SATA SSD Harddisk

SATA SSD Harddisk Fiyatları

5 farklı SATA SSD Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ara BirimSATA
 • Kapasite500 GB
 • Kapasite1 TB
 • Ara BirimPCI-Express 4.0
 • Ara BirimSATA 3.0
 • Okuma Hızı7000 MB/s
 • Okuma Hızı7300 MB/s
 • Boyut2.5"
 • BoyutM2
 • Yazma Hızı6900 MB/s
 • Yazma Hızı7000 MB/s
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • Ara BirimSATA
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKapasiteTümünü GösterAra BirimÖnbellekBoyutOkuma HızıYazma HızıSeriÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (5)

1 TB SSD 500 GB SSD 2 TB SSD PCI-Express 4.0 SSD M2 SSD 512 GB SSD 480 GB SSD SATA 3.0 SSD 256 GB SSD 960 GB SSD 240 GB SSD 250 GB SSD

En Çok Karşılaştırılan SSDler

SATA SSD Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

Sata SSD

Bilgisayar ve laptoplarda yaygın olarak kullanılan Sata SSD, verilerin depolanmasında aktif rol oynar. Verilerin daha hızlı ve seri bir şekilde aktarımını sağlayan ürünler, bilgisayarı aktif kullananlar tarafından sıklıkla satın alınır. Flash yongaların içine konan bilgiler uzun süre hafızada güvenli olarak korunur. Sabit diskten bilgisayara, oradan da sabit diske veri aktarımını yapmanızı sağlayan ürünler, hızlarıyla dikkat çeker. Bilgisayarın ve uygulamaların daha hızlı açılmasını sağlayan Sata SSD USB pratikliği ve her alanda kullanım imkanı ile tercih edilir. LED göstergeli ve kolay taşınabilen ürünler, tüm işletim sistemlerine uyumludur. İdeal kablo uzunluğu ile her cihazda kullanılan USB aygıtları sayesinde yüksek hızda iletim imkanı bulabilirsiniz. Seri Ata olarak bilinen veri taşıma sistemleri, saniyede belli bir bite sahip olan bilgiyi aktarabilir. Siz de tüm cihazlarınızla uyumlu ürünleri satın alırken Akakçe’de bulunan Microsoft Office programları seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Sata SSD

Ürün bazında geniş bir yelpazeye sahip olan aletler her kullanıma göre farklı detaylarla sunulur. Müşterilere rahat kullanım imkanı sağlayan Sata SSD modelleri kategorideki işlevsel ürünler arasında bulunur. Cihazlarınıza daha kolay bağlanmanızı sağlayan sistem, yüksek okuma ve yazma hızıyla da öne çıkar. Diğer ürünler sıralamasında sunduğu yüksek verimlilik ile verilerinizin daha net bir şekilde saklanması mümkün olur. Kaliteli malzeme detayları uzun ömürlü bir kullanım imkanı yaratır. Yoğun veri depolama özelliği arayanlara yönelik üretilen Sata SSD çeşitleri dayanıklılığıyla dikkat çeker. Hem bilgisayar hem de diğer akıllı cihazlarda kullanım imkanı sağlayan bu modeller, performansıyla da göz doldurur. Cihazınızı daha hızlı bir şekilde açmanızı destekleyen ürünler, kaliteli metal dış kasalarıyla ömürlük kullanım sağlar. Bilgisayarda zamanla oluşan donma ve kasma gibi problemler bu ürünler ile giderilir. Eski cihazları bile şahlandıran veri okuyucular, istediğiniz hızı almanızı sağlar. Hafif yapısı ve sunduğu performansla öne çıkan bu SSD çeşitleri pc, kamera ve diğer cihazlar ile uyumludur. En yeni sürüm olarak sunulan serinin ürünü dayanıklılığı ile de memnuniyet oluşturur. Daha yüksek kapasitede veri yoğunluğu elde etmenizi sağlayan model, hızı sayesinde pratiklik sağlar. Bilgisayarlar için özel tasarlanan model, seri algoritma özelliği ile verilerinizin güvenli olarak depolanmasını sağlar. Sektördeki bazı markaların çıkardığı ürünler, parola koruma sistemi sayesinde ekstra güvenlik sunar. Tüm İOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu olan cihazları, Akakçe üzerinden bütçenize ve kullanım alanınıza göre seçebilirsiniz.

Sata SSD Nasıl Takılır?

Minik tasarıma sahip olan tüm SSD modellerini evinizdeki cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Ürünle beraber satılan kablo yardımıyla kişisel cihazlarınızda direkt kullanabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcılarının aklına takılan Sata SSD nasıl takılır ve kullanılır sorusuna cevap olarak içeride bulunan verilerin yedeğini alarak başlayabilirsiniz. Diski mevcut yuvasından dikkatli bir şekilde çıkardıktan sonra takmak gerekir. Kasalı ve diz üstü modellerde takma aşamasında farklılıklar olabilir. Hard disklere oranla daha hızlı işlem yapmanızı sağlayan en iyi Sata SSD ile işlemleriniz kısa sürede tamamlanır. Fiyat ve performans olarak size en iyisini sunan markalar arasından kullanımınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Taşınabilir özellikli Sata SSD 256 GB ile işlerinizi ve oyunlarınızı gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Daha fazla veri depolama ihtiyacı olanlar için 1 TB Sata SSD, dökümanlarınızın güvenli bir şekilde saklanabilmesini mümkün kılar. Kesintisiz bağlantı seçeneği ile her alanda etkin kullanım sunan modeller, yoğun tempoda çalışan müşterilerin tercihlerinde öne çıkar. Profesyonel kullanıcıların tercihlerinde ilk sıraya yerleşen Sata SSD 4TB seçimi sayesinde birden fazla işi istediğiniz hızda yapma imkanı bulabilirsiniz. Daha fazla iş için zamanı verimli kullandıran cihazlar geniş kapasiteli hafızası ile uygulama, oyun ve verilerin bir arada depolanmasını sağlar.

Sata SSD Seçiminde Öne Çıkanlar

Veri depolamanın en hızlı seçeneği olan Sata modeller, hızlı ön yükleme seçimleriyle profesyonel deneyimler yaşamanızı sağlar. Sata SSD önerisi yapılırken öncelik marka ve kapasite olur. Kişisel verilerinizin yoğunluğuna göre alacağınız Sata SSD 120GB 2.5 inç boyutu ile her alanda kullanım imkanı sunar. Sağlam dış çerçeveye sahip olan bu ürünleri her koşulda kullanabilirsiniz. Hareketsiz parçalardan oluşan Sata SSD 480GB çeşitleriyle tüm ortamlarda sessiz ve hızlı çalışır. Daha az veri depolamayı düşünüyorsanız Sata SSD 128 GB olan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Sata SSD 250 GB gibi farklı depolama alanı sunan modeller sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Geniş bir alan seçimi sağlayan Sata SSD 2TB veri ve diğer dosyalarınızı tek bir aygıt içerisinde toplayarak kolaylık sağlar. En son çıkan modeller arasında bulunan Sata SSD USB 3.0 saniyede 6 GBit hız sunar. 600 MB olan bant genişlik hacmi, verilerinizin hızlı bir şekilde aktarımını mümkün kılar. Aktarım yaparken bile disk yenilenebilen teknolojik ürünler, müşterilerin tüm yüklemelerini sorunsuz olarak yapmalarını mümkün kılar. Tamamen yeni teknoloji bağlantılarla donatılan m2 Sata SSD, küçük kablo ve konnektörlerle bağlantı yapabilme ayrıcalığını müşterilere sunar. Bilgisayarda kullanılabilen ince kablolar sayesinde hava akımı daha net bir şekilde sağlanır. Böylece elektronik aletleriniz toza ve kire karşı uzun süre koruma altında olur. Çok amaçlı aksamlar farklı boyutlardaki kapasitesi ve 8 MB bellek seçimiyle geniş depolama alanı yaratır. Rastgele okuma ve yazma konusunda değişik hızlara sahip olan ürünler düşük güç tüketimi ile de bütçenize hitap eder. Siz de veri ve diğer dosyalarınızın durumuna göre 240 GB Sata SSD çeşitlerinden başlayarak inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Sata SSD Neden Kullanılır?

İnce ve minimal tasarıma sahip 3.5 inch Sata SSD, hem ofiste hem de evde kullanıma uygundur. İnceliği sayesinde her yere götürebilme imkanı sağlayan bu ürünleri ihtiyaç duyduğunuz her an uygun bir cihaza takarak çalıştırabilirsiniz. Ardışık okuma ve yazma performansını üst seviyede sağlayan Sata SSD 7mm, farklı depolama kapasitesi ile sunulur. Dosyaların bir arada tutulabilmesini mümkün kılan cihaz, yükleme aşamasında da konfor oluşturur. Sata 2.5 inç disk ile uyumlu olan 9.5 mm Sata SSD, notebooklar ile kullanım imkanı sağlar. Doğru ölçüleri ile tam uyumlu olan model hız ve yeterli alan seçimi olan müşterilere hitap eder. Siz de Akakçe üzerinden Sata SSD 2.5 seçimi yaparak bilgisayar ve telefonlarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sata SSD Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Çoklu cihazlarla uyum içinde çalışan Sata SSD 500GB kompakt tasarıma sahiptir. Yüksek çözünürlükteki fotoğraf ve video aktarımını mümkün kılan minimal ürünler, tek parça olarak her yerde kullanıma uygundur. Hafif ve küçük yapısı sayesinde avucunuza sığabilen 512 GB Sata SSD inceliği ile de dikkat çeker. Metal gövde dizaynı onu dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı korumayı başarır. İşlevsel bir kullanım alanı olan Sata girişli SSD ise performansı ile büyük kolaylık sağlar. Takılması son derece kolay olan aletler, bilgisayarların hızına olumlu etki eder. Küçük konnektör seçimiyle öne çıkan mini Sata SSD çevirici ve adaptör parçalarıyla birlikte satın alınır. Yazma ve okuma hızları diğer modellere göre düşük olan ürünler masaüstü bilgisayarlara uyumludur. Yüksek veri aktarım hızına sahip RGB Sata SSD hafif boyutları ve tasarımıyla öne çıkar. Bilgisayarınıza aydınlatma özelliği veren ürün performans ve görselliği bir arada kullanmak isteyenlere hitap eder. Oyun sistemlerinin aranan yüzü ve diğer Sata SSD fiyatları bütçenize ve kullanım amacına göre farklılık gösterir. Siz de hem bütçenize hem de ihtiyaçlarınıza uygun tüm modelleri ve RAM fiyatları için Akakçe üzerinden detaylı araştırma yapabilirsiniz.