6 TB Harddisk

6 TB Harddisk Fiyatları

47 farklı 6 TB Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite6 TB
 • Kapasite1 TB
 • Kapasite2 TB
 • Boyut2.5"
 • Boyut3.5"
 • Dönüş Hızı7200 RPM
 • Dönüş Hızı10000 RPM
 • Kullanım YeriDizüstü
 • Kullanım YeriPC
 • Önbellek128 MB
 • Önbellek256 MB
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 2 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kapasite6 TB
Fiyatı 0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBoyutKapasiteTümünü GösterAra BirimKullanım YeriDönüş HızıÖnbellekAktarım HızıOkuma HızıYazma HızıGüç TüketimiOrtalama Gecikme SüresiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (47)

1 TB Harddisk 2 TB Harddisk 4 TB Harddisk 7200 RPM HDD 2.5 inç Harddisk 8 TB Harddisk 3.5 inç HDD 10 TB Harddisk 5 TB Harddisk 16 TB Harddisk 500 GB Harddisk 12 TB HDD

En Çok Karşılaştırılan Harddiskler

6 TB Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

6 TB Harddisk

Bilgisayardaki tüm verileri etkili bir şekilde depolamaya yarayan 6 TB harddisk, sistemlerin aksamadan düzgün bir şekilde çalışmasında etkilidir. Bilgisayarın en önemli bileşenleri arasında yer alan 6 TB HDD’ler, geniş depolama alanları sayesinde tüm verilerinizin güvenle saklanmasını sağlar. Kısaca sabit depolama alanı olarak bilinen bu sistemler, bilgisayarlarınıza fonksiyonellik ve konforlu bir performans sunar. Çeşitli markalar tarafından üstün performans amacı güdülerek üretilen 6 TB harddisk alternatifleri, bilgisayarınızdaki tüm dataların depolanmasından sorumludur. Kısa süreli bellek anlamına gelen RAM’deki verilerin uzun süreli belleğe aktarılmasını sağlar.

Sürekli hareket halinde olan ve dönen diskler üzerindeki farklı parçaların bir araya gelmesiyle oluşan 6 TB harddisk, etkili bir depolama aracı olarak öne çıkar. 6 TB harddiskler, bilgisayar kasalarının alt kısmına monte edilerek kullanılır. 6 TB harddisk alanının darbe ve düşmelere karşı koruma altına alınması önerilir. Böylece bozulma ve sistem aksaklıklarının yaşanması önlenir. Siz de Akakçe aracılığıyla 6 TB harddisk çeşitleri arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınıza en uygun ürüne karar verebilirsiniz.

6 TB Harddisk Ne İşe Yarar?

Günümüzde oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olan bilgisayarlar, çeşitli aygıtlarla daha da fonksiyonel hale getirilir. 6 TB harddiskler bu anlamda PC’lere zenginlik kazandıran önemli sistemler arasında yer alır. 6 TB harddisk ürünlerinin ne işe yaradığı ise birçok kimse tarafından merak konusudur. 6 TB harddisk, PC üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemlerin depolanmasından sorumlu olan aygıttır. 6 TB kapasitesindeki geniş alanı, depolama problemleriyle karşılaşmanızı engeller. Böylece cihaz içinde yer alan tüm datalar sorunsuz bir şekilde kaydedilebilir. 6 TB HDD, bazı programlar için istenilen sistem koşullarını da karşılar.

Son sürüm birçok oyunun sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için geniş bir dahili depolama alanına ihtiyaç vardır. 6 TB harddisk 7/24 çeşitleri bu bağlamda beklentileri karşılamayı başarır. Dizüstü ve masaüstü cihazlar için en önemli aygıtların başında gelen 6 TB harddisk; disket sürücü, fan, RAM, işlemci gibi çeşitli aygıtlarla birlikte maksimum performans sergiler. Bilgisayarlarınızı sorunsuz ve keyifli bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyan bu sistemler, işlemlerinizi kesintisiz olarak tamamlamanıza olanak tanır. Cihazınızla işlem gerçekleştirirken kaydedilen tüm dataların istenilen zamanda kullanılmasını sağlayan 6 TB harddisk materyallerinin temel amacı bilgileri yazmak ve okumaktır.

