256 GB SSD Harddisk

256 GB SSD Harddisk Fiyatları

90 farklı 256 GB SSD Harddisk için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

500 GB1 TBPCI-Express 3.0PCI-Express 4.02.5"M27000 MB/s7300 MB/s0 - 500 TL 500 - 750 TL Satıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Kapasite: 256 GB Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Kapasite 256 GB Ara Birim Boyut Okuma Hızı Yazma Hızı SatıcıToplam 74 satıcı. Ürün Puanı

1 TB SSD500 GB SSD512 GB SSD480 GB SSDM2 SSD240 GB SSDPCI-Express 4.0 SSD2 TB SSD960 GB SSD2.5 inç SSD250 GB SSDPCI-Express 3.0 SSD

En Çok Karşılaştırılan SSDler

256 GB SSD Harddisk Sıkça Sorulan Sorular

256 GB SSD

Klasik bir sabit disk sürücüsü (HDD), verilerin her bir bölümünü okumak için dönen bir disk ve disk boyunca hareket eden bir kol kullanır. SSD'ler ise USB sürücüler gibi dijital olarak erişilen verileri depolamak için flash belleklere sahiptir. Mekanik olarak veri aramak zorunda kalmadıkları için neredeyse saniyelik önyükleme ve yazma süreleri sunar. 256 GB SSD SATA verilere daha hızlı erişmesine olanak tanıyan ve bilgisayarınızın performansını artıran geleneksel sabit sürücülerden farklı bir teknoloji kullanır. Bu veriler, işletim sisteminiz, oyunlarınız, resimleriniz veya müziğiniz gibi pek çok dosyayı içerir. Büyük boyutlu 4K videoları ve 3D verileri depolamanın yanı sıra günlük bilgi işlemleriniz için optimize edilmiş bir depolama performansı sunabilir. AES 256-bit donanım tabanlı şifreleme dahil olmak üzere birden fazla güvenlik seçeneklerine yer veren 256 GB SSD bilgisayar verilerinize tam koruma sağlar. Bilgisayarınızda daha hızlı ve daha performanslı bir veri işleme yeteneği için en uygun depolama parçalarına Akakçe üzerinden ulaşabilirsiniz.

256 GB SSD Özellikleri

Daha hızlı ve daha güvenilir bir depolama alanı için 256 GB SSD en ucuz fiyatlarıyla Akakçe'de yer alır. 3.470 MB / saniyeye varan okuma hızları, gelişmiş yükleme süreleri sunan 256 GB SSD M.2 bağlantısı sayesinde ekstra kablo olmadan doğrudan anakarta takılabilir. Diğer depolama donanımları ile karşılaştırıldığında, tek taraflı sürücüde depolama yoğunluğunu 2 katına çıkarır ve bu sayede taşınabilir sistemler için uygundur. M2 noktası sayesinde bilgisayarınıza basit bir kurulum sağlayan bu ürünler; müziğiniz, filmleriniz ve diğer dosyalarınız için geniş depolama alanı sunabilir. Yenilenen tasarımları sayesinde veri aktarma hızınızı 2’ye katlayabilirsiniz. Sisteminizin genel yanıt verme yeteneğini artırmak veya oyunları daha hızlı yüklemek istediğinizde 256 GB SSD taşınabilir donanımları harekete geçmek için bekleme süresini kısaltır. Veri saklamada devrim niteliğinde sayılan NAND teknolojisi sayesinde bellek kapasitesini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun odaklı belleklerde oyun modu özelliğini etkinleştirerek optimize edilmiş performanstan yararlanabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için bu bilgisayar parçalarına göz atabilir ve uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

256 GB SSD ile Yüksek Hızlı Veri Aktarım İmkânı

Katı hal sürücüsü veya SSD olarak adlandırılan bu yeni nesil bilgisayar bileşenleriyle depolama taleplerinizi karşılayabilirsiniz. M.2 bağlantı noktası sayesinde kablolamaya ihtiyaç duymaz. 560 MB / sn okuma hızı ve 530 MB / sn yazma hızına varan veri aktarımıyla profesyonel uygulamalar için uygundur. 2,5 inç form faktörü çoğu masaüstü ve dizüstü bilgisayara uyum sağlar. Bu depolama sürücülerinde hareketli parça yoktur ve bu sayede verilerinizi korumak için sürücüyü darbelere karşı koruyabilir. Bu modellerdeki SATA arayüzü, bilgisayar bağlantısını çok daha kolay hale getirir. Müzik, film veya iş dosyalarınızı farklı disklere taşırken kaybolmaması için ekstra yazma güvenliğine sahiptir. Veri kaybına karşı koruma sağlamak amacıyla hareketli parça kullanılmadan tasarlanmıştır. 560 MB / sn'ye varan veri aktarım hızları ile zamandan tasarruf edebilirsiniz. SATA bağlantısını destekleyen 256 GB SSD laptop için yüksek hızlı veri aktarımları sağlayabilir. Dosya güvenliği için yükseltme yapmak artık her zamankinden daha kolaydır. Akakçe üzerinden sunulan cazip kampanyaları değerlendirebilir ve ihtiyacınız olan bilgisayar donanımlarını en uygun fiyatlarla sepete ekleyebilirsiniz.

