB RAM ile Oynanabilecek Oyunlar

4 GB seviyesindeki bir RAM ile oynanabilecek oyunlar çok fazla sayıdadır. Yine de beklentilerinizi orta seviyede tutmanız daha iyi olur. Çünkü günümüz üç boyutlu oyun dünyası çok yüksek kapasiteli donanımlar gerektirmektedir. Bu yüzden güncel aksiyon ve savaş oyunları, basketbol ve futbol oynamak için daha yüksek modeller tercih edilmelidir. Bu model ile oynayabileceğiniz oyunlar arasında 2010 ve önceki tarihlerde piyasaya sürülen oyunların sayısı bir hayli fazladır. Düşük kapasiteli model ile temel seviyedeki oyunlar kusursuz şekilde oynanabilmektedir. İnternette oynanan kart oyunları, simülasyon ve strateji oyunları, bu düzeyde bir RAM ile sorunsuz şekilde çalışır. Sürekli güncellenen savaş ve aksiyon oyunları bilgisayar hafızasının daha hızlı dolmasına yol açar. Bu nedenle güncellemeler kasma ve donma yaparak işletim sistemini bloke eder. Günümüzde artık oyunlar internetten indirilmektedir ve birçok oyun online olarak satışa sunulmaktadır. Bu oyunlar hafıza kartında çok fazla yer kaplamakta ve çok uzun sürede inmektedir. 4 GB civarında bir Ram ile 50 GB hafızaya sahip bir oyunu indirmeniz yaklaşık olarak bir hafta sürer ve bu oyunu daha yüklemeye başladığınızda bilgisayarınız muhtemelen kilitlenir. Yine de böyle bir Ram ile akıllı telefonlarda bulunan birçok oyunu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Oyun oynamadan önce oyunların açıklamalarında bulunan sistem gereksinimleri bölümüne mutlaka göz atın ve kararınızı öyle verin.

4 GB RAM İndirimleri

Alışverişin pratik yolu olan akakce.com’da sürekli güncellenen indirimleri ve farklı türlerdeki kampanyaları takip edebilir, hayallerinizi süsleyen 4 GB RAM modelini en uygun ve avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. 4 GB RAM indirimleri ürünün çıkış tarihine göre değişiklikler göstermektedir. Örneğin ürün, piyasaya ilk sürüldüğünde daha yüksek bir fiyattan satılır; fakat ortalama altı ay geçtikten sonra ürünün fiyatında ciddi şekilde bir azalma görülür. Aynı şekilde bunun tam tersi bir durum da olabilir. Bu, büyük oranda ürünün satışlarındaki performansıyla doğru orantılıdır. Bir diğer faktör ise ürünün markasıdır. Her marka, doğal olarak sizin bilgisayarınıza uymayabilir. Burada dikkat etmeniz gereken modelin sizin bilgisayarınızı tarafından desteklenip desteklenmediğidir. Bazı modeller tüm bilgisayarlarda kusursuz biçimde kullanılmaktadır. Bu tarz modellerde indirimler ve kampanyaların etkisi görece azdır. Yine benzer şekilde güncellenen teknolojiler sayesinde farklı indirimler ve kampanyalar yapılmaktadır. Sitemizde her markadan ve her bütçeye uygun RAM seçeneği mevcuttur. İndirimler sayesinde bütçenize uygun bir model bulmanız son derece kolaydır. En ucuz ram fiyatları ile alışveriş yapmak için akakce.com platformunu takip ederek 4 GB RAM indirimleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.