250 GB SSD Harddisk

250 GB SSD Harddisk Fiyatları

50 farklı 250 GB SSD Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite250 GB
 • Kapasite500 GB
 • Kapasite1 TB
 • Ara BirimPCI-Express 4.0
 • Ara BirimSATA 3.0
 • Okuma Hızı7000 MB/s
 • Okuma Hızı7300 MB/s
 • Boyut2.5"
 • BoyutM2
 • Yazma Hızı6900 MB/s
 • Yazma Hızı7000 MB/s
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kapasite250 GB
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKapasiteTümünü GösterAra BirimÖnbellekBoyutOkuma HızıYazma HızıSeriÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (50)

1 TB SSD 500 GB SSD 2 TB SSD PCI-Express 4.0 SSD M2 SSD 512 GB SSD 480 GB SSD SATA 3.0 SSD 256 GB SSD 960 GB SSD 240 GB SSD 2.5 inç SSD

En Çok Karşılaştırılan SSDler

250 GB SSD Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

250 GB SSD

Ssd kartlar son dönemin en popüler teknolojik aletlerinden biridir. Hızlı okuma özelliklerini bünyesinde taşıyan Ssd kartlar, diğer hafıza kartlarına göre daha çok tercih edilir. Klasik bir depolama alanı olan bu materyal geniş kapsamlı bir okuma ve yazma hızını sizlere sunar. 250 gb ssd bilgisayarlarda kullanılabilecek yüksek boyutlu disklerden biridir. Her bilgisayara uyumlu olan bu bileşen 250 gb gibi geniş bir alanı sizlere sunar. Ayrıca Ssd kartlar; manyetik alan ve kolay kullanım özelliklerine de sahiptir. Bu sebeple, her bilgisayara kolaylıkla uyum sağlar. Genellikle birçok materyale oranla oldukça uygun bir fiyat aralığı vardır. Birçok kişinin rahatlıkla ulaşabileceği ve satın alabileceği bir bilgisayar bileşenidir. 250 gb olduğu için özellikle büyük çaplı verileri ve dosyaları anında depolar. Üstelik bunu yaparken tüm içerikleri ömür boyu korur. Hızlı okuma ve yazma özelliği bulunan bu kartlar, diğer bilgisayar parçalarına göre daha kolay korunabilir. Sadece materyalin oldukça sert darbelerden korunması gerekir. Böylece uzun süre sağlıklı bir şekilde korunur. Akakçe ile sahip olacağınız bu bilgisayar bileşenleri kullanım kolaylığı sağlar.

Güvenli Depolama için 250 GB SSD

Bilgiler tarafınızdan silinmediği sürece uzun bir süre Ssd kartlarda korunur. Aşırı sıcak ya da aşırı soğuk alanlarda çoğu zaman çalışmayabilir. Çünkü elektrik iletkenliği olan bir sisteme sahiptir. Uygun koşullar altında sağlıklı bir şekilde çalışır. 250 gb ssd m.2 son teknoloji hafıza kartlarından ve disklerinden biridir. Okuma ve yazma hızı çok yüksek olan bu diskler, hızlı bir şekilde çalışır. Fiziksel koşullardan etkilendiği için en iyi şekilde korunması gerekir. Bu diskler bir ya da birkaç devre kartından meydana gelir. Bu materyalin en büyük avantajı hızlı bir şekilde işlem yapılmasını sağlar. 250 gb ssd sata özellikle yüksek boyutlarda veri saklamak amacıyla tercih edilir. Data sağlayıcı olan bu ssd kart, hızlı bir şekilde veri aktarımı yapmak için de kullanılabilir. Ayrıca bulunduğu cihaz içinde verileri okuma kapasitesi de vardır. Anında algılama gücü devreye girer ve bu şekilde pratik kullanım sağlar. 250 Gb Ssd data kartlar, en fazla 250 gb boyutunda verileri saklayabilir. 250 GB veri saklayacak kişiler tarafından tercih edilebilecek seçeneklerin başında gelen bu seçenekleri Akakçe üzerinden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Role Sahip 250 GB SSD

Ssd diskin ortaya çıkması USB bellekle başlar. Ancak aradaki fark USB belleğin hareketli bir parçaya sahip olmamasıdır. Bu materyal USB belleğin birleştirilmesi sonucu ortaya çıkar. 250 gb ssd en ucuz olan seçeneklere kolayca ulaşarak inceleyebilir, dilediğiniz zaman sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle bilgisayarlar için pratik bir depolayıcı olduğundan dolayı ön plana çıkan bu model geniş hafıza kapasitesiyle kişisel verilerden iş dosyalarına kadar birçok datayı saklamanıza yardımcı olur. İşlevsel rolü oldukça büyük ve geniştir. 250 gb ssd 2.5’’ çapındadır ve birçok cihazla uyum içinde çalışır. Bu alanda özellikle 250 gb kapasitesine sahip diskler çok revaçtadır. Küçük kapasiteli olanlar işlevsel açıdan pek tercih edilmezler. Kullanışlı yönü ile ön plana çıkan bu seçenekleri Akakçe ile tedarik edebilirsiniz.

