Balık Yağı

Balık Yağı Fiyatları

2.346 farklı Balık Yağı için fiyatlar listeleniyor.

Ocean Balık Yağı Solgar Balık Yağı Carlson Balık Yağı Shiffa Home Balık Yağı Möllers Balık Yağı EasyVit Balık Yağı

adet En Ucuz Balık YağlarıTümü

Fiyatı Düşen Balık YağlarıTümü

Satıcı Marka ÇocukYetişkin

Çok Satanlaradet En UcuzEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatDiğerEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Markası Kolay Sipariş SatıcıToplam 141 satıcı. Kullanıcı Türü Ürün Puanı
Fiyatı0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü

Vitamin ve MineralGlukozaminKolajenAntioksidanProbiyotikPropolisMaskeTansiyon AletiHijyenik PedOcean Balık YağıCarlson Balık YağıSolgar Balık Yağı

En Çok Satılan Balık Yağlarının İçerik Karşılaştırması

Balık dokusundan üretilen sıvı, jel ve kapsül seçeneği bulunan gıda takviyelerine balık yağı denir. Balık yağının değerleri ürünlerin kalitesine ve saflığına göre değişmektedir. En çok satılan balık yağlarının değerlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz:

En Çok Satılan Balık Yağlarının İçerik Karşılaştırma Tablosu
ÜRÜNLEROMEGA 3 / DHA / EPAVİTAMİN / MİNERALAROMAFORM TÜRÜÇİNKOKULLANICI TÜRÜMARKA
Möllers Omega 3 Balık Yağı
Möllers Omega 3 Balık Yağı

1200 mg / 600 mg / 400 mg

A, D3 ve E

Karışık Meyve, Limon, Elma

250 ml / Şurup

Yok

Yetişkin ve Çocuk

Möllers
Ocean Omega 3 Balık Yağı Şurubu
Ocean Omega 3 Balık Yağı Şurubu

1480 mg / 740 mg / 470 mg

E

Karışık Meyve, Limon, Portakal

150 ml / Şurup

Yok

Çocuk

Ocean
Solgar Omega 3 950 mg Balık Yağı
Solgar Omega 3 950 mg Balık Yağı

950 mg / 504 mg / 378 mg

Yok

Yok

100 adet / Jel

Yok

Yetişkin

Solgar
EasyFishoil Omega 3 Jel Tablet
EasyFishoil Omega 3 Jel Tablet

378 mg / 270.9 mg / 59.5 mg

D

Limon Portakal

30 adet / Jel

Yok

Çocuk

EasyVit
Nutrigen Omega 3 Balık Yağı Şurubu
Nutrigen Omega 3 Balık Yağı Şurubu

450 mg / 225 mg / 90 mg

K ve D / Arjinin

Portakal

200 ml / Şurup

Var

Çocuk

Nutrigen
Venatura Omega 3 50 Yumusak Kapsül
Venatura Omega 3 50 Yumusak Kapsül

608 mg / 219 mg / 304 mg

Yok

Portakal

50 Adet / Kapsül

Yok

Yetişkin ve Çocuk

Venatura
Carlson Omega 3 1000 mg 50 Kapsül Balık Yağı
Carlson Omega 3 1000 mg 50 Kapsül Balık Yağı

1800 mg / 600 mg / 900 mg

E

Yok

50 Adet / Kapsül

Yok

Yetişkin

Carlson
  • Balık yağı karşılaştırma tablosuna göre en fazla Omega 3 içeren balık yağının 1800 mg Omega 3 değeri ile Carlson Omega 3 balık yağı kapsülü olurken,1480 mg Omega 3 değeri ile Ocean Omega 3 balık yağı şurubu takip eder, kullanıcı çeşitliliği bakımından ise Möllers Omega 3 balık yağı ve Venatura Omega 3 balık yağı kapsülü hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olduğu görülmekte.
  • Bununla birlikte Solgar Omega 3 950 mg balık yağı ve EasyFishoil Omega 3 tablet jel formunda tüketilirken, K vitamini içeren tek ürünün Nutrigen Omega 3 balık yağı şurubu olduğu görülüyor.

*Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez, hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılmaz. Tablo yalnızca bilgilendirme amaçlı olup buradaki değerler üreticilerin resmi web sitelerinden alınmıştır.

