128 GB SSD Harddisk

128 GB SSD Harddisk Fiyatları

57 farklı 128 GB SSD Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kapasite128 GB
 • Kapasite500 GB
 • Kapasite1 TB
 • Ara BirimPCI-Express 4.0
 • Ara BirimSATA 3.0
 • Okuma Hızı7000 MB/s
 • Okuma Hızı7300 MB/s
 • Boyut2.5"
 • BoyutM2
 • Yazma Hızı6900 MB/s
 • Yazma Hızı7000 MB/s
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 3 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kapasite128 GB
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKapasiteTümünü GösterAra BirimÖnbellekBoyutOkuma HızıYazma HızıSeriÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (57)

1 TB SSD 500 GB SSD 2 TB SSD PCI-Express 4.0 SSD M2 SSD 512 GB SSD 480 GB SSD SATA 3.0 SSD 256 GB SSD 240 GB SSD 960 GB SSD 250 GB SSD

En Çok Karşılaştırılan SSDler

128 GB SSD Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

128 GB SSD

Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler sayesinde veri depolamak için geçmiş zamanlarda kullanılan sabit diskler yerini 128 GB SSD harddisklere bırakır. Modern çağda verileri güvenli bir şekilde depolamak amacıyla kullanılan SSD harddiskler bir diğer adıyla katı hal sürücüleri sayısız işlevlere sahiptir. Sabit diskler yerine de kullanılabilen SSD'ler, işletim sisteminin daha hızlı çalışmasından veri aktarımının kolay yapılmasına ve uygulamaların hızlı bir şekilde yüklenmesine kadar sayısız kolaylık yaratır. Bunun yanında bilgisayarınızın işletim sistemi özelliklerini de değiştirebilirsiniz. Size uygun işletim sistemi çeşitlerini Akakçe ile bulabilir ve katı hal sürücüsüyle birlikte satın alabilirsiniz. 128 GB SSD ve diğer çeşitlerde bulunan flash yonga donanımı, korunan verilerin uzun süre saklanmasını sağlar ve kullanıcıların güvenli depolama deneyimi yaşamasını mümkün kılar. Gittikçe yaygınlaşan ve her cihazda kullanılabilir hale gelen ürünler, yoğun çalışma temposuna sahip olan kullanıcılara güvenli bir deneyim yaşatır. Cihazların uzun süren ön yükleme sürelerini ortadan kaldıran bu ürünler, bilgisayarların ve çalıştırılmak istenen programların yüksek performans sunmasını sağlar. Hız sizin için önemliyse 128 Gb SSD ile benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Mühendislerin ve grafik sanatçılarının sıklıkla kullandığı bir donanım olan SSD 128 GB kapasitesiyle de kapsamlı bir kullanım deneyimi yaşatır. Siz de bilgisayar bileşenleri kategorisinde yer alan bu ürünlerle çalışmalarınızın tümünü hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir ve ayrıcalıklı bir depolama deneyimi yaşayabilirsiniz. SSD çeşitlerinin tümünü inceleyebilir ve uygun bulduğunuz modeli güvenle satın alabilirsiniz.

128 GB SSD Özellikleri

128 GB SSD M.2 standartlarında farklı boyda ve kapasitede ürünler bulunur. M.2 portları A, B, E ve M olmak üzere 4 ayrı tipte üretilir. M.2 portlar sunduğu desteğe göre performans farklılıkları gösterir. 128 GB SSD 2.5 inç boyutu ile ideal bir kullanım deneyimi yaşatır. Teknolojinin günden güne gelişme göstermesi bilgisayar sistemlerine yüklenen görevlerin de giderek artmasına neden olur. Dev boyutlu yazılımlar, güncellenen oyunlar ve büyük boyutlu videolar karşısında çoğu bilgisayar donanımı yetersiz kalabilir. Bu tür durumlarda solid state disk kullanabilir ve bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz. SSD olarak kısaltılan katı hal sürücüleri hareketli parçalar barındırmayan disklerdir. Böylelikle olası arıza durumu oldukça düşüktür. Kurulumu da son derece pratik olan SSD’ler kullanıldığı bilgisayarın performansını iyileştirir ve beklenen standartlarda çalışmasını mümkün hale getirir. Siz de beklentinize uygun olan 128 GB SSD modellerini detaylı olarak inceleyebilir, kararsız kaldığınız modelleri fiyat ve özellik bakımından karşılaştırabilirsiniz. Beklentilerinizi karşıladığı takdirde en ucuz fiyat seçeneğini tercih ederek satın alabilirsiniz.