250 GB SSD Özellikleri

Avantajlı kullanıma sahip olan bu ürün manyetik disklere nazaran daha kullanışlı ve hızlı işlem gücüne sahiptir. Anında yapılan işe adapte olduğu için kullanışlı bir üründür. 250 gb ssd önerisi ile hem geniş kapasiteli hem de yüksek işlem ağına sahip olan bir ürün elde edebilirsiniz. Uzun süreli olarak kullanabileceğiniz dayanıklı bir sistem yapısı vardır. Çok fazla çalıştığı zaman ya da işleme maruz kaldığı zaman dış duvarında ısınma ve aşınma yaşanmaz. Oldukça kaliteli ve dayanıklı bir sisteme sahiptir. 250 gb ssd masaüstü cihazlarda kullanılan bir parçadır. Tüm masaüstü cihazlarla uyum içinde çalışır. Orta çaplı bir boyutu vardır. Bu yüzden her cihazla rahatlıkla uyum sağlar. Hızlı işlem kapasitesiyle ön plana çıkar. Gün boyu açık olan bilgisayar üzerinde işlem kapasitesini aynı şekilde devam ettirir. Disk teknolojisi alanında gelişmiş bir sisteme sahiptir. Son teknolojik harikalar arasında yer alır. Akakçe üzerinde ulaşabileceğiniz bu modeller ile uzun süreli bir kullanıma sahip olabilir, hızlı veri erişimine sahip olursunuz.

Uygun Fiyatlı 250 GB SSD Çeşitleri

Teknolojik açıdan gelişmiş donanıma sahip olan bu ürün uzun yıllara varan bir kullanımı sunar. Oldukça yoğun çalışma koşullarına uyum sağlar. Taşınabilir ssd 250 gb sadece tek cihaza bağlı bir çalışmayı ortaya koymaz. Birden fazla cihazla uyum içinde çalışır. Bir cihazdan çıkarıp diğerine takabilirsiniz. Kolaylıkla takılıp çıkarılma haznesine sahiptir. Sizler için pratik bir kullanımı ortaya koyar. Üstelik anında adapte olma özelliğiyle ön plana çıkar. Ayrıca 250 gb ssd yanında hediye olarak gelen laptop sticker gibi ürünlerden de faydalanabilir ya da aradığınız farklı tasarımlar var ise hızlıca bularak satın alabilirsiniz. M2 ssd 250 gb fiyat bazında da sizleri yormayan bir gelişime sahiptir. Özellikle geniş kullanım olanağına sahip olduğu için fiyat ikinci sırada kalır. Ancak kullanıcılar için en uygun fiyatlar baz alınarak satışa konur. Gelişen disk teknolojisiyle uyum içinde çalışır. Hızlı başlangıç ve hızlı veri erişim gücüne sahiptir. Sessiz çalışma şeklinde ön plana çıkar. Cihaz içinde en ufak bir sese bile neden olmaz. Özellikle az enerji tüketimi sağlar. Bu da kullanıcılar için daha avantajlı olur. Isınma oranı da oldukça azdır. Çok fazla ısınmadığı için sistemsel açıdan bir sorun ortaya çıkmaz. Hareketli parça olmadığı için mekanik dayanıklılığı uzun sürelidir. Üstelik normal hard disklere oranla da daha az yer kaplar. Yazma ve okuma işleminde de daha az hata payı vardır. Sahip olacağınız bu ürünle yüksek verimliliğe sahip bir materyal elde edebilirsiniz. 250 gb ssd fiyat açısından da kullanıcılarını mutlu eden ürünler arasında yer alır.

250 GB SSD Modelleri ile Bilgisayarınızın Hızını Katlayın!

Kullanıcıları için hataya yer vermeden çalışma olanağını ortaya koyar. En ucuz 250 gb ssd uygun fiyatının yanı sıra kullanım açısından da dikkat çeker. Özellikle hızlı işlem gücüyle pratik bir kullanım sağladığı için kullanıcıların düzenli olarak kullandıkları bir depolayıcıdır. Sabit bir disk olduğu için anında veriye erişim imkanına sahiptir. Akıllı teknolojik materyaller arasında yerini alan ssd 250 gb fiyat ve işlev bazında gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. Daha hızlı açılma ve işlem yapma kapasitesi oldukça geniştir. Verileri ömür boyu saklama özelliğine sahiptir. Ömrü tahmini olarak 2 milyon saati bulur. Oldukça dayanıklı ve güçlü bir sisteme yer verir. Bu yüzden her zaman daha iyi bir şekilde verim almanıza yardımcı olur. Yüksek nem, ısı ve basınçtan kaynaklı herhangi bir sorunun yaşanması diski etkilemez. Hafif yapısının yanı sıra düşük güç tüketimiyle de ayrıca öne çıkar. Birçok avantajı bu doğrultuda kullanıcısına sunar. İçerdiği mekanik bileşenler güçlü bir duvara sahiptir. Bu yüzden kolaylıkla sorunlardan etkilenmez. Akakçe ile sahip olacağınız bu materyal sizlere birçok avantajı sunarak en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır.