Balık Yağı

Balık Yağı Fiyatları

1.968 farklı Balık Yağı için fiyatlar listeleniyor.

Möllers Balık Yağı Ocean Balık Yağı EasyVit Balık Yağı Ocuvite Balık Yağı Solgar Balık Yağı Venatura Balık Yağı

Aktüel Broşürlerden Balık Yağları

  • Nature's Supreme Omega 3 1000mg 30 KapsülWatsons
  • Nature's Supreme Omega 3 1000 mg 30 KapsülMigros
  • Desteque Omega 3 Balık Yağı 60 Yumuşak KapsülRossmann

adet En Ucuz Balık Yağları

Tümü

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÇocukYetişkinJelKapsülŞurupTablet0 - 50 TL 50 - 100 TL ÇiğnenebilirTutti FruttiSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Form Kelime ile Filtrele Aroma Kullanıcı Türü Cinsiyet SatıcıToplam 135 satıcı. Ürün Puanı

Vitamin ve MineralKolajenGlukozaminProbiyotikAntioksidanPropolisTansiyon AletiBaskülHasta BeziMöllers Balık YağıOcean Balık YağıEasyVit Balık Yağı

En Çok Satılan Balık Yağlarının İçerik Karşılaştırması

Balık dokusundan üretilen sıvı, jel ve kapsül seçeneği bulunan gıda takviyelerine balık yağı denir. Balık yağının değerleri ürünlerin kalitesine ve saflığına göre değişmektedir. En çok satılan balık yağlarının değerlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz:

En Çok Satılan Balık Yağlarının İçerik Karşılaştırma Tablosu
ÜRÜNLER OMEGA 3 / DHA / EPA VİTAMİN / MİNERAL AROMA FORM TÜRÜ ÇİNKO KULLANICI TÜRÜ MARKA
Möllers Omega 3 Balık Yağı
Möllers Omega 3 Balık Yağı

1170 mg / 550 mg / 370 mg

A, D ve E

Karışık Meyve, Limon, Elma

250 ml / Şurup

Yok

Yetişkin ve Çocuk

Möllers
Ocean Plus 1200 mg 50 Kapsül Balık Yağı
Ocean Plus 1200 mg 50 Kapsül Balık Yağı

780 mg / 252 mg / 384 mg

Yok

Limon

50 Adet / Kapsül

Yok

Yetişkin

Ocean
Solgar Omega 3 950 mg Balık Yağı
Solgar Omega 3 950 mg Balık Yağı

950 mg / 504 mg / 378 mg

Yok

Yok

100 adet / Jel

Yok

Yetişkin

Solgar
EasyFishoil Omega 3 Jel Tablet
EasyFishoil Omega 3 Jel Tablet

378 mg / 270.9 mg / 59.5 mg

D

Limon Portakal

30 adet / Jel

Yok

Çocuk

EasyVit
Nutrigen Omega 3 Balık Yağı Şurubu
Nutrigen Omega 3 Balık Yağı Şurubu

450 mg / 225 mg / 90 mg

K ve D / L-Arjinin, Çinko

Portakal

200 ml / Şurup

Var

Çocuk

Nutrigen
Venatura Omega 3 50 Yumusak Kapsül
Venatura Omega 3 50 Yumusak Kapsül

608 mg / 219 mg / 304 mg

Yok

Portakal

50 Adet / Kapsül

Yok

Yetişkin ve Çocuk

Venatura
Carlson Omega 3 1000 mg 50 Kapsül Balık Yağı
Carlson Omega 3 1000 mg 50 Kapsül Balık Yağı

600 mg / 200 mg / 300 mg

Yok

Yok

50 Adet / Kapsül

Yok

Yetişkin

Carlson
  • Balık yağı karşılaştırma tablosuna göre en fazla Omega 3 içeren balık yağının 1200 mg değeri ile Möllers Omega 3 balık yağı olurken, bu ürünü 950 mg Omega 3 değerindeki Solgar Omega 3 950 mg balık yağı takip ediyor. Kullanıcı çeşitliliği bakımından ise Möllers Omega 3 balık yağı ve Venatura Omega 3 balık yağı kapsülü hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olduğu görülmekte.
  • Bununla birlikte Nutrigen balık yağı şurubu ve EasyFishoil Omega 3 sadece çocuklar için kullanılırken, Nutrigen balık yağı şurubunun en zengin içeriğe sahip olan ürün oluyor.
  • Ocean Plus 1200 mg 50 kapsül balık yağı, Solgar Omega 3 950 mg balık yağı ve Carlson Omega 3 1000 mg 50 kapsül balık yağı tablonun sadece yetişkinler için uygun olan balık yağlarıdır.

*Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez, hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz. Tablo yalnızca bilgilendirme amaçlı olup buradaki değerler üreticilerin resmi web sitelerinden alınmıştır.

En Çok Karşılaştırılan Balık Yağları
Bunlara Da Bakabilirsiniz

Balık Yağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Balık Yağı Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Omega 3 ve Balık Yağı Hapı Fiyatları Akakçe'de!

Omega 3 ve balık yağı hapları sağlık için sıkça kullanılan takviye gıdalar arasında yer almaktadır. Farklı platformlarda değişen fiyatlar ile bulabileceğiniz ürünü Akakçe farkı ile satın alabilirsiniz. Değişik firmalar tarafından satılan ürünü satın almadan önce; en uygun ve ucuz ürüne nereden ulaşabileceğinizi gösteren akakce.com sitesi üzerinden Omega 3 ve balık yağı hapı fiyatı kıyaslamaları yaparak size uygun fiyatları tespit edebilirsiniz. Bu sayede, beslenmede kritik bir yer teşkil eden Omega 3 ve balık yağı faydaları ile ailenizin tüm fertlerine dengeli beslenme sonucu kaliteli bir yaşam tarzı sağlayabilirsiniz. Hangi markayı hangi satıcıdan alacağınıza karar vermekte güçlük çekiyorsanız; Akakçe size bu konuda da yol gösterir. Piyasada bulunan tüm ürünleri sıralayarak fiyat karşılaştırması yapabilir ve tek tıkla sipariş vererek istediğiniz ürünün evinize ulaşmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

En İyi Omega 3 ve Balık Yağı Hapı Faydaları

Bazen hayatınızın temposu vücudunuzun ihtiyaç duyduğu her türlü besini doğru zamanda, doğru miktarda tüketmenize izin veremeyebilir. Gıda alımınızı planlarken, her zaman ihtiyacınız olan vitamini ve yağları alacak şekilde yapamayabilirsiniz. Bu durumda, besin takviyeleri ile bu eksiği pratik şekilde kapatabilirsiniz.
En çok kullanılan gıda desteği olan Omega 3, faydalı bir temel yağdır. Özellikle beyin için çok önemli olan bu yağ, standart bir batı beslenme modeli uygulandığında genellikle yeteri kadar alınamaz. Vücudumuz tarafından üretilemediği için dışarıdan alınması gereken Omega 3’ün EPA, DHA ve ALA olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır.
Omega 3 ve balık yağı hapı faydaları sıralandığında uzun bir liste oluşturacak kadar çoktur. Bunların arasında şu faydalar dikkat çeker: Kandaki trigliserit seviyesini ayarlayan Omega 3, başta meme kanseri olmak üzere çağımızın tehdidi olan birçok kanser türünün riskini minimuma indirmektedir. Karaciğer yağlanmasının önüne geçen yağ, depresyon ve anksiyete belirtilerinin azaltılmasında etkendir, dolayısıyla mutluluğunuza da katkıda bulunur.
Ürün, özellikle çocuklarda görülen dikkat eksikliği probleminin önüne geçer. Astım sorununun getirdiği sıkıntıları en aza indirir. Özellikle hamileler için faydalıdır, bebek gelişimini, zekasını ve göz sağlığında etkendir. Sinir sistemini geliştirir, alzheimer ve demansla savaşmaya yardımcı olur. Omega 3 ve balık yağı hapı faydaları göz önüne alındığında, Omega 3 ve balık yağı hapı fiyatı oldukça uygun bir aralıkta yer almaktadır. Omega 3 kullanımında önerilen günlük dozun aşılmamasına dikkat edilmelidir.