En Çok Karşılaştırılan Balık Yağları

En Çok İlgi Gören Balık Yağları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Balık Yağı Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

En Ucuz Balık Yağı Fiyatları Hakkında

Balık Yağı kategorisinde 2.346 farklı ürün bulunuyor.

50 TL'ye kadar 250, 50 TL ile 150 TL arası 1.251, 150 TL ve üzeri 880 Balık Yağı bulunuyor.

Şu anda 102 adet Balık Yağı indirimi var. İndirim oranları %5 ile %56 arasında değişmekte.

Alışverişçilerin en çok tercih ettiği Balık Yağı markaları, Ocean, Solgar, Carlson, Shiffa Home, Möllers ve EasyVit.

Balık Yağı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Balık Yağları hangileri?

Bugün Akakçe'de 2.346 farklı model arasında

adet en ucuz Balık Yağları hangileri?

En Ucuz Omega 3 ve Balık Yağı Hapı Fiyatları Akakçe'de!

Omega 3 ve balık yağı hapları sağlık için sıkça kullanılan takviye gıdalar arasında yer almaktadır. Farklı platformlarda değişen fiyatlar ile bulabileceğiniz ürünü Akakçe farkı ile satın alabilirsiniz. Değişik firmalar tarafından satılan ürünü satın almadan önce; en uygun ve ucuz ürüne nereden ulaşabileceğinizi gösteren akakce.com sitesi üzerinden Omega 3 ve balık yağı hapı fiyatı kıyaslamaları yaparak size uygun fiyatları tespit edebilirsiniz. Bu sayede, beslenmede kritik bir yer teşkil eden Omega 3 ve balık yağı faydaları ile ailenizin tüm fertlerine dengeli beslenme sonucu kaliteli bir yaşam tarzı sağlayabilirsiniz. Hangi markayı hangi satıcıdan alacağınıza karar vermekte güçlük çekiyorsanız; Akakçe size bu konuda da yol gösterir. Piyasada bulunan tüm ürünleri sıralayarak fiyat karşılaştırması yapabilir ve tek tıkla sipariş vererek istediğiniz ürünün evinize ulaşmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

En İyi Omega 3 ve Balık Yağı Hapı Faydaları

Bazen hayatınızın temposu vücudunuzun ihtiyaç duyduğu her türlü besini doğru zamanda, doğru miktarda tüketmenize izin veremeyebilir. Gıda alımınızı planlarken, her zaman ihtiyacınız olan vitamini ve yağları alacak şekilde yapamayabilirsiniz. Bu durumda, besin takviyeleri ile bu eksiği pratik şekilde kapatabilirsiniz.
En çok kullanılan gıda desteği olan Omega 3, faydalı bir temel yağdır. Özellikle beyin için çok önemli olan bu yağ, standart bir batı beslenme modeli uygulandığında genellikle yeteri kadar alınamaz. Vücudumuz tarafından üretilemediği için dışarıdan alınması gereken Omega 3’ün EPA, DHA ve ALA olmak üzere 3 çeşidi bulunmaktadır.
Omega 3 ve balık yağı hapı faydaları sıralandığında uzun bir liste oluşturacak kadar çoktur. Bunların arasında şu faydalar dikkat çeker: Kandaki trigliserit seviyesini ayarlayan Omega 3, başta meme kanseri olmak üzere çağımızın tehdidi olan birçok kanser türünün riskini minimuma indirmektedir. Karaciğer yağlanmasının önüne geçen yağ, depresyon ve anksiyete belirtilerinin azaltılmasında etkendir, dolayısıyla mutluluğunuza da katkıda bulunur.
Ürün, özellikle çocuklarda görülen dikkat eksikliği probleminin önüne geçer. Astım sorununun getirdiği sıkıntıları en aza indirir. Özellikle hamileler için faydalıdır, bebek gelişimini, zekasını ve göz sağlığında etkendir. Sinir sistemini geliştirir, alzheimer ve demansla savaşmaya yardımcı olur. Omega 3 ve balık yağı hapı faydaları göz önüne alındığında, Omega 3 ve balık yağı hapı fiyatı oldukça uygun bir aralıkta yer almaktadır. Omega 3 kullanımında önerilen günlük dozun aşılmamasına dikkat edilmelidir.