Hızlı Depolama İhtiyaçları için: 256 GB SSD Modelleri

Hız ve performansta maksimum verim sunabilen en ucuz 256 GB SSD modelleriyle dosyalarınızı daha güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Akıllı yazma teknoloji sayesinde veri aktarım hızını artırırken aynı zamanda değişken arabelleği sayesinde uzun vadeli performansı koruyabilir. Samsung, SanDisk, WD Digital gibi teknolojinin öncü markalarının uygun fiyatlı ürünlerine Akakçe'den ulaşabilirsiniz. Rakipsiz bilgi işlem hızı için NVMe bant genişliğini en üst düzeye çıkaran M.2 arabirimi, 3.500 MB / sn'ye kadar okuma performansı sağlayabilir. Ayrıca 3.300 MB / saniyeye varan yazma performansı sayesinde işlerinizi daha çabuk halledebilirsiniz. Aşırı ısınmaya karşı koruma sağlamak adına termal koruma teknolojisine yer verilmiştir. 256 GB'lık geniş hacmi sayesinde tüm verilerinizi tek bir yerde saklayabilirsiniz. Müzik, oyun, film ve diğer dosyalarınız için geniş depolama kapasitesi sağlar. SSD'lerin genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Ürünlerdeki kompakt M.2 tasarım, daha fazla esneklik imkanı tanır. Ayrıca depolamayı artırırken aynı zamanda yerden tasarruf sağlayabilir. İhtiyacınız olan bilgisayar bileşenlerini en uygun fiyatlarıyla Akakçe’den satın alabilir ve deneyiminizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 256 GB SSD Çeşitleri

Bilgisayarınız NVMe / PCIe veya Optane sürücülerini destekliyorsa, bu teknolojilerden birine sahip bir sürücü satın almayı düşünebilirsiniz. Ancak SATA bağlantılı sürücüler genellikle daha yaygın ve daha ucuzdur. Genel kullanımlar için de mükemmel performans sunabilirler. Akakçe üzerinden uygun fiyat etiketleriyle sunulan 256GB SSD USB 3.0 noktasına destek sağladığı için veri aktarımını çok kolay hale getirir. 3500 MB / sn'ye varan sıralı okuma ve sıralı yazma hızları sayesinde dosyalarınızı taşırken zamandan tasarruf edebilirsiniz. 3D NAND teknolojiye sahip ürünler, dosyalarınızın uzun süre dayanmalarını ve daha az güç harcamalarını sağlar. Belirli modellerde yer alan nCache 2.0 teknolojisi çarpıcı hızlar sunarak performans beklentinizi karşılayabilir. Bu sürücülerden sonra uygulamaların daha hızlı yüklendiğini ve dosyaların daha hızlı taşınabildiğini fark edeceksiniz. Ayrıca notebook bataryası için daha uzun pil ömrü ve çok daha sessiz bir kullanıma sahip olacaksınız. 256 GB SSD fiyat etiketleriyle kullanıcıları tatmin etmeyi başarır. En uygun fiyatlı bilgisayar donanımlarını Akakçe’de bulabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz.

256 GB SSD’ler Cazip Fiyatlarla Akakçe’de

PCIe 4.0 teknolojisindeki 256 GB SSD klasik HDD'lerin 50 katından daha hızlı inanılmaz bir depolama performansı sunar. Ayrıca mevcut PCIe 3.0 platformları ile tamamen uyumlu olan bu bağlantı sayesinde eski anakartlara bile takabilmek mümkündür. Bu bellekler, ağır veri yükü altında bile performansını korumaya yardımcı olan yüksek yüzey alanlı alüminyum soğutma bloğuna sahiptir. Bilgisayar anakartınıza kolayca sığan ve doğrudan takılabilen bu modeller sayesinde ekstra kablolarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Bilgisayar kasası içerisinde daha iyi hava akışı ve daha kolay kablolama sağlamak için sürücü alanını boşaltır. Laptop, masaüstü, iş istasyonları ve profesyonel depolama sunucuları için tercih edilen bu donanımlar yüksek hızda önyükleme ve uygulama yükleme süresi sunabilir. 256 GB SSD 2.5 inç SATA bant genişliği, aşırı performans ve düşük gecikme süresi sağlar. Zorlu uygulamalar ve gelişmiş grafikli oyunlar için üstün performans ve ultra düşük güç tüketim imkanı tanır. Bu veri donanımları önyükleme ve uygulama başlatma hızlarını artırırken genel sistem performansını da iyileştirir. Klasik HDD'lerden farklı olarak hareketli bir diske sahip olmayan SSD'ler son derece dayanıklıdır. Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Mac OS X gibi popüler işletim sistemlerine destek sağlayabilen bu ürünler, gelişmiş okuma yazma hızlarına sahiptir. İhtiyacınız olan donanım parçalarıyla birlikte modem fiyatları araştırması da yapabilir, Akakçe’nin sunduğu cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.