Omega 3 ve Balık Yağı Hapı Yorumları

Çocuklar ve hamileler kadar yetişkinlerin de düzenli olarak, takviye besin şeklinde alması gereken balık yağı, birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Sanal dünyada karşılaşacağınız Omega 3 ve balık yağı yorumları ve belirtilen memnuniyetler, bu takviye gıdanın insan sağlığı için ne kadar faydalı olduğunun bir diğer göstergesidir.
Omega 3 ve balık yağı hapı yorumları arasında; her yaştan yapılmış yoruma erişmek mümkündür. Çünkü ürün, çocuklar ve yetişkinler kadar yaşlılar için de birçok fayda sunmaktadır. Örneğin: Artan yaş ile birlikte ortaya çıkan kemik erimesi sorununa kalsiyum ile birlikte alındığı zaman yardımcı olabilmektedir. Siz de internette bulunan Omega 3 ve balık yağı hapı yorumları sayfalarındaki yazılanları dikkate alarak, ürün çeşitleri ve faydaları hakkında bilgi edinebilir ve gereksiminize uygun olan balık yağını en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Çocuklar İçin Omega 3 ve Balık Yağı Markaları

Özellikle çocukların beyin gelişimi için çok önemli olan Omega 3 ve balık yağı, çocuklarda özel dozlarda ve günlük alınması gereken miktarı geçmeyecek şekilde kullanılmalıdır. Bu sebeple yetişkinlerinkinden farklı olarak özel içerikli üretilen çocuklar için Omega 3 ve balık yağı markaları tercih edilmelidir. Şurup, hap ya da jelibon şeker şeklinde üretilen bu ürünlerin yerli ve yabancı çeşitleri mevcuttur. Omega 3 ve balık yağı hapı fiyatları, satın alınan markaya ve içeriğe göre değişiklik gösterir.
Öne çıkan Omega 3 ve balık yağları; Möller’s, Mega Vitamin, Nutrigen ve Ocean balık yağı markalarıdır. İhtiyacınıza ve bütçenize göre seçebileceğiniz çocuklar için Omega 3 ve balık yağı markaları, portakal aroması gibi farklı tatları sunan içeriklerle kendilerini çocuklara sevdirmektedir.

EPA ve DHA Nedir?

Sıkça sorulan “EPA ve DHA Nedir?” sorusunun cevabı balık yağı kullanıcılarının bilinçlenmesini sağlar. EPA olarak kısaltılan Eikosapentaenoik asit, Omega-3 yağ asitlerinin en çok tanınanlarındandır. Soğuk okyanuslarda yaşayan Norveç somonu, Tuna balığı ve Morina balığı gibi balıklardan elde edilen bu asit, bir diğer Omega-3 asiti olan DHA ile birlikte balık yağı gıda takviyesi ürünlerinde bulunmaktadır. EPA; kanın trigiliserit seviyesinin korunmasına destek olarak kalp sağlığının korunmasına da yardımcı olur. Çocukların zihinsel gelişimini destekleyerek beyin hücrelerinin yapılanmasına yapılanmasını sağlar.
DHA olarak bilinen Dokozahekzaenoik asit ise vücuttaki hücrelerin bir parçası olması ile oldukça önem taşımaktadır. Beyin, göz ve cildin en önemli yapı taşlarındandır. Hücre zarında konumlanan DHA hücreler arası etkileşim ve iletişimde rol oynar. Beyin ve retinada bulunan DHA’nın az olması durumunda, bireyin görme ya da beyin fonksiyonlarında yavaşlama gerçekleşebilir. Ayrıca kandaki trigiliserit seviyesinin korunmasına destek olan DHA, kalbin kan pompalamasına da yardımcı olur. Özellikle beyin gelişimi için oldukça faydalı olan DHA, yaşam boyu kullanılmalıdır. Hamilelik ve bebeklik döneminde kritik olan DHA’nın, vücut tarafından üretilememesi sebebiyle dışarıdan alınması gerekmektedir. DHA; balık, kabuklu deniz hayvanları ve bazı su yosunlarında bulunur.