Omega 3 ve Balık Yağı Hapı Yorumları

Çocuklar ve hamileler kadar yetişkinlerin de düzenli olarak, takviye besin şeklinde alması gereken balık yağı, birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Sanal dünyada karşılaşacağınız Omega 3 ve balık yağı yorumları ve belirtilen memnuniyetler, bu takviye gıdanın insan sağlığı için ne kadar faydalı olduğunun bir diğer göstergesidir.
Omega 3 ve balık yağı hapı yorumları arasında; her yaştan yapılmış yoruma erişmek mümkündür. Çünkü ürün, çocuklar ve yetişkinler kadar yaşlılar için de birçok fayda sunmaktadır. Örneğin: Artan yaş ile birlikte ortaya çıkan kemik erimesi sorununa kalsiyum ile birlikte alındığı zaman yardımcı olabilmektedir. Siz de internette bulunan Omega 3 ve balık yağı hapı yorumları sayfalarındaki yazılanları dikkate alarak, ürün çeşitleri ve faydaları hakkında bilgi edinebilir ve gereksiminize uygun olan balık yağını en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Çocuklar İçin Omega 3 ve Balık Yağı Markaları

Özellikle çocukların beyin gelişimi için çok önemli olan Omega 3 ve balık yağı, çocuklarda özel dozlarda ve günlük alınması gereken miktarı geçmeyecek şekilde kullanılmalıdır. Bu sebeple yetişkinlerinkinden farklı olarak özel içerikli üretilen çocuklar için Omega 3 ve balık yağı markaları tercih edilmelidir. Şurup, hap ya da jelibon şeker şeklinde üretilen bu ürünlerin yerli ve yabancı çeşitleri mevcuttur. Omega 3 ve balık yağı hapı fiyatları, satın alınan markaya ve içeriğe göre değişiklik gösterir.
Öne çıkan Omega 3 ve balık yağları; Möller’s, Mega Vitamin, Nutrigen ve Ocean balık yağı markalarıdır. İhtiyacınıza ve bütçenize göre seçebileceğiniz çocuklar için Omega 3 ve balık yağı markaları, portakal aroması gibi farklı tatları sunan içeriklerle kendilerini çocuklara sevdirmektedir.

EPA ve DHA Nedir?

Sıkça sorulan “EPA ve DHA Nedir?” sorusunun cevabı balık yağı kullanıcılarının bilinçlenmesini sağlar. EPA olarak kısaltılan Eikosapentaenoik asit, Omega-3 yağ asitlerinin en çok tanınanlarındandır. Soğuk okyanuslarda yaşayan Norveç somonu, Tuna balığı ve Morina balığı gibi balıklardan elde edilen bu asit, bir diğer Omega-3 asiti olan DHA ile birlikte balık yağı gıda takviyesi ürünlerinde bulunmaktadır. EPA; kanın trigiliserit seviyesinin korunmasına destek olarak kalp sağlığının korunmasına da yardımcı olur. Çocukların zihinsel gelişimini destekleyerek beyin hücrelerinin yapılanmasına yapılanmasını sağlar.
DHA olarak bilinen Dokozahekzaenoik asit ise vücuttaki hücrelerin bir parçası olması ile oldukça önem taşımaktadır. Beyin, göz ve cildin en önemli yapı taşlarındandır. Hücre zarında konumlanan DHA hücreler arası etkileşim ve iletişimde rol oynar. Beyin ve retinada bulunan DHA’nın az olması durumunda, bireyin görme ya da beyin fonksiyonlarında yavaşlama gerçekleşebilir. Ayrıca kandaki trigiliserit seviyesinin korunmasına destek olan DHA, kalbin kan pompalamasına da yardımcı olur. Özellikle beyin gelişimi için oldukça faydalı olan DHA, yaşam boyu kullanılmalıdır. Hamilelik ve bebeklik döneminde kritik olan DHA’nın, vücut tarafından üretilememesi sebebiyle dışarıdan alınması gerekmektedir. DHA; balık, kabuklu deniz hayvanları ve bazı su yosunlarında bulunur.