6 TB Harddisk Özellikleri

6 TB harddisk ürünleri PC’ler için en önemli aygıtlar arasında yer alır. Bilgisayarda gerçekleştirilen tüm işlemleri sistematik bir şekilde belleğine kaydeden 6 TB harddiskler, özel güvenlik kameraları için de kullanılabilir. 6 TB güvenlik harddisk çeşitleri, emniyet kamera sistemlerinde kullanılır. Günün her dakikası kayıt gerçekleştiren 6 TB güvenlik HDD ürünleri, kamera diskleri içinde yer alır. 6 TB HDD 7/24, kesintisiz kayıt işlemi gerçekleştirerek beklentileri karşılamayı başarır. Bilgisayarlar için kullanılan 6 TB harddisk alternatifleri, veri kaydetme işleminin yanı sıra veri aktarımı uygulamalarını da eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir.

İşletim sisteminin kurduğu ortamda gerçekleştirilen her türlü faaliyetten sorumlu olan 6 TB harddisk materyalleri, PC toplayan bireylerin de öncelik gösterdiği aygıtların başında gelir. Çünkü 6 TB harddisk, cihazların kapasitesini belirleyen öncü sistemlerden biridir. İşletim sistemi, RAM, işlemci, işlemci soğutucu gibi aygıtlarla bir araya gelen 6 TB HDD alternatifleri, bilgisayarınızı maksimum performansla kullanmanıza olanak tanır. “6 TB harddisk kaç gün kayıt yapar?” sorusu, PC kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. 7/24 olarak kayıt gerçekleştiren 6 TB harddisk çeşitleri, günün her anı depolama işlemi gerçekleştirir. Siz de 6 TB HDD 7/24 fiyat noktasında kapsamlı bir araştırma yaparak bütçenize uygun olan modeli seçebilirsiniz.

6 TB Harddisk Neye Göre Seçilir?

Günlük kullanım veya güvenlik amacıyla tercih edilen harddisk 6 TB çeşitleri, PC ortamında gerçekleştirilen tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde kaydedilmesini sağlar. Dahili olarak bulunan 6 TB harddiskler, kaliteli ve adını duyurmuş birçok marka tarafından özel olarak üretilir. Bu markalar; Toshiba, Skyhawk, Seagate, Western Digital gibi isimlerdir. Sıralanan markalara ait 6 TB harddisk çeşitleri arasından seçim yaparken birtakım kriterlerin göz önünde bulundurulması önerilir. Bu kriterler şu şekildedir:

6 TB Harddisk Fiyatları

Kaliteli ve güvenilir işlem becerisi ile öne çıkan 6 TB harddisk aygıtları, cihaz içindeki tüm verilerin belli bir düzen dahilinde kaydını gerçekleştirir. Böylece belgeleriniz ve dosyalarınız olumsuz bir durum gelişmesi halinde güvence altına alınmış olur. 6 TB dahili harddisk, oldukça geniş bir depolama alanı sunduğundan tüm dataların kaydını gerçekleştirmeyi başarır. Ayrıcalıklı özellikleriyle teknoloji severlerin ilk tercihleri arasında yer alan 6 TB harddiskler, uygun fiyat fırsatlarını da beraberinde getirir. 6 TB harddisk fiyatları; markaya, modele, devir sayısına, disk boyutuna, bağlantı tipine göre değişiklik gösterir. Bu noktada ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde saptamanız, cihazınız için en uygun ürüne sahip olmanız açısından önem taşır. 6 TB kamera harddisk fiyatları noktasında karşılaştırma yapmanıza olanak tanıyan Akakçe, en uygun ürüne ulaşmanıza yardımcı olur.