128 GB SSD Kullanmanın Avantajları

128 GB SSD kullanmak sayısız avantajı da beraberinde getirir. SSD harddiskler kompakt bir tasarıma sahiptir. Böylelikle de ultra ince yapıdaki dizüstü bilgisayarlara ve diğer mobil cihazlara sığabilir. 128 GB donanım sayesinde bilgisayarınız yüksek performansta çalışmaya başlar ve dilediğiniz yere de kolaylıkla taşınabilir. SSD harddisklerde düşük hata potansiyeli bulunur. Hızlı çalışan ve uzun yıllar kullanım deneyimi sunan 128 GB SSD’ler, bu bakımdan da kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunar. Bu harddisk türü M.2 girişlerine, ekran kartı girişlerine ve 2.5 inç sürücü portlarına kolaylıkla sığabilir. Bunun yanında farklı durumlar için farklı özelliklere sahip modeller üretilmiştir. Bu özelliğiyle de toplama bilgisayar düşünen kullanıcıların da işini bir hayli kolaylaştırır. Sunduğu hız, model özelinde farklılık gösterir. Bu harddisk modelleri, diğer harddisklerle kıyaslandığında daha hızlı veri aktarımı sağlar. Böylelikle de programları kolaylıkla açmanızı ve tüm işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi mümkün kılar. SSD çeşitleri çalışma şekli olarak akıllı telefon ve tabletlerle aynı sistemde hareket eder. Yani sahip olduğu bilgilere aynı anda erişim sağlar ve işler. Böylelikle de son derece hızlı çalışır. Siz de 128 GB SSD harddisk satın alabilir ve benzersiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

SSD Harddisk Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

128 GB SSD SATA modelleri incelemeden önce ne kadar kapasiteye ihtiyaç duyduğunuzu mutlaka belirlemelisiniz. Katı hal sürücüleri sessiz, hızlı ve hafiftir. Ancak modelleri ve sunduğu özellikleri gelişen teknoloji nedeniyle farklılık gösterir. Bu nedenle bilgisayarınızın donanımında SATA ile uyumlu bir anakart olup olmadığını mutlaka bilmelisiniz. Bunun yanında SSD’nin veri okuma ve yazma hızına da dikkat etmelisiniz. Veri okuma hızı düşük bir ürün, standart deneyimden farksızdır. Bunun yanı sıra laptop bilgisayarınız için anakartınızda harici bir hard disk için port olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer anakart donanımında uyumlu portlar bulunmuyorsa internet üzerinde CD ROM yatakları ile değiştirilen ve sonrasında da hard disk yuvasına dönüştürülen adaptörlerden satın alabilirsiniz. Mekanik bir parça olmadığından darbelere karşı dayanıklı olan modeller, düşük güç tüketimine sahiptir. Bunun yanında en ucuz 128 GB SSD harddisk satın almak için bütçenizi mutlaka önceden belirlemelisiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı bilinçli bir şekilde tespit edebilir ve online alışveriş seçenekleri arasında tercih edebilirsiniz.

128 GB SSD Ne İşe Yarar?

128 GB SSD tavsiye ve yorumları doğrultusunda modellerin genel olarak kalite, model, renk ve sağladığı hız bakımından geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından beğenildiğini söylemek mümkündür. Modellerin kullanıcıların beklentilerini birçok açıdan karşıladığı da görülür. Donanımları bilgisayarınız daha hızlı açılmasını ve daha hızlı kapanmasını sağlar. Son derece hızlı bir veri aktarımı yapar. Düşük güç tüketimi de sağlayan donanım, sessiz ve serin bir şekilde çalışır. Kompakt tasarımı ile her an her yerde kullanılabilir. Bu özellikleri bakımından da kullanıcıların genelinden tam not alır. 128 GB M2 SSD fiyat aralıkları da kullanıcılar tarafından sıklıkla değerlendirilir. Online alışverişlerde kullanıcılar beğendikleri ürünlerin fiyat aralıklarını önemser ve satın alma kararlarını buna göre verirler. Bu nedenle SSD donanımlarının sunduğu özellikler düşünüldüğünde fiyat/performans değerlendirmelerinde de tam not aldığı görülür. Siz de bilgisayarınız için SSD donanımı satın almak istiyor ancak kararsız kalıyorsanız ürün özelinde yayınlanan kullanıcı yorum ve değerlendirmelerine göz atabilirsiniz. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri sayesinde de ürün hakkında kapsamlı bilgi edinebilir ve fiyat/performans karşılaştırması yaparak beğendiğiniz modeli en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

128 GB SSD Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

128 GB SSD fiyat aralıkları kapasitesine, bağlantı tipine, okuma hızına, markaya, yazma hızına ve diğer özelliklere göre farklılık gösterir. Her ihtiyaca ve her bütçeye hitap eden tüm modelleri Akakçe ile tek bir listede bulabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Akakçe, yüzlerce ürün seçeneğinin bulunduğu online platformlarda ürünlerin özelliklerini, fiyat aralıklarını ve indirim oranlarını sizin yerinize araştırır ve tek bir sayfada beğeninize sunar. Böylelikle doğru bir değerlendirme yaptığınızda 128 GB SSD en ucuz fiyat aralıklarıyla sizin olabilir. Aradığınız ürünü en ucuza bulabilmek için marka, satıcı, katı hal sürücüsü kapasitesi, ara birim, boyut, ürün puanı ve fiyat filtrelerini kullanarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Yine bu filtreleme sistemleri sayesinde karşılaştırma yapabilir ve ürünleri kapsamlı olarak değerlendirebilirsiniz. Değerlendirdiğiniz SSD 128 GB fiyat aralığını ve ürünü Akakçe ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Akakçe sadece SSD donanımlarını değil bilgisayarınızı ve daha kapsamlı bir deneyim yaşamanız için tüm ekipmanları da en uygun fiyat aralıklarıyla sunar. Bunlardan biri olan fotokopi makinesi, kullanıcılara çok sayıda ürün seçeneği sunar. Fotokopi makinesi fiyatları ve ürün çeşitlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.